Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 6 10 0.5
Studio 06 December, 2020 6061
Η Ναταλύ με την κωλάρα της.
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Όταν είδα τις φωτογραφίες της Ναταλύ εντυπωσιάστηκα από ένα συγκεκριμένο σημείο του σώματός της, το οποίο φρόντιζε να τονίζει σε κάθε μία από αυτές.Την κωλάρα της, την οποία ήθελα να δω ζωντανά και να την χουφτώσω.Αυτό έγινε πριν από λίγες μέρες σε βραδινή βάρδυά της.Όταν μπήκε στο σαλόνι είδα μπροστά μου ένα γλυκό πιπίνι, γυμνόστηθο, ναζιάρικο και τσαχπίνικο να ορμάει πάνω μου.Ξανθιά, αρκετά όμορφη, με μικρό, στητό στήθος, με πεταχτές ρόγες, γυμνασμένο κορμί, ωραία πόδια και κωλάρα όπως στις φωτογραφίες.Σφιχτή και στητή, μεγάλος πειρασμός, την οποία δίνει κιόλας.Επιθετικό σαλονάρισμα, κάθησε πάνω μου, με χάιδευε, με φιλούσε στο λαιμό, μου πήρε τα χέρια και τα κόλλησε πάνω στα κωλομέρια της.Δεν ήθελα περισσότερα και πέρασα σε ένα από τα δωμάτια, αφού πλήρωσα για πρόγραμμα 69.
Το δωμάτιο ήταν απλό, αλλά εφοδιασμένο με όλα τα απαραίτητα κομφόρ (ντουζιέρα, πετσέτα, νιπτήρα).Δεν άργησε να έρθει, αφού είχε κάνει το ντουζάκι της για να φρεσκαριστεί, το ίδιο ναζιάρα και τσαχπίνα, όπως ήταν στο σαλόνι.Ξεκινήσαμε με μπόλικο μπαλαμούτι στα όρθια, με τα χέρια μου να έχουν κολλήσει σα βεντούζες στην κωλάρα της, μπόλικα φιλιά στο λαιμό και την Ναταλύ να μου βγάζει το πουκάμισο.Στη συνέχεια, μέχρι να αφαιρέσω τα υπόλοιπα ρούχα μου, ανέβηκε στο κρεβάτι, στήθηκε στα τέσσερα, τούρλωσε την κωλάρα της κι άρχισε να την λικνίζει προκλητικά.Υπέροχο θέαμα, άρχισα να φουντώνω, πήγα από πίσω της, την χούφτωσα κι άρχισα να την φιλάω και να της ρίχνω αρκετά σκαμπιλάκια.Συνέχισα προς τα πάνω, φτάνοντας στο λαιμό, στους λοβούς των αυτιών της και γυρίζοντάς την ανάσκελα, στις μεγάλες ρόγες της, που είχαν ήδη ερεθιστεί.Της έβγαλα το στριγκ κι αφοσιώθηκα στο περιποιημένο και καθαρό μουνάκι της, το οποίο περιποιήθηκα αρκετά, γλείφωντάς το, χώνοντας βαθυά τη γλώσσα μου μέσα στην τρύπα του και ρουφώντας τα παχυά μουνόχειλα και την κλειτορίδα του.Όταν ήρθε η σειρά της μου έβαλε το προφυλακτικό κι ανέλαβε δράση.Η πίπα της ικανοποιητική, σχετικά σύντομη, χωρίς να είναι κάτι το ιδιαίτερο.Δε χρησιμοποίησε τα χέρια της και δεν άφησε παραπονεμένα τα αρχίδια μου, τα οποία έγλειψε και ρούφηξε αρκετά.Αφού με ερέθισε αρκετά, της ζήτησα να ξαπλώσει ανάσκελα και ξεκινήσαμε ιεραποστολικά.Η συμμετοχή της αρκετά καλή, με όχι υπερβολικές αντιδράσεις και ψεύτικους αναστεναγμούς, με φιλούσε στο λαιμό και με χάιδευε συνέχεια.Δεύτερη στάση στα τέσσερα για να μπορώ να απολαύσω τη θέα της κωλάρας της.Μπόρεσα και πάλι να την χουφτώνω, να την μπατσίζω και να παίζω με την κωλοτρυπίδα της, ενώ μπαινόβγαινα μέσα στο υγρό μουνάκι της.Και τελικά να τελειώσω σε αυτή τη στάση, μετά από μερικά λεπτά, ανεβάζοντας το ρυθμό μου.Μείναμε για λίγο αγκαλιασμένοι, κουβεντιάζοντας λιγάκι κι αφού φόρεσε το στριγκάκι της, με αποχαιρέτησε με δύο φιλιά στα μάγουλα.Όπως έκανε κι όταν βγήκα απ΄το δωμάτιο και με παρέβγαλε ως την πόρτα.
Συμπερασματικά, πέρασα καλά, χωρίς όμως να έχω κάτι ιδιαίτερο να θυμάμαι, εκτός φυσικά απ΄την κωλάρα της.Παρόλα αυτά, πρόκειται για μια ωραία, ευχάριστη παρουσία, χαμογελαστή, η οποία δε μου έδωσε σημάδια ξεπέτας κι είναι δεκτική σε ό,τι λογικό της ζητήσεις.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Ναταλύ
Κοπέλες διαθέσιμες
Ιζαμπέλα
Duo (sex με 2 κοπέλες)
Οχι
Ημερομηνία
January 13, 2017
Τιμή €
70
Εξτρά €
-
Φιλί
Ελάχιστα
Πίπα
  • Με σκούφο
Fetish
-
A-level (πρωκτικό)
Ναι
Service Style
GFE
Θα την ξανάβλεπες?
Mπορεί..
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού