Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.8 10 10 0.5
Call Girls 17 January, 2016 1471
Άι Άι Άι
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Συνάντηση σε ξενοδοχείο κοντά στο κέντρο όπου oι κοπέλες έφτασαν πιο νωρίς μετά από σχετικό μου αίτημα. Έχω συναντηθεί ξανά με την Adelina, οπότε ήξερα το να περιμένω από αυτήν. H κοπέλα είναι για μένα αυτό ακριβώς που γουστάρω σε μία γκόμενα (γυμνασμένη, κοντούλα, όμορφη, χαριτωμένη - πολύ εντυπωσιακή η μίξη ευρωπαϊκών και ασιατικών χαρακτηριστικών του προσώπου της - μόνο μείον το κάπως πεσμένο στήθος της), η Ania είναι μία πολύ όμορφη girl next door με πολύ ωραίο στήθος και συνολικά πολύ ωραίο σώμα. Χαιρετούρες με την Adelina και μετά τις απαραίτητες συστάσεις με την Ania και την εξοικείωση με το δωμάτιο κινάμε για το κρεβάτι. Οι κοπέλες δεν κάνανε μπάνιο, φαντάζομαι είχαν κάνει νωρίτερα, άλλωστε και οι δύο είναι - πολύ σωστά - σχολαστικές με την υγεία τους όπως θα περιγράψω παρακάτω.
Λόγω του ότι ήταν το πρώτο μου τρίο, αφέθηκα στο πρόγραμμα των κορασίδων και δεν το μετάνιωσα. Η Ania φιλάει με πολύ γλώσσα, το ακριβώς αντίθετο η Adelina.
Ξεκινήσαμε με μία πολύ ωραία πίπα από τις δύο κοπέλες (κορυφαία η Adelina εδώ, η Ania από κοντά). Ανέβασα την Adelina στο πρόσωπό μου και την έγλειφα ενόσω η Ania συνέχισε την πίπα. Έχει γραφτεί αρκετές φορές ότι δεν είναι το καλύτερό της, αλλά εμένα δεν μου φάνηκε να δυσανασχετεί καθόλου.
Συνέχεια με την Ania σε διάφορες στάσεις και μετά Adelina (με την Ania να χαμουρεύεται και με τους δυο μας).
Σε εκείνο το σημείο η Adelina βγάζει τον φίλο της από την τσάντα. Με την Adelina να κάνει reverse cowgirl, ζητάω από την Ania να την γλείψω, κάτι το οποίο μου αρνείται - "Not after sex" (πολύ σωστή) και συνθηκολογούμε με δαχτυλοσκόπηση - "Only with condom" (πολύ σωστή). Η Adelina χύνει ξανά και ξανά και μετά από σχεδόν 10 λεπτά η Ania 'της την λέει'¨: "Are you fucking him or is he fucking you?", οπότε και μεξεκαβαλάει.
Τώρα, κάποιοι θα αναρωτηθείτε (και δικαίως): "Γιατί την άφησες για 10 λεπτά ενώ εσύ απλά καθόσουν;". Ο λόγος είναι ο εξής: είχαμε κανονίσει με την Adelina να κάνουμε και anal, οπότε σαν καλό παιδί που είμαι (μαλάκας το λένε αλλού), αποφάσισα να την αφήσω να το ευχαριστηθεί αφού μετά θα την 'πονούσα'. Ξεκαβαλικεύει λοιπόν η Adelina και ρωτάω για anal, "No, no anal". Έφαγα μεγάλο ξενέρωμα, το οποίο και φάνηκε, αλλά τι θα μπορούσα να κάνω; Εννοείται πως δεν μπορώ να την πιέσω να το κάνει, και ακόμα και αν το απαιτούσα θα είχε χαλάσει η φάση για όλους μας.
Η Ania αντιλαμβάνεται ότι νιώθω μαλάκας και αναλαμβάνει να με ανεβάσει. Στήνεται στα τέσσερα "Get up lazy boy" και όσο παίζω μπάλα η Adelina με κοιτάζει στα μάτια δαγκώνοντας και γλείφοντας τα χείλη της. We're back.
Συνεχίζουμε με πίπα και από τις δύο και όταν πλέον με ενημέρωσαν ότι είχαν μείνει μόνο πέντε λεπτά (η μία ώρα δεν φτάνει γαμώτο για να χορτάσεις μία τέτοια απόλαυση), η Ania αφήνει την μαστόρισσα Adelina επί τω έργω και ξαπλώνει στην αγκαλιά μου φιλώντας τον λαιμό μου. Τελειώνω στο στόμα της Adelina η οποία και τα κατάπιε κοιτάζοντάς με στα μάτια (άι άι άι).
Λίγο social time, ντους, οι κοπέλες με περιμένουν να τις πληρώσω χωρίς να το απαιτούν ή να δείχνουν να βιάζονται (εννοείται μόνο τα 150) και αποχωρούν με χαμόγελα.

Σε γενικές γραμμές πέρασα πολύ ωραία, ο ορισμός του value for money, αλλά μου την έσπασε το κλάσιμο από την Adelina στο anal, από ιούλιο που θα γυρίσουν οι κοπέλες βλέπουμε αν και η επόμενη φορά μου μάλλον θα είναι με κοπέλα από γραφείο.
Ακόμα και με 200 ευρώ πάντως που ίσως να είναι ξανά στο μέλλον η προσφορά αξίζει για όλους να τις δοκιμάσουν.

Πληροφορίες

Ημερομηνία
March 02, 2016
Πόλη
Αθήνα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
150
Service Style
GFE
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
Ξεσκούφωτη
A-level (πρωκτικό)
Οχι
Extra ball
Δεν ζητήθηκε
Οι φωτογραφίες ήταν:
Ακριβώς όπως είναι
Συμπεριφορά του γραφείου
Εξαιρετική!
Συνεννόηση με το γραφείο
Εύκολη
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού