Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 2 10 0.5
Bourdela 16 August, 2017 4743
Ερικα φρεγάτα
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Πέρασμα Σαββάτου από το νέο οικο, από τον οποίο είχα άσχημη εμπειρία λόγω της Ιρις, αλλά το μαγαζί είναι σούπερ και επιπέδου στουντιο. Αυτή τη φορά κλικ έκανε η Ερικα, η οποία είναι μια Λευκωροσιδα μεγάλων διαστάσεων. Γύρω στον1.80 χωρίς τακούνια, νταρντανα, με συμπαθητικό προσωπάκι, κάστανα μαλλιά. Στο σώμα είναι μπόλικη, όχι ξεχειλωμένη (ακόμα) αλλά με τάσεις για να βάλει πολλλαα κιλά. Γενικά, πρέπει να είναι η πιο μεγαλοσωμη γυναίκα που έχω πάει ποτέ. Δυστηχως το μονο που δεν έχει ακολουθήσει αυξητικά είναι το στήθος της, που παραμένει μεσαίου μεγέθους. Ο λόγος που μπήκα ήταν σύσταση φίλου που την είχε δοκιμάσει, για να ειμαι ειλικρινής μόνος μου θα έφευγα. Στο δωμάτιο πολύ ευγενική, χαμογελαστή και δεκτική. Ωραίο γλύψιμο, μουνι πλατεία, στα τέσσερα παιδευτικα λόγω του ύψους ( θα έπρεπε να βάλω σκαμνί), στο ιεραποστολικό απόλαυση με τις ποδάρες να διπλώνουν γύρω μου. Με τελείωσε αργά και ρουφηχτα με το στόμα της και ήταν μες στο χαμόγελο. Γενικά καλή περίπτωση, αρκεί να μη μασησεις με τη σωματοδομή.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Ερικα
Κοπέλες διαθέσιμες
Ναταλί Ερικα
Duo (sex με 2 κοπέλες)
Οχι
Ημερομηνία
November 25, 2017
Τιμή €
20
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
  • Τα φτύνει
A-level (πρωκτικό)
Οχι
Service Style
PSE
Θα την ξανάβλεπες?
Mπορεί..
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *