Αναζήτηση

Review Detail

6.1 5 10 0.5
Bourdela December 09, 2020 512
Μαλακία πολυτελείας...
Overall rating

4.5
Η επίσκεψη μου έγινε κατά τις 3 το απόγευμα, μετά από μικρή τσάρκα. Στο συγκεκριμένο έχω πετύχει στο παρελθόν αρκετές όμορφες παρουσίες, αλλά δεν είχα μπει ποτέ μέσα γιατί άκουγα ότι είναι λίγο ξεπετατζούδες. Anyway, η Κάρολαϊν είναι ξανθιά, λεπτή, μέτριου αναστήματος και μικρό, σχετικά, βυζί, αρκετά συμπαθής παρουσία. Σύμφωνα με την υπηρεσία κάνει τα πάντα εκτός από κώλο. Μου φάνηκε καλή πρόταση, αφού με έψηνε η ιδέα για ένα ελεύθερο στοματικό τελείωμα.Το δωμάτιο ήταν μεγέθους ντουλάπας, το κρεβάτι δεν ήταν μέσα στη μπίχλα, αλλά σίγουρα είχαν καιρό να αλλαχτούν σεντόνια. Υπήρχε και τηλεόραση με που έπαιζε τσοντούλα.

Μετά από κανένα πεντάλεπτο σκάει η κοπελίτσα. Βγάζει τα εσώρουχα της και ξεκινάει το τρομπόνι. Έβαζε λίγο δοντάκι, που πλησίαζε τα όρια του εκνευριστικού. Η ίδια πρότεινε μετά από ένα λεπτό 'ποζισιόν'. Τι το ήθελα; Αλλάξαμε 3-4 στάσεις, αλλά δεν καθότανε καλά πουθενά. Συν τοις άλλοις η μηδαμινή συμμετοχή της και ψυχρός επαγγελματισμός της με ξενέρωσε. Σκέφτηκα λοιπόν το ελεύθερο τελείωμα, οπότε έβγαλα την καπότα και της λέω 'πίπα'. Αυτή με κοιτάει και μου λέει ότι κάνει μόνο μια! Προσφέρθηκε να με τελειώσε χειροκίνητα, αλλά δεν το είχε, οπότε τέλειωσα μόνος μου. Η υπηρεσία είχε αναφέρει ξεκάθαρα τελείωμα στα βυζιά, αλλά η κοπέλα έβαζε το χέρι της ώστε να τα φλώκια να σκάσουν στην κοιλιά της.

Είχα όλη την καλή διάθεση να δοκιμάσω κάτι καινούριο, αλλά αγνόησα την μπουρδελοαίσθηση μου που έκανε "κρα!" και πέταξα είκοσι ευρώ στον κουβά.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Κάρολαϊν
Ημερομηνία
November 03, 2011
Τιμή €
20
Πίπα
  • Ξεσκούφωτη
A-level (πρωκτικό)
Οχι
Service Style