Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 10 10 0.5
Call Girls 16 December, 2014 2824
Πολύ μέτρια... ακόμα και για 60Ε
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Κάλεσα την Αλεξάνδρα να έρθει σε φιλικό διαμέρισμα που βρισκόμουν και μου είπε πως θάρθει αν της πληρώσω το taxi, όπως και έγινε. Η κοπέλα προτιμά τα ξενοδοχεία Μπιλ και πριβέ -πιθανότατα επειδή μένει στην περιοχή- τα οποία μου πρότεινε. Είναι Ρωσίδα, μιλάει τέλεια(?) Ελληνικά -6χρόνια είναι εδώ μου είπε.
Με το που την είδα, πέρασε απ το νου μου να μην την δεχτώ, αλλά δεν το έκανα. Είναι κοντή -γύρω στο 1,5 μέτρο-ογκώδης, ώριμη γυναίκα. Το αντίθετο, απ ότι προτιμώ ως σωματότυπο.....
Σταυροφιλιθήκαμε και πήγε στο μπάνιο. Ήρθε κι άρχισε τα χάδια στο κορμί μου. Αρκετά ερεθιστικά τα χάδια και το ακρογλώσσιο γλείψιμο που δέχτηκα. Αλλά το καλύτερο είναι το τσιμπούκι που έκανε. Έκλεισα τα μάτια κι απολάμβανα!!!! Δεν είναι υπερβολή, πως το απολαυστικό πίπωμα που μούκανε ήταν πάνω από μισάωρο. Με dt, φτυσίματα, γλειφοκώλι, γλειφορούφηγμα αρχιδιών-ε, πουτσοσκάμπιλα. Κι αν δεν είχα γαμήσει πριν 1ώρα τη γκομενίτσα μου, θάχα χύσει στο 5λεπτο.... Κατόπιν πέρασε καπότα, με καβάλησε και καρφωνόταν μανιασμένα στο καυλί μου. Γύρισε σε ανάποδο και συνέχισε πιό ορμητικά. Η "έκρηξη" πλησίαζε κι άρχισα κι εγώ τις γαμευτικές ωθήσεις..... Έτσι ήρθε το τέλος. Δεύτερο γαμήσι δεν υπήρξε.

Υ.Γ. Τα λεφτά τα ζήτησε μπροστά. Στη διάρκεια της συνεύρεσης, τα καβλοβογγητά και οι φωνές της, εξώφθαλμα υποκριτικοί.

Πληροφορίες

Ημερομηνία
April 20, 2016
Πόλη
Αθήνα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
60
Εξτρά €
12 στο taxi
Service Style
GFE+PSE
Φιλί
καθόλου
Πίπα
  • Ξεσκούφωτη
  • Deep Throat
  • Mouth Fucking
A-level (πρωκτικό)
Δεν ζητήθηκε
Extra ball
Ναι
Οι φωτογραφίες ήταν:
Πραγματικές με αρκετό photoshop
Συμπεριφορά του γραφείου
Καλή
Συνεννόηση με το γραφείο
Εύκολη
Θα την ξανάβλεπες?
Δύσκολα..
Y
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Ordering
Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 May, 2016
Μπορείς να μου στείλεις το τηλέφωνο ?
G
grakis21
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Αποτελέσματα ανά σελίδα: