Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.9 16 10 0.5
Studio 07 January, 2021 4873
λιζα
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Αφου τα ηπαμε στο μεταξι σαββατοβραδο μαζι με τους φιλους μου zidane ,xilni,px75 και ινδιανο ειπαμε να
παμε καπου για φαι τα παιδια εφαγαν ενω εγω ειπανα γευματισω εν λογω στουντιο.
τα ειπαμε στο σαλονι μας κερασε σοκολατα χαζεψαμε λιγο τσοντα κ τα παιδια ευγενικα οπως παντα αποχωρησαν
δεν ειναι κ οτι πιο ωραιο να βλεπεις τον αλλον να τρωει μανιταροσουπα για τους λατρεις του ρεπορταζ.
Και ειπα να μπω να κανω λιγο αγριο σεξ. μπανιαριζομαι κ ερχεται κ το λιζακι εντελως γυμνη με μποτες κ γυαλια
μυωπιας.Με εβαλε να της κανω λιγο μασαζ ετσι για να χαλαρωσει κ της χαιδευα το κωλαρακι .
γυρισε κ αυτη κ αρχισε να παιζει το μουνακι της με χαρη κ τσουπ με τραβαει απ τα μαλλια κ φερνει την μουνα
στα μουτρα απα απα πα αρχιζω να της γλυφω το μουνακι κ αυτη καθοτανε κ το απολαμβανε κ αναστεναζε.
Κανει κωλοτουμπα κ αρχιζει να με τσιμπουκωνει με τοση χαρη γλυκοτσιμπουκο κ μου ετριβε το μουνακι της πανω στην γλωσσα μου με πολυ αγριες διαθεσεις . Τι εχω ζησει με τις πουτανες SmittenSmittenSmitten.
Συνεχισαμε για ΄λιγο ετσι ωσπου κανει ενα αεροπλανικο αφου πρωτα μου χε βαλει το λαστιχο με το στοματακι της,
στηθηκε στα τεσσερα κ αρχισε να χτυπαει το κωλαρακι της γαμα με καριολη φωναζε κ αρχισα να την γαμαω μια σιγα
μια δυνατα για να καυλωνω πιο πολυ δεν ηθελα να χυσω με τιποτα ηταν ονειρο αυτο το γαμησι.
Αλλα μ αυτα που εκανε που να αντεξω ο ερμος κ ετσι εχυσα αργα βασανιστικα γυρισε κ αυτη επαιζε το μουνακι της
κ μου πηρε τα 3 δαχτυλα κ τα βαλε στο μουνακι της .Μετα βγηκα να φυγω κ μου ζητησε να κατσω να της κανω παρεα εκατσε μαζι μου στο σαλονι κ ηπιαμε βοτκα λεμονι πηγε 6 η ωρα κ αποχωρησα γεματος

ΥΓ ευχαριστω τους φιλους μου τον μεγιστο zero tolerance ,τον αδερφικο μου φιλο zidane κ τους εγκαρδιους φιλους amjik ,xilnik,cheyenne που ειναι διπλα μου.τωρα κατι αλλους που ανοιγουν ελεινα θρεντ γραφουν ψεμματα με θαβουν στα κοριτσια πανε τους λενε οτι τσακωθηκαμε γραφουν συνεχεια για μενα κ για καποια αλλη κοπελα απειλουν με μπραβους κ αλβανους τι να πω ειναι το λιγοτερο για λυπηση.Ενα μονο καταφερνουν κρατανε αυτον τον ερωτα ζωντανο.
Τους ευχαριστω βρηκαν κατι ενδιαφερον στην μιζερη ζωη τους. τι να κανουμε αλλους ο θεος τους επλασε κ αλλους τους εκλασε λιζακι εισαι απιστευτη.
Τωρα ο πυροσβεστης ειναι ταυλα πω πω καυλα πω πω καυλα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
λιζα
Κοπέλες διαθέσιμες
τζενη
Duo (sex με 2 κοπέλες)
Οχι
Ημερομηνία
November 18, 2013
Τιμή €
50
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
  • Ξεσκούφωτη
Service Style
PSE
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού