Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 36 10 0.5
adelina call girls athens
Call Girls 19 August, 2014 4816
Η υπέροχη Adelina
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Πρόσφατη συνάντηση με την κοπέλα, το ραντεβού κλείστηκε γρήγορα και εύκολα με ελάχιστα SMS. Παλιά μου γνωστή από τον καιρό του θρυλικού Greek Golden οπότε ήξερα τι να περιμένω. Δεν νομίζω ότι έχω να πω πολλά για την εμφάνιση άλλωστε υπάρχουν πάρα πολλές Φώτο. Κοντούλα με φανταστικό σώμα και με πολύ δυνατό σημείο τα οπίσθια τα οποία είναι όπλο μαζικής καταστροφής, πού λέει και ένας φίλος μου. Πρόσωπο υπέροχο με φοβερά μάτια και σαρκώδη χείλια επίσης αρκετά ασιατικά χαρακτηριστικά τα οποία εμένα προσωπικά πραγματικά με ξετρελαίνουν.

Το ραντεβού για κάποιο λόγο δεν άρχισε καλά, η κοπέλα μπήκε στο δωμάτιο κάπως μαγκωμένη, σαν να την προβλημάτιζε κάτι, πως να το πω σαν να ήταν αλλού, μού έδωσε την εντύπωση πως οι μπαταρίες της ήταν πεσμένες ότι ήταν σωματικά και κυρίως ψυχικά κουρασμένη. Φιλιά ρηχά χωρίς γλώσσα στην αρχή και μια βαρεμάρα στα προκαταρκτικά πού με ανησύχησε. Ευτυχώς όμως κατά την διάρκεια του ραντεβού τα πράγματα βελτιώθηκαν δραματικά και είχα να κάνω πλέον με την παλιά καλή adelina. Δεν ξέρω γιατί είχαμε αυτήν την εκκίνηση, ή είχε να κάνει με την κούραση της δεδομένου του γεγονότος ότι δεν την πήρα στην αρχή του tour της ή κάτι είχε συμβεί στο προηγούμενο ραντεβού... πάντα υποθετικά μιλάω. Παιδιά μην τρελαινόμαστε, με ανθρώπους έχουμε να κάνουμε όχι με ρομπότ.

Αν εξαιρέσουμε λοιπόν την κάπως άσχημη εκκίνηση το υπόλοιπο ραντεβού κύλισε πολύ καλά. Στα του αγώνα έχουμε να κάνουμε με ένα από τα κορυφαία στοματικά, αν όχι το καλύτερο πού μου έχουν κάνει σίγουρα μέσα στο top 5, από στάσεις είχαμε ιεραποστολικό κατά την διάρκεια του οποίου τα γλωσοφίλια δίνανε και πέρνανε πλέον, στην συνέχεια πήγαμε στις αγαπημένες στάσεις της adelina το doggy και το reverse cow όπου χρησιμοποιούσε και έναν μικρό δονητή πάνω στην κλειτορίδα της, τις δε δονήσεις τις ένιωθα και εγώ κάτι πού μού άρεσε πολύ. Ειδικά το reverse cow της κοπέλας είναι το κάτι άλλο. H Adelina πάνω κάτω, ο δονητής βιζζζ βιζζζ και το πουλάκι τσιου ένα πράμα... μιλάμε για υπερθέαμα όχι αστεία!!!
Γενικά είχαμε αρκετές εναλλαγές στάσεων το δε τέλος ήρθε στο στόμα της αργά και βασανιστικά μετά από ένα στοματικό διαρκείας στο οποίο η κοπέλα ξεδίπλωσε όλο της το ταλέντο στα τσιμπούκια. Δεύτερος γύρος δεν υπήρξε γιατί δεν είχαμε πολύ χρόνο, δεν το επιδίωξα και εγώ, μιλήσαμε και λίγο παραπάνω γιατί είχαμε καιρό να τα πούμε.

Ελπίζω αυτό πού την προβλημάτισε στην αρχή του ραντεβού να μην είναι κάτι σοβαρό αλλά κάτι επιπόλαιο. Περιμένω να ξαναέρθει, μόνο πού αυτήν την φορά δεν θα καθυστερήσω να την πάρω, θα την πάρω όσο πιο νωρίς γίνεται για να έχω την καλύτερη δυνατή εμπειρία.

Πληροφορίες

Ημερομηνία
August 09, 2018
Πόλη
Αθήνα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
100
Service Style
GFE
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
  • Ξεσκούφωτη
  • Deep Throat
  • Τα φτύνει
  • Mouth Fucking
Extra ball
Δεν ζητήθηκε
Οι φωτογραφίες ήταν:
Πραγματικές με λίγο photoshop
Συμπεριφορά του γραφείου
Εξαιρετική!
Συνεννόηση με το γραφείο
Πολύ εύκολη
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Ordering
Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 August, 2018
Είδατε???Όπως εμένα...δεν είχε διάθεση...φαίνεται τις πέσαν όλα τα ραντεβού μαζί..και κλάταρε...λογικό...
B
billaek21
15 August, 2018
Αααα ρε Κουμπαρουλη παικταρα μου.Μονο εσυ μπορεις να ξεκλειδωσεις και τελικα να περασεις καλα με καποια που μπορει να μην ηταν η μερα της.
D
dimitri7
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Αποτελέσματα ανά σελίδα: