Λεπτομέρειες αξιολόγησης

9.0 55 10 0.5
Call Girls 24 December, 2020 2832
ΠΡΩΤΟΜΗΝΙΆ ΜΕ ΤΗΝ ALEXANDRA GR-GREAT
Γενική βαθμολογία
 
9.3
.

Ένα ακόμα τηλέφωνο στον πάντα σωστό και πρόθυμος να μας ακούει φίλο Κώστα αυτό θα το γράφω πάντα γιατί πρέπει να γνωρίζουν όλοι πως το γραφείο του είναι ίσως το ποιο σοβαρό στο χώρο ,δίχως να θέλω να αδικήσω κανένα γραφείο, πάντα στον Κώστα θα βάζω αβίαστα 10,
Δευτέρα κλείνω για την Τετάρτη αργά το απόγευμα την ALEXANDRA GR ,θέλοντας να έχω εξασφαλισμένη την κοπέλα γιατί γνωρίζω πολλή καλα πως έχει γεμάτο το προγράμμα της,για αυτό δε φταίμε εμείς που πρώτη γράψαμε κριτικές geopas-pet-paras,
Έχοντάς την για γούρι κάθε πρώτη του μηνός φροντίζω όπως λέει και ο Λάος (των φρόνιμων τα παιδιά πριν γαμησουν μαγειρεύουν ),
Ακριβώς στην ώρα της ,χτυπάει το κουδούνι ,φορώντας ένα πανέμορφο λουλουδάτο φόρεμα ROBERTO CAVALLI,κολιτο πάνω από το γονάτο,με της δεκαποντες ροζ γόβες,από το kings fashion με το που την είδα για μια ακόμα φορά ,μου ανέβασε την καύλα,φιλάκι στο στόμα και μια ζεστή αγκαλιά στην υποδοχή ,περάσαμε στον καναπέ,ένας φρέσκος χυμός που πάντα φροντίζω να προσφέρω,στα κορίτσια,βγάζοντας της το φόρεμα φορούσε ένα καυλιαρικο sex εσώρουχο της το έβγαλα με τα δόντια μου ,Έχοντάς αρκετά αδυνατίσει κάτι που της σύστησαν να σταματήσει, Να χάνει κιλά μαυρισμένο από το solarium exotic ,περάσαμε σε μια θεϊκή πίπα εγώ δεν χορταίνω να της γλύφω το μουνοκολαρακι ,ένα 69 που δεν θέλαμε ούτε εγώ ούτε αυτή να το τελειώσουμε,πήγαμε στο κρεββάτι με την περίφημη κουνουπιέρα,μου γύρισε το κωλαράκι της την πήρα από πίσω ατελείωτη καύλα ,η προτροπής μην χύσω χωρίς εμένα σαν την άλλη φορά γιατί δεν θα στο ξανά δώσω με έστειλε,μου ανέβασε τα γράδα της καυλας μου αυτή παίζοντας το μουνακιτης,χύσαμε μαζί ,
Ένα χλιαρό ντουζάκι ,τυλιγμένη στο ροζ μπουρνούζι της που Μονό για αυτή το έχω, περάσαμε ξανά στον καναπέ ,όμορφή συζήτησή μου αποκάλυψε πως μάλλον σύντομα θα μας αφήσει για να πάει να μήνη στην Ελβετία στη Γενεύη με τον καψούρης της τον Ελβετό τραπεζίτη, για αυτό συναγωνιστές βιζιτοφαγοι φροντίστε να γαμήσετε πριν φυγή,μην μείνετε αγάμητη όπως έγινε και με το κολιταριτης την Tamara ,που όσοι τυχεροί προλάβαμε γαμησαμε,
Ένας δεύτερος γύρος για επιδόρπιο μια πίπα ,γιατί το ADULT FORUM GR ,δεν ενημερώνει Μονό ,άλλα παρέχει και συμβουλές,μάγκες πρώτα κωλαράκι και Μέτα πίπα ,όταν βέβαια έχεις πέραση τα 60 γιατί συναγωνιστές σε μια ώρα δεν χύνει δεύτερη φορά, όταν προηγήθη η πίπα και Μέτα κωλαράκι,κάτι ξέρουμε εμείς οι βετεράνοι,
Τέλειωσα στο στόμα της μου ρούφηξε το μεδούλι,νομίζω πως μαζί με την ΝΙΚΟΛΈΤΑ ΡΟΜ κάνουν της ποιο θειικές πίπες στο ΕΛΛΗΝΙΚΌ χώρο,ένα δεύτερο γρήγορο ντουζάκι ,η βιασύνη ήτανε από μέρους μου καθότι θα άρχιζε σε λίγο
η προπόνησή στο ΣΕΦ ,μια και την Κυριακή θέλουμε τη φιέστα στο ΟΑΚΑ και όχι στο ΣΕΦ που σίγουρα τα καργιολια οι Σκατογαυροι ,θα μας την χαλάνε, αν και περάσανε αρκετά λεπτά το τηλέφωνο της δεν χτύπησέ ένα ακόμα δείγμα πως ο φίλος ο Κώστας έχει αλλάξει αρκετά πράγματά προς το καλύτερο,
Με από χαιρέτισε με ένα φιλάκι στο στόμα ,και μια αγκαλίτσα που να την φτάσω τη Θεομουναρα όταν εγώ είμαι κοντούλης μόλις 1.67


Υ.Γ Ξέρω θα δεχτώ και πάλι φιλικές κριτικές Μα μας έχει σκοτίσει τα αρχίδια με την ALEXANDRA GR,τη να κάνουμε για μια ακόμα φορά,νομίζω πως δικαιούμαι να ανεβάσω την κριτική μου φιλικά paras.
Την ίδια κριτική θα την ανεβάσω και στο φιλικό προς το forum site,

Πληροφορίες

Ημερομηνία
June 01, 2011
Πόλη
ΑΘΗΝΑ
Χώρα
Ελλαδα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
170
Εξτρά €
50
Service Style
GFE+PSE
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
Τα καταπίνει
A-level (πρωκτικό)
Ναι
Extra ball
Ναι
Πλαστικές επεμβάσεις
Στα χείλη
Dress Code
Τηρήθηκε
Οι φωτογραφίες ήταν:
Καλύτερη από τις φωτογραφίες
Συμπεριφορά του γραφείου
Εξαιρετική!
Συνεννόηση με το γραφείο
Πολύ εύκολη
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 5

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Ordering
Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 June, 2011
Μα τον πούστη, μας ζάλισε τ αρχίδια!
A
atomo
07 June, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Kαλησπερα φιλε dim geo για αυτο την επομενη φορα για να μην σου ζαλιζω τα αρχιδια φροντισε να γαμισης πρωτα αμα βρεις σειρα την ALEXANDRA GR και περιμενω την κριτικη σου να δω ετσι τυχαια σου ζαλισα τα αρχιδια,φιλικα paras
P
paras
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Αποτελέσματα ανά σελίδα: