Λεπτομέρειες αξιολόγησης

9.0 55 10 0.5
Call Girls 24 December, 2020 2831
DUO – Alexandra & Nadia
Γενική βαθμολογία
 
9.1
Όταν ρώτησα το γραφείο ποιά κορίτσια κάνουνε ντουετάκι, μου είπα Αλεξάνδρα, Κατερίνα και Νάντια. Το στάνταρ ήταν η Αλέξανδρα καθώς ήμουνα σίγουρος ότι θα έκανε καλό παιχνίδι και θα καθοδηγούσε και την δεύτερη κοπέλα. Σαν δεύτερη επιλογή πήρα την νάντια για να κάνω έναν συνδιασμό ξάνθο με μελαχροινό.
Ραντεβού σε παραλιακό ξενοδοχείο όπου τα κορίτσια ήρθαν στη ώρα τους ντυμένες όπως είχε ζητήθει. Στα του αγώνα τώρα, σίγουρα ήταν σωστή επιλογή της Αλεξάνδρας καθώς έκανε όλο το παιχνίδι, αφού έχει και πολλά χιλιόμετρα στο άθλημα, και έδειχνε στην μικρή πως να ακλουθήσει καθώς από μόνη της δεν έπερνε και ιδιαίτερες πρωτοβουλίες.
Το μενού είχε τα πάντα...διπλή πίπα με καραμέλωμα @@ και εναλλαγές, deepthroat, cim και κατάποση, γλείψιμο από εμένα προς τα κορίτσια, τα κορίτσια μεταξύ τους, από πάνω, από κάτω, 69 σε κάθε συνδιασμό! Τα highl lights της βραδιάς α) το reverse cowgirl της Αλεξάνρας ενώ δαχτυλιάζω τη νάντια β) το ταυτόχρονο τελείωμα των κοριτσιών με εμένα ανάσκελα, την Νάντια πάνω στον πούτσο μου και της Αλεξάνδρας το μουνί στον στώμα μου γ) Την Νάντια στα 4 με θέα τον υπέροχο κόλο της και την Αλεξάνδρα να παίζει εναλάξ με το μουνάκι της Νάντιας και με τα @@ μου.
Στη 1.5 ώρα του ραντεβού τελείωσα 2 φορές, την πρώτη στο στώμα της Αλεξάνδρας και την δεύτερη με την Νάντια στα 4. Μετά τη 2 φορά μας έμενε περίπου κανένα 20λεπτο μέχτι να τελείωσει ο χρόνος αλλά καθώς δεν υπήρχε περίπτωσει να μου σηκωθεί και να τελείσω 3η φορά το ρήξαμε στη συζήτηση. Υπ’ όψιν ότι τα ελληνικά της Νάντιας είναι σχεδόν ανύπαρκτα αν και όπως λέει καταλαβαίνει σχεδόν τα πάντα και τα αγγλικά της κάτω του μετρίου.
Anal δεν δοκίμασα καθώς είχα ήδη 4 τρύπες στη διάθεση μου, αλλά επιφυλάσομε για την επόμενη φόρα όπου θα πάρω τουλάχιστον 2ωράκι για να το ευχαριστηθώ καλήτερα.
Ανάλυση κόστους Αλεξάνδρα 250 ευρώ και Νάντια 200 ευρώ. Ξενοδοχείο 22 + 11 ευρώ για το 3ο άτομο (αυτό δεν το είχα ξανάκουσει).
Υ.Γ. Η μικρή εχέι πάρει μαθήματα από την Αλεξάνδρα στην πίπα καθώς και το προφυλακτικό βάζει με το στώμα και την τεχνική την κατέχει. Βέβαια θέλει πολύ δουλεία ακόμα για να φτάσει την Δασκάλα.

Πληροφορίες

Ημερομηνία
September 06, 2012
Πόλη
Αθήνα
Χώρα
Ελλάδα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1½ ώρα
Κόστος €
250+200
Εξτρά €
33 Ξενοδοχείο
Service Style
GFE+PSE
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
  • Τα καταπίνει
  • Deep Throat
A-level (πρωκτικό)
Δεν ζητήθηκε
Extra ball
Ναι
Dress Code
Τηρήθηκε
Οι φωτογραφίες ήταν:
Ακριβώς όπως είναι
Συμπεριφορά του γραφείου
Εξαιρετική!
Συνεννόηση με το γραφείο
Πολύ εύκολη
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Ηλικία Πελάτη
32
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 2 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού