Λεπτομέρειες αξιολόγησης

9.0 55 10 0.5
Call Girls 24 December, 2020 2834
Το καλύτερο δώρο που έχω κάνει στον εαυτό μου...!!!
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Απορώ με μερικούς ανθρώπους... πως κάνουν άσχημη Κριτική για αυτήν την γυναικάρα? Δεν μπορώ να το καταλάβω. Τέλος πάντων.
Κύριοι… ότι και να πω θα είναι και πάλι πολύ λίγο. Έχασα την μπάλα.
Δεν μπαίνω σε λεπτομέρειες γιατί πάνω κάτω τα έχουμε διαβάσει όλοι το πώς είναι η Αλεξάνδρα επί το έργο.
Το θέμα το μεγάλο για μένα είναι, (και πιστεύω ότι έχει τον κύριο λόγο για μας), είναι η συμπεριφορά της, ο σεβασμός της….και για εμάς αλλά και για την «δουλειά» της. Αυτό δεν είναι που ζητάμε πρωτίστως? η’ κάνω λάθος?
Να τιμά τα χρήματα που παίρνει, να σέβεται και να σε κάνει να πεις …… ότι έκανα σωστή επιλογή….δεν με δαγκώσανε, ήταν απίστευτα. Αυτά είναι που μετράνε.
Όλες πιστεύω, πάνω κάτω τα ίδια κάνουν, (εντάξει….είναι και μην πέσεις σε μέρα δύσκολη), το τι στάση θα κάνει, πως θα τον πάρει στο στόμα, πως θα γαμηθεί, είναι δευτερεύον, για εμένα τουλάχιστον. Το θέμα Νο 1…είναι αν θα σου μαμησει το μυαλό ρε παιδί μου. Να την ακούσεις. Αυτό είναι. Αυτό ΤΟ «ΕΧΕΙ» ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ..….επί 2 βάλτε καλύτερα.
Αυτό δεν ψάχνουμε Κύριοι?
Δεν λέω να μην βλέπεται η γκόμενα και να πάμε πάσο…..ΟΧΙ. Αυτό εννοείται βέβαια. Εξάλλου την βλέπουμε στις φωτο. Είναι μουναρος η γυναίκα. Από εκεί και ύστερα όμως ψάχνουμε τα παραπάνω….και φυσικά αυτή είναι η προσωπική μου άποψη. Αλλά πιστεύω ότι εκφράζω μια μεγάλη πλειοψηφία συναγωνιστών.
Κάθε κριτική….ευχαρίστως δεκτή και σεβαστή.
Με λίγα λόγια...και απλά....με έκανε να αναθεωρήσω πολλά στο μυαλό μου η κοπέλα.
Μπράβο της. Έτσι κερδίζουν πελάτες σήμερα. Και ένα ακόμη Μπράβο στον φίλο Κ. από το γραφείο της. Για τα Ελληνικά δεδομένα τουλάχιστον....τρόποι συμπεριφοράς τέτοιοι είναι πρωτόγνωροι.

Πληροφορίες

Ημερομηνία
June 29, 2011
Πόλη
Αθήνα
Χώρα
Ελλάδα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
170
Εξτρά €
όχι
Service Style
GFE+PSE
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
Τα καταπίνει
A-level (πρωκτικό)
Δεν ζητήθηκε
Extra ball
Οχι
Πλαστικές επεμβάσεις
Στα χείλη
Dress Code
Δεν ζητήθηκε
Οι φωτογραφίες ήταν:
Πραγματικές με λίγο photoshop
Συμπεριφορά του γραφείου
Εξαιρετική!
Συνεννόηση με το γραφείο
Πολύ εύκολη
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 1

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού