Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 14 10 0.5
Call Girls 01 September, 2017 31085
Η χαρά του μιλφάκια
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Συνάντηση ύστερα από εύκολη συνεννόηση μαζί της στο Bill το οποίο από ότι έχω καταλάβει το έχει κάνει δεύτερο σπίτι της, με ξεβόλεψε λιγάκι γιατί συνήθως δεν καταβαίνω κέντρο αλλά είχα την περιέργεια να την γνωρίσω μετά από όσα έχουν γραφτεί για αυτήν και θα έλεγα ότι μάλλον αποζημιώθηκα.

Η Adrianna είναι μια γυναίκα γύρω στα 40 με πολλά χιλιόμετρα στο χώρο και αυτό φαίνεται. Το σώμα της θα το ζήλευαν πολλές 25αρες στο πρόσωπο όμως ο χρόνος έχει αρχίσει να δείχνει σημάδια πού πια δεν κρύβονται εύκολα, αλλά είναι πάνω από τον μέσο όρο και πολύ έκφυλο. Σιλικονατα βυζόμπαλα με πολύ μεγάλη ρόγα που ανταποκρίνεται και ένας κώλος αριστούργημα. Το γενικό σύνολο θα το χαρακτήριζα τούμπανο milf. Φιλική και αρκετά καλός χαρακτήρας που εύκολα θα σε κάνει να νιώσεις άνετα. Όταν άνοιξα την πόρτα και είδα πως ήταν ντυμένη ή μάλλον πως ήταν γδυμένη έπαθα ένα μικρό σοκ, νόμιζα ότι θα γυρίσουμε τσόντα και άρχισα να ψάχνω στο δωμάτιο να δω που βρίσκονται ο σκηνοθέτης και ο κάμεραμαν. Λέω δεν μπορεί κάπου μου την έχουνε στημένη, τώρα θα εμφανιστεί η καντιτ κάμερα. Κουβαλάει δε μαζί της και μια τσάντα πού έχει διάφορα sex toys (butt plugs, δονητές κλπ) πού ενισχύουν αυτήν την τσοντοαίσθηση που επικρατεί στην ατμόσφαιρα κατά την διάρκεια του ραντεβού.

Στα του αγώνα γλωσοφίλια κάργα, τρελό τσιμπούκι με καραμέλωμα της γύρω περιοχής επίσης τρελαίνεται να την περιποιούνται και αν το κάνεις σωστά, γίνεται μούσκεμα και θα σε κάνει πασά στα Γιάννενα για το υπόλοιπο του ραντεβού. Αυτό όμως πού θα έχω να θυμάμαι είναι το πρωκτικό. H κυρία γουστάρει πρωκτικό!!! δεν προσπαθεί να το αποφύγει, εγώ δεν θυμάμαι καν να με ρώτησε αν θέλω, πήρε το λιπαντικό έκανε λίγο παιχνίδι μόνη της με τα toys και μετά στήθηκε στα τέσσερα και μου είπε ότι θέλει να την πάρω από πίσω. θα περίμενε κανείς η πίσω πόρτα να έχασκε μετά από τόσες παραβιάσεις πού έχει υποστεί, αυτό όμως δεν ισχύει. Η κωλοτρυπίδα της έχει φοβερή αίσθηση, ακριβώς όπως πρέπει να είναι η αίσθηση στο πρωκτικό ούτε να αγκομαχάς για να το βάλεις αλλά ταυτόχρονα να έχεις μια αίσθηση πιο σφικτή από το μουνί . Επίσης είναι καθαρόαιμο PSE , μην κάνεις τον κόπο να πάς αν είσαι κουρασμένος. Συνολικά παίχτηκαν δύο χορταστικοί γύροι με αρκετή ένταση στους οποίους η Αντριάνα δεν έδηξε ούτε να βαριέται ούτε να κουράζεται. Τέλος σε θέματα καθαριότητας δεν είχαμε κανένα πρόβλημα, μπάνιο πριν, στο μεσοδιάστημα και μετά. Καθαρή και μοσχομυριστή.

Θα έλεγα ότι για αυτά πού ζητάει σε σχέση με αυτά που δίνει, πλήρες πρόγραμμα με πρωκτικό και χρήση sex toys για μιάμιση ώρα, είναι καλό VFM. Μια πραγματικά αξιοπρεπέστατη και τίμια επιλογή που δύσκολα κάποιος θα κλάψει τα λεφτά του. Αφού πέρασα πολύ καλά εγώ πού μου αρέσουν οι πιτσιρίκες και τα πιπίνια νομίζω ότι ένας μιλφακιας έχει βρει θησαυρό. Η κυρία είναι η χαρά τους μιλφακια !!!

Πληροφορίες

Ημερομηνία
September 10, 2018
Πόλη
Αθήνα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1½ ώρα
Κόστος €
100
Service Style
PSE
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
  • Ξεσκούφωτη
  • Deep Throat
  • Τα καταπίνει
  • Mouth Fucking
A-level (πρωκτικό)
Ναι
Extra ball
Ναι
Οι φωτογραφίες ήταν:
Ακριβώς όπως είναι
Θα την ξανάβλεπες?
Mπορεί..
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Ordering
Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 September, 2018
Όλα καλά ρε pipi αλλά μείναμε με την απορία. Τελικά την τσόντα τη γυρίσατε;
V
voyager
04 October, 2018
που μπορω να βρω το τηλεφωνο της; Υπαρχει καποιο προφιλ εδω ή σε καποιο σαιτ;
L
lykos4
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Αποτελέσματα ανά σελίδα: