Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.8 1 10 0.5
Call Girls 14 January, 2021 1306
μπαζο ολκης
Γενική βαθμολογία
 
3.8
η τυπισα ειναι γυρω στα 35 , και στεκει αρκετα καλα για την ηλικια της . με ενοχλησαν λιγω οι πολλες κρεατοελιες που εχει ..τοτε το επαιζε αεροσυνοδος της aegian και απ οτι μου ειπε εκανε βιζιτες στην Κρητη και στην θεσσαλονικη ..στα της συναντησης .. πολυλογια και το μεγα ελεος με βασικο σκοπο να ροκανισει την ωρα .. στο κρεβατι το παιζει ...πορονοσταρ , μην χεσω , με μοναδικο σκοπο να σε ξεπεταξει οσο γινεται πιο γρηγορα
τi PSE & GFE αρχιδια μαντολες
επειδη την εχω σταμπαρει .... και παρακολουθω τις αγγελιες της τοσο στο adoss οσο και στο olx .. πριν λιγους μηνες ζηταγε συνεργασια με studio αλλα μαλλον δεν της εκατσε στην αθηνα
οποτε βρηκε στεκι στην θεσσαλονικη

σαν ανθρωπος που εχει γραψει πολλα χιλιομετρα στο πληρωμενο και βεβαια με αλλα κριτηρια απο ενα πιτσιρικα εγω δεν της εδινα ουτε μαντιλι να κλαψει ..οχι €€€ για να την πηδηξω

βεβαια στο αγαπημενο μας αθλημα ..πρεπει να πληρωσεις για να μαθης ..οποιος εχει αγωνια να μαθει ..ε ας της τα σκασει και να μας πει την εμπειρια του

Πληροφορίες

Ημερομηνία
June 20, 2011
Πόλη
Θεσσαλονικη
Χώρος
Incall
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος €
200
Service Style
GFE
Φιλί
Χώρις γλώσα
A-level (πρωκτικό)
Δεν ζητήθηκε
Extra ball
Ναι
Dress Code
Δεν ζητήθηκε
Θα την ξανάβλεπες?
Σε καμία περίπτωση!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 0

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Ordering
Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 January, 2012
συγνωμη κιόλας αλλά αφού λες ότι ήταν τόσο μπάζο γτ την κράτησες 2ωρο αντί για 1 ωρα;
C
chris20
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Αποτελέσματα ανά σελίδα: