Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 4 10 0.5
Call Girls 11 March, 2016 1786
Όχι σπουδαία πράγματα
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Δύο κριτικές ανέβηκαν με πολλά ++++++++. Έχει όμως κι΄ άλλη όψη το πράγμα. Κοντή κοπέλα, περίπου στο 1,55 με αρκετά καλό στήθος και επίπεδη κοιλιά. καταβαίνοντας προς τα κάτω τα πράγματα αλλάζουν αρκετά. Ένα κοντοκώλικο πράγμα με σχετικά φαρδιά λεκάνη και πλαγιοκυτταρίτιδα στα μπούτια που με χάλασε ενώ το νίμου της ήταν αξύριστο δύο ημερών και με σχετική οσμή. Το πρόσωπο της θα έλεγα ότι είναι συμπαθητικό και πολύ νεανικό. Πάντως οι φωτογραφίες σε σχέση με το σώματης της δεν ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα, ο φωτογράφος φαίνεται να είναι πολύ καλός επαγγελματίας. Συνεννόηση στα αγγλικά τα οποία τα ομιλεί καλά. Δηλώνει μισή μεμέτησα και μισή μολδαβή, τρέχα γύρευε, άμα είχε ρίζες από Τουρκία θα το έκανε σίγουρα από πίσω, χαχαχαχαχαχα. Για μπάνιο δεν πήγε στην αρχή αλλά καθαρή μου φάνηκε οπότε δεν της είπα τίποτα. Σε μένα αρνήθηκε όχι μόνο να την γαμίσω από το κώλο αλλά και να της βάλω δάχτυλο, τραβιότανε αμέσως. Η πίπα της καλούτσικη θα έλεγα με κανένα δύο προσπάθειες για βαθύ λαρύγγι αλλά δεν. Στο πήδημα πάλι τραβιόταν ενώ το μόνο θετικό ήταν ότι από πάνω που την έβαλα χόρεψε αρκετά καλά γιατί την είχα μαγκώσει σφιχτά με τα χέρια μου και της τον έχωνα βαθιά ενώ κατέβαζε ζουμιά, Δαχτυλάκι στο μουνάκι δέχτηκε χωρίς μα και μου. Το χύσιμο στο στόμα κανονικά και την έβαλα να το ανοίξει για να τρέξουν τα χύσια απ΄ έξω. Πήγε να κάνει παιχνίδι αλλά μάλλον άλλαξε γνώμη και πήγε τουαλέτα για φτύσιμο. Δεύτερο τέρμα δεν έγινε γιατί δεν έφτασε ο χρόνος αφού το πρώτο γκολ διήρκησε περί τα 40 λεπτά. Αυτά τα περί συνάντησης η οποία δεν θα μου μείνει αξέχαστη όπως μου είχε μείνει με την Celina του ίδιου γραφείου

Πληροφορίες

Ημερομηνία
March 19, 2016
Πόλη
Αθήνα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
120
Service Style
GFE
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
  • Ξεσκούφωτη
  • Τα φτύνει
A-level (πρωκτικό)
Οχι
Extra ball
Ναι
Dress Code
Τηρήθηκε
Συμπεριφορά του γραφείου
Καλή
Συνεννόηση με το γραφείο
Εύκολη
Θα την ξανάβλεπες?
Δύσκολα..
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Ordering
Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 March, 2016
στη παράγραφο: ιατρικές εξετάσεις = λίγα πράγματα, έχει γίνει λάθος


Σχόλιο Αντμίν ¨:
Αν μας πει οτι χρειάζεται διόρθωση ,μπορεί να γίνει εύκολα.
L
larson
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Αποτελέσματα ανά σελίδα: