Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.8 18 10 0.5
Call Girls 03 July, 2013 3177
Άλογο εκ Ρουμανίας
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Ημερομηνία συνάντησης στο περίπου, όπου μετά από 2-3 sms κανονίσαμε συνάντηση σε ξενοδοχείο του κέντρου. Όπως με ενημέρωσε ζητάει 100 για 2 φορές σεξ, +20 για OWO και +10 για CIM. Με μια μικρή καθυστέρηση 15’ χτυπάει την πόρτα του δωματίου, ανοίγω την πόρτα και βλέπω μια νεαρή κοπέλα να με κοιτάει από το 1.90+. Μπήκε στο δωμάτιο με αέρα, αφήνει τα ψηλοτάκουνα πάνω στο τραπεζάκι και με αρχίζει στα φιλιά και στα χουφτώματα. Σε λίγα λεπτά είχε γδυθεί και μπήκε για μπάνιο.

Η αρχική μου εντύπωση ήταν πολύ καλή, με μόνο αδιάφορο σημείο πάνω της το πρόσωπό της. Στις φωτογραφίες δεν φαίνεται αλλά το φανταζόμουν καλύτερο. Σώμα γυμνασμένο (πρώην αθλήτρια), ωραία μακριά πόδια, μικρό στήθος και τραγανό κωλαράκι. Έχει βάλει 2-3 κιλά κυρίως στη κοιλιά όμως αν και με λίγη γυμναστική θα τα χάσει γρήγορα όπως μου είπε. Μιλάει καλά Αγγλικά και λίγα Ελληνικά. Προσφέρθηκε μάλιστα να μου μάθει και μερικές λέξεις στα Ρουμάνικα!

Συνεχίσαμε χωρίς χρονοτριβές και σε λίγο ξεκίνησε την πίπα. Πολύ καλή, υγρή με φτυσίματα και βαθιά. Της είπα να τον πάρει όλο μέσα στο στόμα της και το έκανε με Ρουμάνικη τεχνική. Ακολούθησε και λίγο face fuck. Γενικά στην πίπα είναι μαστόρισσα!

Σειρά μου για γλύψιμο στην φουσκωμένη κλειτορίδα της και μάλλον της άρεσε. Ακολούθησαν διάφορες στάσεις στο σεξ με αυτή να ζητάει συνεχώς πιο γρήγορα. Όταν στα 4 της έριξα και μερικά κωλοσκάμπιλα φάνηκε να αφηνιάζει. Ήθελε όλο και πιο γρήγορα όλο και πιο δυνατά. Τη σφυροκοπούσα και εγώ μέχρι την 1η κατάθεση στα κατακόκκινα κωλομάγουλα της…

Μετά από μια ανάπαυλα συνεχίζουμε για το 2ο γύρο. Η απόδοσή της όμως είχε πέσει αρκετά και μου φάνηκε κουρασμένη από συνεχόμενα ραντεβού. Ακόμα και η πίπα της ήταν πιο μηχανική απλά για να με τελειώσει. Δεν έβγαζε την καύλα του προηγούμενου μισάωρου.

Η Αντζελίνα είναι μια πανύψηλη, όμορφη κοπέλα που της αρέσει να πηδιέται άγρια. Δεν κάνει για αγκαλίτσες και φιλάκια. Δεν ξέρω αν έτυχε να την πετύχω σε μέρα με πολλά ραντεβού αλλά ακόμα και έτσι πέρασα καλά.

Πληροφορίες

Ημερομηνία
August 16, 2013
Πόλη
Αθήνα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
120
Service Style
PSE
Φιλί
Με γλώσσα
A-level (πρωκτικό)
Οχι
Extra ball
Ναι
Θα την ξανάβλεπες?
Mπορεί..
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού