Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 6 10 0.5
Massage 06 October, 2015 5590
Δεν υπάρχει
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Λοιπόν, θα γράψω κι εγώ μετά από καιρό την πρώτη μου κριτική.
Το "μαγαζί" το βρήκα μέσω ΦΒ, έχει και κάτι διάσκορπες αγγελίες γενικά στο ίντερνετ.

Το ωράριο του 12.00-20.00 Δευτέρα -Παρασκευή.
Σάββατο 12.00-18.00

Στο μαγαζί "ιδρώνουν" τρεις κοπέλες.
Η Αλεξάνδρα, Ναταλή και Σόνια αν δεν κάνω λάθως.

Το πρόγραμμα είναι 40ευρώ μισή ώρα μασάζ και 80ευρώ μία ώρα μασάζ. Με 10 επιπλέον σε κάθε πρόγραμμα έχει body to body.
Τα έξτρα είναι:
Με 10 φραπές, 20 στοματικό, 40 φουλ.

Διάλεξα το φουλ του μισαώρου με την Αλεξάνδρα.
Η οποία μόλις ήρθε στο δωμάτιο μου ζήτησε ευγενικά να κάνω ένα ντουζ όπως έκανε κι αυτή και πριν και μετά την πράξη.
Η κοπέλα είναι απλά πανέμορφη, το σώμα της δεν υπάρχει χαλαρά Fitness Model κατάσταση και πρόσωπο αρκετά γλυκό, τουλάχιστον για τα γούστα μου.

Ξεκίνησε με μασάζ για περίπου 10-15 λεπτά, δεν ήταν άσχημο αλλά μου έχουν κάνει και καλύτερα.
Δεν ήταν εντελώς αεράτο έβαζε δύναμη πίεζε μυς αλλά όχι κάτι το απίστευτο.

Μετά το πέρας του 10-15 λέπτου μου ζητάει να γυρίσω ανάσκελα, περνάει σκούφο και αρχίζει το τρομπάρισμα.
Αρκετά καλή πίπα σε καμία περίπτωση αερόπιπα έδειχνε πως το γούσταρε, ενώ ταυτόχρονα μου είχε τουρλόσει τον απίστευτο κόλο της μες την μούρι και έχω αρχίσει να χάνω την μπάλα.

Ύστερα από περιποίηση γύρω στο 3λεπτο με διάφορες εναλλαγές ταχύτητας ξαπλώνει στο μασαζοκρέβατο ανάσκελα και με καλεί να της τον βάλω.
Στήθος συλικονάτο στητό σε φάση που δεν αλλάζει ποτέ θέση, δεν με χάλασε προσωπικά, είχε το τέλειο σχήμα και οι ρόγες την τέλεια ανταπόκριση αφού δεν άργησαν να πεταχτούν σαν πρόκες.

Να ξαναεκθιάσω το απίστευτο κορμί της το οποίο δεν μπορώ ακόμα να το πιστέψω πόσο τούμπανο ήταν και πόσο γούσταρα να την γαμάω.

Το τέλος ήρθε νομίζω λίγο μετά το μισάωρο έχωντας την στα τεσσερα όρθια να στηρίζεται στο μασαζοκρέβατο.

Η γενική εικόνα της όλης φάσης για να καταλήξω είναι πως σίγουρα βρίσκεις με 80 ευρώ καλύτερες υπηρεσίες και για μία ώρα με κάποιο call girl,
αλλά αξίζει να περάσεις και μερικές φορές από την Αλεξάνδρα.

Σαν σεξ δεν ήταν άσχημο ήταν καλύτερο από επίπεδο στουντίου .
Την επόμενη πάντως σκέφτομαι να της πω να αφήσουμε το μασαζ και να πάμε απευθείας στα άλλα :D







Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
Ημερομηνία
October 02, 2015
Κόστος €
80
Βάρδια
Πρωινή
Υπηρεσίες
  • Μόνο μασάζ
Θα την ξανάβλεπες?
Mπορεί..
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Ordering
Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 October, 2015
πιο μαγαζι ειναι φιλαρακι???
G
giannis13671
11 October, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

είναι κάπως πριβέ. πρέπει να μιλήσεις μαζί τους από το fb
J
johnygothisgun2
11 July, 2016
paidia, pws epikoinwnw mazi tous?
V
vaggx
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Αποτελέσματα ανά σελίδα:

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *