Λεπτομέρειες αξιολόγησης

Call Girls A admin 04 April, 2013 121
Δοκιμάζοντας τη Σέρβα Adele
Γενική βαθμολογία 

8.3
Εμφάνιση πρόσωπο 

7.0
Εμφάνιση σώμα 

9.0
Συμμετοχή 

8.0
Συμπεριφορά/Social time 

8.5
Καθαριότητα κοπέλας  

9.0
Σχέση απόδοσης/τιμής 

9.0
Το καθήκον του forum με κάλεσε να τεστάρω την Adele εγώ ανταποκρίθηκα άμεσα.Συνεννόηση λοιπόν με τον πολύ ευγενικό κύριο του γραφείου και το ραντεβού κλείστηκε άμεσα για incall σε γνωστό fuck-hotel των νοτίων προαστίων.

Μόλις άνοιξε η πόρτα λοιπόν και είδα την Adele ομολογώ ότι μου έκανε πολύ καλή εντύπωση.Μελαχρινή με πάρα πολύ ωραίο κορμί, κοντά στο 1.79 ύψος (που με τα τακούνια που φόραγε άνετα έφτανε το 1.90), στήθος μικρο αλλά όχι ασήμαντο και πολύ ωραία μακριά πόδια.Γενικότερα το σώμα ήταν πολύ κοντά στα γούστα μου.Το πρόσωπο της κοπέλας δεν είναι κάτι το φοβερό αλλά άσχημη δεν τη λες με τίποτα.Εκφραστικά μάτια και ωραίο χαμόγελο.Γενικά είχε πολύ καλή διάθεση σε όλο το ραντεβού μας πράγμα που μου άρεσε.

Στον αγώνα τώρα, η Adele θέλει δουλειά για να πάρει μπρος.Τα φιλιά φαίνεται να μην της αρέσουν και πολύ και είναι φανερό ότι τα αποφεύγει.Τρελαίνεται να της γλύφεις το στήθος (σπάνια βλέπω γυναίκα να ανταποκρίνεται έτσι) και ακόμα περισσότερο της αρέσει να της γλύφεις το πολύ μικρο και στενό μουνάκι.Η πίπα της δεν είναι το καλύτερο της αλλά προσπαθεί. Εκεί είναι από τα σημεία που χρειάζεται να αποκτήσει πείρα η μικρή, ώστε να γίνει ακόμα καλύτερο το "πακέτο" που προσφέρει.Μετά περάσαμε σε sex σε πολλές στάσεις με κορυφαία όταν στήθηκε στην άκρη του κρεβατιού για πισωκολλητό.Η θέα και οι κινήσεις της ήταν σε πολύ υψηλά επίπεδα! Τελείωμα στο στήθος με πολύ πάθος και από τους δυο μας...

Το συμπέρασμα είναι ότι πρόκειται για μία καλή περίπτωση, που αν συνεχίσει και αποκτήσει πείρα έχει τα προσόντα να γίνει στανταρακι για πολλούς από εμάς.

Πληροφορίες

Ημερομηνία
April 03, 2013
Πόλη
Αθήνα
Χώρος
Incall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
75 (test)
Service Style