Λεπτομέρειες αξιολόγησης

9.0 55 10 0.5
Call Girls 24 December, 2020 2834
High Class ALEXANDRA
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Γραφοντας για την αλεξ ξερω οτι δεν προκειτε να αλλαξει κανενας την αποψη του αφου εχουν γραφτει για αυτην την κοπελα τοσο καλα σχολεια. Και ετσι ειναι.... Η κοπελα ειναι θυσαυρος. Θα ηθελα σε αυτο το σημειο να πω οτι η αλεξ ηταν η πρωτη κοπελα call girl επιπεδου που επερνα γιαυτο και ειμουν λιγο κουμπομενος.Ανοιγοντας την πορτα θα πω οτι εμεινα μαλακας με αυτο που εβλεπα μπροστα μου. μια κοπελα που μετα τακουνια εφτανε το 1.90. περναει μεσα την κερναω ενα ποτο για να χαλαρωσουμε και οι δυο. το θυμαμαι σαν τωρα. φορουσε ενα λευκο φορεμα και μαυρισμενο δερματακι που ειχε ηταν να την πιεις στο ποτηρι.βγαζοντας το φορεμα η αλεξ ειδα οτι φορουσε μονο το σουτιεν της και απο κατω τπτ.εκει μου ηρθε το πρωτο σοκ καυλας.μου λεει εισαι ετοιμος η θες μπανιο? ετοιμος ειμουνα αλλα μαλακας δεν ειμαι και φυσικα μκηκα μεσα μαζι της στο μπανιο.ενω πλενομασταν κσαφνικα πεφτει η αλεξ στα τεσερα και αρχιζει ενα κλαρινο μα τι κλαρινο....... το εχασα το παιχνιδι σε 5 λεπτα ειμουν ετοιμος να χυσω και την σταματαω για να παμε μεσα στο δωματιο. εκει ηταν η δικη μου ωρα για να την ευχαριστησω. Η αλεξ μπορω να πω με την εμπειρια που εχει ειναι κατι σαν δασκαλα του ερωτα μου ειπε και μου εμαθε πολλα....... οσο αναφορα τον γυναικιο οργασμο.λαστιχακι και παιχτικανε δυο γυροι με ολα τα comfor. ξερει πωσ να στηθει πωσ να σε κανει να τελειωσεις και να εχεις μεινει με το χαμογελο στα χειλη.
Υ.Γ πιστευω οτι γιατισ μερες που διανυουμε τα λεφτα που ζηταει η αλεξ ειναι παρα πολλα. βεβαια ο καθενας κανει κουμαντο στο πουλι του και οι γκομενες στο μουνι τους.

Πληροφορίες

Ημερομηνία
March 11, 2014
Πόλη
Αθηνα
Χώρα
Ελλαδα
Χώρος
Incall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
170
Service Style
GFE
Φιλί
Με γλώσσα
A-level (πρωκτικό)
Οχι
Extra ball
Ναι
Πλαστικές επεμβάσεις
Στα χείλη
Συμπεριφορά του γραφείου
Εξαιρετική!
Συνεννόηση με το γραφείο
Πολύ εύκολη
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 2 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού