Λεπτομέρειες αξιολόγησης

9.0 1 10 0.5
12856_CALLGIRLSATHENSALEKSANDRA7_1534953181
Call Girls 23 August, 2018 1623
όμορφη γυναίκα
Γενική βαθμολογία
 
9.0
το κορίτσι είναι 22 , κορμάρα-λαμπάδα 1,85, στήθος πλαστικό, κώλος ωραίος, πρόσωπο πολύ γλυκό με φακιδούλες.
είναι κοπέλα που θα την κυκλοφορείς και θα καυλώνεις.
η συνεννόηση πολύ καλή λόγω των αγγλικών που ξέρει . είσοδος στον χώρο μου με τις ανάλογες χαιρετούρες και πέρασμα στο σαλόνι για δυο τρεις κουβέντες. της πρόσφερα νεράκι (δεν ήθελε ποτό-κρασί)
από μόνη της μου ζητά να ξεκινήσουμε , με ενημέρωσε πως είναι ήδη φρεσκαρισμένη και περνάμε στο δωμάτιο.
αρχίζει να γδύνεται και τότε συνειδητοποιώ το ύψος της, είμαι 1,75 , με πέρναγε ένα κεφάλι+ , άρχισα να γελάω. με ρώτησε και φυσικά της απάντησα. γδύνομαι και γω και αρχίζει το μπαλαμούτι.
φίλαγε με γλώσσα , έγλυφε λαιμό και με χάιδευε .
ανταπέδωσα στο γλύψιμο στα βυζάκια της με την ρόγα να βγάζει μάτι . γουστάρει να την φιλάς στον σβέρκο και στην πλάτη.
από πίπα δεν λέει πολλά πράγματα, δεν είναι και το αγαπημένο της κομμάτι, το δείχνει , δεν είναι και μένα οπότε δεν με απασχολεί.
αρχίζω να την γλύφω στο μουνάκι της το οποίο και το ευχαριστιέται-απολαμβάνει. γεύτηκα τα υγρά της , τελείωσε η μικρή αλλά όχι με σπασμούς και φωνές.
πέρασμα προφυλακτικού και καβάλημα. γουστάρει αλλά όχι πολλές αγριάδες. αλλάξαμε κάποιες στάσεις , είχα κάποιες δυσκολίες λόγω του ύψους μου αλλά όλα οκ.
τελειώσαμε τον πρώτο ημίχρονο, ντους κουβέντα και βουρ για το δεύτερο.
συνοπτικά πήγαν όλα καλά, όμορφη κοπέλα, κυριλέ , δεν σου βγάζει την πουτανιά και την αγριάδα αλλά θα την ξαναέπερνα.

Πληροφορίες

Ημερομηνία
August 27, 2018
Πόλη
αθηνα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
140
Service Style
GFE
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
Ξεσκούφωτη
Extra ball
Ναι
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού