Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 6 10 0.5
Studio 06 December, 2020 6057
Λόλα
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Είχα περάσει και άλλη μια φορά με τη Λόλα στο Κ94 με απλό και είχα θετικές εντυπώσεις τότε. Δεν είχα γράψει κριτική. Τώρα πήρα 69 (απλό 30, 69 με 40, ελευθερο με 50, αυταρχικό με 60).

Χώρος όχι καινούργιος, σαλόνι-δωμάτιο. Δωμάτιο μέτριων διαστάσεων προς μικρό. Φλατ TV ναι, A/C που δούλευε, αλλά το δωμάτιο δεν ήταν πολύ ζεστό. Κρεβάτι στρογγυλό, καθρεπτης στην οροφή, φωτισμός: είχε ντιμερ νομίζω όμως εγώ τον είχα φουλ, κτιστή ντουζιέρα εντός με ζεστό νερό, μού έφερε ασφράγιστη μεγάλη πετσέτα, παντόφλες έλειπαν, ρολό υγείας ναι, νιπτήρας όχι.

Λόλα, από Ρωσία, ~1,6-1,65μ. Ξανθιά μαλλιά, μαζεμένα, λίγο κατσαρά. Πρόσωπο καθημερινό. Σώμα επίσης. Στηθος φυσικό (~2-2,5). Σώμα λεπτού τύπου αλλά όχι ιδιαίτερα γυμνασμένο ή σφιχτό, χωρίς όμως να είναι σε κακή κατάσταση. Όχι καμιά μοντέλα. ~30 χρ.?. Πρόσωπο & σώμα 7, συμμετοχή 8-9, καθαριότητα 10. Στυλ: ευγενής, τρυφερή και γλυκιά συμπεριφορά. Μην ερμηνεύετε τη συμμετοχή σαν δυναμική ή ηφαιστειακή δηλαδή. Ωστόσο, φωνούλες, βογγητά, όλα αληθοφανή, και κάποια νομίζω ήταν αληθινά.

Χαιδεματα αμοιβαία (με ενθάρρυνε), ήρεμη και χωρίς βιασύνες, ζεστή συμπεριφορά, είχε social time πριν αλλά και στο τέλος, και καλή και σωστή λεκτική συμμετοχή (φυσιολογική χωρίς απίστευτες ακρότητες) κατά τη διάρκεια, μετα το τέλειωμα μου δεν με πίεσε να βγω γρήγορα. Δεν απελευθέρωνε πυρηνική ενέργεια -νορμαλ πράγματα. Δεν έχει στυλ pse. Τίμια συμπεριφορά, χωρίς εξάρσεις, αλλά αξίζει να την επισκεφτεί κανείς μιά φορά ή και περισσότερες (όσες θέλει, μπορεί και τόχει ο κάθε πελάτης ανάγκη). Παρατήρηση: Για την ίδια αντιμετώπιση (ή και χειρότερη συχνά) μπορεί να πληρώσει κανείς 50 το απλό σε πολλεεεές άλλες, ενώ εδώ τη βγάζεις με 30.

Ξεκινήσαμε με χαιδέματα κυρίως πάνω στο κρεβάτι και τριψίματα. Της έκανα μασαζ στην πλάτη πράγμα που με απογείωσε και με το παραπάνω. Συνέχισα την περιποίηση με χέρια-στόμα-γλώσσα στο λαιμό της, τα στηθη/θηλές, το κάτω στόμα της, και συμμετείχε. Η διέγερση μου είχε ανέβει περισσότερο και από 100%. Λάστιχο και στοματικό. Έτρωγε και μπάλες. Πρότεινε πισωκολλητό, κάναμε λίγο, της είπα να αλλάξουμε σε ιεραποστολικό γιατί δεν θα κρατούσα πολύ. Το σημερινό ιεραποστολικό ήταν σύντομο (στην προηγούμενη επίσκεψη μου στο Κ94 είχα δοκιμάσει μαζί της διάφορες παραλλαγές ιεραποστολικού). Τέλος! Κουβεντούλα, αργή έξοδος. Χαιρετισμός με σταυρωτό φιλάκι, αποχώρηση εκείνη. Ντουζ εγώ, ντύσιμο. Αναχώρηση συνοδευόμενος από την ευγενή υπηρεσία, ενώ με αποχαιρετούσε με ευχές και ευχαριστίες η Λόλα μέσα από την κουζίνα.

Λόλα σ’ευχαριστώ και νάσαι πάντα καλά!

Χρόνια πολλά και καλά σε όλες και όλους! Καλή χρονιά για το 2013!

ΥΓ. Κάποια στιγμή (νομίζω όταν είχαμε ακόμη αρκετό σεξουαλικό δρόμο μπροστά μας) ακούστηκε κουδούνι. Η Λόλα δεν βιάστηκε καθόλου καθόλη την συνεύρεση. Επίσης, δεν άκουσα γρατζουνίσματα στην πόρτα. Πιστώνεται στα θετικά από μένα!

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Λόλα
Κοπέλες διαθέσιμες
Λόλα
Ημερομηνία
December 26, 2012
Τιμή €
40
Πίπα
  • Με σκούφο
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού