Λεπτομέρειες αξιολόγησης

9.0 55 10 0.5
Call Girls 24 December, 2020 2831
Φεγγάρι μου!!!
(Updated: 05 May, 2012)
Γενική βαθμολογία
 
8.8

Ύστερα απ' αυτή τη συνάντηση με την Αλεξ έχω την επιθυμία να ξεκινήσω με μία μαντινάδα.
"Άστέρι σε φωνάζουνε μα εγώ φεγγάρι,
Στον ουρανό τ’ αστέρια είναι πολλά,μα το φεγγάρι ένα".
Η Αλεξ ήρθε με καθυστέρηση μισής ώρας όμως εγώ περίμενα υπομονετικά.
Γιά να δώσω το Νο του δωματίου πήρα τηλ. Ακριβώς την ώρα της συνάτησης.
Αν έπαιρνα μισή ώρα νωρίτερα ίσως και να ήταν στην ώρα της.
Στο εικοσάλεπτο της αναμονής με πήρε τηλ. Και μου είπε: "σε 10' είμαι εκεί."
Όντως σε δέκα λεπτά χτύπησε η πόρτα και ανοίγοντας είδα μια αρκετά όμορφη κοπέλα(γούστα είναι αυτά).
Οι φωτογραφίες που υπάρχουν αντικατροπτίζουν την πραγματικότητα, μόνο που στις φώτο είναι
βαμμένη,μακιγιαρισμένη έτοιμη για φωτογράφιση ενώ στη συνάντηση ήρθε άβφτη,
(και καλά έκανε,γιατί αν περίμενα να γίνει σαν τις φώτο ακόμα θα περίμενα….)
Μου λεει : "συγνώμη που άργησα, νομιζα ότι θα είχες φύγει."(τρελός είμαι? Σκέφτομαι από μέσα μου).
Με τις πρώτες ματιές κατάλαβα ότι θα υπάρχει χημεία μεταξύ μας.
Βγαίνοντας αυτή απ' το ντούζ μου λέει:"πάνω στη βιασύνη μου ξέχασα τα σκουφιά".
Τηλ. στη ρεσεπσιόν για σκουφιά και ντουζάκι από μέρος μου,μέχρι να βγώ τα σκουφιά προσφορά από
το χοτέλι είχαν έρθει.Η όλη κατάσταση με είχε κάνει να σκέφτομαι ότι δεν ήμουν με CG αλλά με κάποια από
τα παλιά που συναντηθήκαμε τυχαία και κανονίσαμε να τα θυμηθούμε ξανά.
Βγαίνοντας και 'γω λοιπόν από το ντούζ βλέπω την Αλεξ να με περιμένει στο κρεβάτι ολόγυμνη
και να μου αποκαλύπτεται ένα σωμα πολύ κοντα στα γούστα μου.
Με το που ξάπλωσα δίπλα της μου κόπηκε η ανάσα από το βαθύ γλωσσόφιλο που μου έδωσε (μέχρι λάρυγγα έφτασε).
Συνεχίσαμε να χαμουρευόμαστε και να ανακαλύπτουμε τι αρέσει στον καθένα.
Ο "Μελέτης" είχε φτάσει ρετιρέ και τότε με μεγάλη μαεστρία, αφού την είχα περιποιηθεί πρώτα εγώ με τη
γλώσσα μου σε διάφορα σημεία του σώματος της και αφού είχε βρεί και το ευαίσθητο σημείο μου,
κατέβηκε και χάθηκε το φώς μου. Για κανα 15' ηταν η καλύτερη πίπα της ζωής μου.
Έιχα την αίσθηση ότι γ***ω νινακι χωρίς σκούφο, τόσο ωραία αίσθηση είχε η πίπα της.
Με νύχια και με δόντια κρατιόμουν να μην τελειώσω.Βλέποντας αυτό η Αλεξ μου πρότεινε αν θέλω να ιππεύσω
και η απάντηση μου ήταν καταφατική.Πίπα θεική πάλι για κανά 5' και πέρασμα σκουφιού περίτεχνα μόνο με το στόμα.
Ξεκινάμε με ιεραποστολικό και συνεχής αλλαγές στάσεων με θέα πότε τα οπίσθια της, πότε προφίλ πότε ανφάς και
τα φιλιά πηγαίναν σύννεφο.Δεκτική σε όλα και σκοπός της να σε ικανοποιήσει πλήρως.
Η κατάθεση δεν άργησε να έρθει σε στάση ξανά ιεραποστολικού και το τέλος από μένα αφού άλλες αντοχές για
δεύτερο γύρο δεν υπήρχαν (ήμουν κουρασμένος λόγο και της δουλειάς), ενώ με παρακαλούσε
λεγοντάς μου ότι δεν την ικανοποίησα πλήρως στον πρώτο γύρο γι' αυτό ήθελε και δεύτερο.
Της είχα όμως έξτρα δώρο μια μεγάλη σοκολάτα που της έδωσα και της είπα: "είτε σέξ κάνεις είτε σοκολάτα τρώς το ίδιο είναι".
Μας έμενε και κανά 15' οπου είπαμε να κάνουμε κανά τσιγάρο και να τα πούμε λίγο.
Στο social ξέρει και αυτό να το διαχειριστή εξίσου καλά.
Είπαμε κάποια γενικά θέματα καθώς αποκαλύψαμε και κάποια προσωπικά μυστικά ο ένας στον άλλο.
Αυτό που μου έκανε εντύπωση είναι που μου είπε ότι το σέξ γι' αυτήν είναι χόμπυ!!!
Χαιρετηθήκαμε,φιλιθήκαμε και είπαμε να το επαναλάβουμε ξανά.
Σε γενικές γραμμές όπως λέει συνέχεια και κάποιος φίλος εδώ (είναι και φίλος βάζελος) η Αλεξ είναι ότι καλύτερο κυκλοφορεί στην αγορά.
Πολύ ερωτεύσιμη,100+% συμμετοχή,καθαρή,τέλεια πίπα και μακράν το άλογο που λένε.
Αυτά φίλοι για την Αλεξάνδρα the Great.
Συστήνεται ανεπιφύλακτα!!!

Πληροφορίες

Ημερομηνία
April 27, 2012
Πόλη
Αθήνα
Χώρα
Ελλάδα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
170
Service Style
GFE+PSE
Φιλί
Με γλώσσα
A-level (πρωκτικό)
Δεν ζητήθηκε
Extra ball
Δεν ζητήθηκε
Πλαστικές επεμβάσεις
Στα χείλη
Dress Code
Δεν ζητήθηκε
Οι φωτογραφίες ήταν:
Ακριβώς όπως είναι
Συμπεριφορά του γραφείου
Καλή
Συνεννόηση με το γραφείο
Πολύ εύκολη
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 2

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού