Αναζήτηση

Review Detail

8.8 18 10 0.5
Call Girls July 03, 2013 1047
Το ψηλό λιγνό μωρό!
Overall rating

8.8
Ήθελα εδώ και αρκετό καιρό να συναντήσω την Ατζελίνα. Τη μία έλειπε από την Ελλάδα, την άλλη δεν βόλευαν οι ώρες κλπ.
Τελικά τα κατάφερα πριν από μερικές μέρες (ενδεικτική ημερομηνία) και κανονίσαμε να βρεθούμε σε ξενοδοχείο στο κέντρο.
Έφτασα αρκετά νωρίτερα και έκανα με την άνεσή μου το μπανάκι μου. Της στέλνω μνμ μερικά λεπτά πριν την καθορισμένη ώρα και αμέσως ήρθε.
Αυτό που σου κάνει εντύπωση με την πρώτη είναι το ύψος της. Πολύ ψηλή γυναίκα. Και πολύ αδύνατη. Ένα φιλί γνωριμίας κι εγώ να έχω μείνει λίγο χαζεμένος με το ύψος της!
Στο πρόσωπο δεν μπορώ να πω ότι ενθουσιάστηκα. Όχι ότι είναι άσχημη. Μάλλον αδιάφορο θα έλεγα το πρόσωπο για τα δικά μου γούστα. Δεν είναι από τα δυνατά της προσόντα. Στο σώμα πολύ αδύνατη με μικρό στήθος το οποίο δεν με χαλάει. Αν είχε λίγο περισσότερα πιασιματάκια νομίζω θα ήταν πολύ καλύτερη.
Αφού έκανε κι αυτή το μπάνιο της ήρθε στο κρεβάτι και με τη μία άρχισε τα φιλιά. Πολύ δυνατά και βαθιά φιλιά. Δείχνει να τα απολαμβάνει και η ίδια. Συνέχισε με φοβερό στοματικό ενώ ήμουν ξαπλωμένος με άριστη τεχνική και στον ρυθμό που πρέπει. Κανένα πρόβλημα με το dt. Το έχει και της αρέσει. Έτσι τελέιωσε και ο πρώτος γύρος. Τελείωμα στο στόμα. Ακολούθησε η προβλεπόμενη επίσκεψη στον νιπτήρα!
Στο διάλειμμα άναψε τσιγαράρο χωρίς να ρωτήσει αλλά εμένα προσωπικά δεν με ενοχλεί αυτό. Το σωστό θα ήταν να ρωτήσει φυσικά πρώτα αλλά επειδή είμαι κι εγώ καπνιστής δεν μου κακοφάνηκε. Σε κάποιον που δεν καπνίσει ίσως να είναι ένα μείον. Όσον αφορά το σόσιαλ, η κοπέλα είναι μια χαρά. Μιλάει και αρκετά καλά τα ελληνικά και η συνεννόηση ή η συζήτηση για όσους ενδιαφέρονται είναι πολύ εύκολη.
Ο δεύτερος γύρος ξεκίνησε πάλι με στοματικό το οποίο συνεχίστηκε με 69. Μεγάλη κλειτορίδα όπως έχουν αναφέρει και οι άλλοι συνάδελφοι. Να σημειώσω ότι η κοπέλα είναι πεντακάθαρη. Αφού είχαμε φτιαχτεί και οι δύο (εγώ τουλάχιστον σίγουρα) μου έβαλε το προφυλαχτικό και αρχίζουμε με ιεραποστολικό με συνεχή φιλιά στο στόμα. Το έχει το φιλί πάρα πολύ. Συνέχεια στα τέσσερα όπου έχει τεράστιες αντοχές. ΜΙλάμε για ακούραστη εργάτρια που όσο ανέβαινε ο ρυθμός, τόσο πιο πολύ γούσταρε. Φώναζε χύνω κλπ αν και δεν το νομίζω. Κάπως έτσι ήρθε και το τέλος για δεύτερη φορά πάνω στο στήθος της αυτή τη φορά. Είπαμε δεν είναι και το δυνατό της σημείο το στήθος της για να ευχαριστηθείς το φινάλε εκεί αλλά δεν έχει και μεγάλη σημασία.
Συμπερασματικά, σαν γυναίκα δεν είναι από αυτές που σε αφήνουν με ανοιχτό το στόμα όσον αφορά στην εμφάνιση. Αν δεν είχε και το ύψος που έχει θα ήταν στο μέσο όρο της εμφάνισης. Το γεγονός όμως ότι είναι τόσο ψηλή την κάνει να ξεχωρίζει. Εκεί που κερδίζει περισσότερο είναι στην συμμετοχή και στο ότι κάνει ότι μπορεί για να σε κάνει να περάσεις καλά και δείχνει ότι τιμάει τα λεφτά που παίρνει.

* Στην τιμή έβαλα 130 συνολικά. Κανονικά αν θυμάμαι καλά είναι 100 αλλά χρεώνει +20 το ακάποτο +10 το τελείωμα στο στόμα ή το αντίστροφο. Δεν θυμάμαι ακριβώς και γι αυτό το έβλαα συνολικά σαν τιμή.

Καλά να περνάμε.

Πληροφορίες

Ημερομηνία
October 15, 2013
Πόλη
Αθήνα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
130