Λεπτομέρειες αξιολόγησης

9.0 55 10 0.5
Call Girls 24 December, 2020 2832
Ευχαριστημένος κι ας μην είναι του στυλ μου...
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Ημερομηνία τυχαία, συνάντηση μέσα στο μήνα...συννεννόηση πάρα πολύ εύκολη με sms (κάτι που προτιμώ ιδιαιτέρως, μακάρι να το έκαναν όλοι) και συνάντηση σε hotel. Με το που την είδα κατάλαβα γιατί ανέφεραν όλοι για την πλαστική στα χείλια, κρίμα κατά τη γνώμη μου γιατί κατά τα άλλα έχει πολύ ωραία χαρακτηριστικά και ίσως εδώ που τα λέμε δεν χρειαζόταν επέμβαση. Πέρα από αυτό πολύ εντυπωσιακή παρουσία ωραία ντυμένη και αρκετά καλό σώμα και στήσιμο. Στα του σεξ, να μην το κουράζω τα έχουν πει όλοι, μεγάλη διάθεση, υπομονή, δεκτική σε ότι ζητήσεις αλλά ταυτόχρονα παίρνει και πρωτοβουλίεας αν και εφόσον κολλήσεις κάπου. Αποτέλεσμα αυτών ένα CIF καιένα CIM :) Ενδιάμεσα αλλά και πριν μπανάκι και γενικά απο καθαριότητα μια χαρά!

Στα πολύ συν, η πίπα πολύ δυνατή με εναλλαγές στυλ (δέχεται χαλαρά και αυτή στοματικό), το ότι δεν κοίταξε ποτέ την ώρα (μάλιστα της έφαγα και 2-3 λεπτά) και ότι δεν ζήτησε σε κανένα σημείο τα λεφτά, τα είχα πάνω στο τραπεζάκι αλλά και εκεί αμφιβάλλω αν τα είχε δει. Αααα!! Να μην ξεχάσω! μου άρεσε πολύ το στήθος της, μπορεί να μην ήταν μπόμπα αλλά δεν ήταν καθόλου πεσμένο και πολύ καλοσχηματισμένο!

Καταλήγοντας, προσωπικά θα ήθελα κάτι πιο petit γιατί είναι του στυλ μου και χωρίς τις επεμβάσεις στα χείλια γιατί γενικά κοιτάω πολύ το πρόσωπο (γούστα είναι αυτά σε γενικές γραμμές μια χαρά είναι η κοπέλα), αλλά με τέτοια διάθεση και συμμετοχή άξιζε κάθε λεπτό της συνάντησης!! Την συστήνω ανεπιφύλακτα!!

Πληροφορίες

Ημερομηνία
November 14, 2011
Πόλη
αθληνα
Χώρα
ελλάδα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
170 + 30 ξενοδοχείο
Service Style
GFE
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
Τα καταπίνει
A-level (πρωκτικό)
Δεν ζητήθηκε
Extra ball
Ναι
Πλαστικές επεμβάσεις
Στα χείλη
Dress Code
Δεν ζητήθηκε
Οι φωτογραφίες ήταν:
Πραγματικές με αρκετό photoshop
Συμπεριφορά του γραφείου
Εξαιρετική!
Συνεννόηση με το γραφείο
Πολύ εύκολη
Θα την ξανάβλεπες?
Mπορεί..
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού