Λεπτομέρειες αξιολόγησης

9.0 55 10 0.5
Call Girls 24 December, 2020 2831
Γιατί να είσαι με 1 όταν μπορείς να έχεις 2?
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Συνάντησα την Αλεξ, με την κολλητή της την Tamara, για ένα ντουέτο. Αφού βέβαια επιβεβαιώθηκα πως κάνουν λεσβιακά κτλ. έκλεισα το ραντεβού σε χοτέλι κοντά στην περιοχή μου.
Στην ώρα τους μπάμ, ούτε δευτερόλεπτο καθυστέρηση! Μπαίνουν μέσα και στην αρχή παθαίνω ένα σοκ, δεν ξέρω αν οι κοπέλες είναι αυτές στις φωτογραφίες, δηλαδή αυτές ήταν αλλά οι φωτογραφίες έχουν ένα 15% photoshop και περισσότερο της Αλεξ παρά της Tamara. Η Ταμάρα είναι στο σώμα ακριβός όπως οι φωτογραφίες.

Στον αγώνα τώρα, πιο επιθετική ήταν η Αλεξ, η Tamara έκανε ένα βήμα πίσω. Δεν είπαν όχι σε τίποτα, αλλά δεν παίρνανε και πρωτοβουλίες. Όντος φίλες, μαμηθήκαν κανονικότατα μπροστά αρά στο λεσβιακό 10/10.

Σε κάποια φάση ενώ εγώ χτυπιόμουν με την Ταμαρα, βλέπω κάτω στα σεντόνια, και τι να δω; Ε ναι λοιπόν, τρελάθηκε ο κύκλος της και βρήκε εμένα. Και εδώ έδειξαν τον επαγγελματισμό τους, και πως θέλουν να σε κάνουν να περάσεις καλά. Η Ταμάρα έκανε βουρ στην τουαλέτα και έκανε το μπανάκι της και με την επιστροφή μου λέει "δύστυχος εγώ μόνο να γλύφω μπορώ" και μπορώ να σας πω ότι από εκεί και έπειτα έγινε μεγάλη μάχη. Ενώ είχα την Αλεξ στα 4, έγλειφε η Ταμαρα από κάτω. Σε κάποια φάση, χωρίς πολλά πολλά παίρνω και κουλούρι από την Άλεξ, χωρίς να ρωτήσω, και εκεί η Ταμάρα μάχιμη στο γλύψιμο.

Αφού είχαν περάσει 50 λεπτά, εγώ είχα τελειώσει μόνο μία φορά, χτυπήθηκαν και η δυο τους στο τσιμπούκι για κάνα 15 λεπτό αλά γιοκ, έμεινα έτσι. Πέταξα και την σπόντα μου "Καλά είσαστε 2 και με καταφέρατε μόνο 1 φόρα" ( Ο και καλά βαρύς μάγκας), και μου έριξε ένα βλέμμα η Αλεξ, που υπονοούσε πως την επόμενη φορά θα σε σκίσω :)

Η Αλεξ λοιπόν είναι μέσα στην καύλα, έχει παραπάνω χρονάκια από δείχνουν οι φωτογραφίες της, αλλά είναι καταπληκτική. Η Ταμάρα δεν με πολύ ενθουσίασε, δεν μου έκανε κλικ. Δεν ξέρω βέβαια αν είναι σολο πως θα είναι.

Πληροφορίες

Ημερομηνία
March 25, 2011
Πόλη
Αθήνα
Χώρα
Ελλάδα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
350
Εξτρά €
0
Service Style
GFE+PSE
Φιλί
Με γλώσσα
A-level (πρωκτικό)
Ναι
Extra ball
Ναι
Πλαστικές επεμβάσεις
Στα χείλη
Dress Code
Δεν ζητήθηκε
Οι φωτογραφίες ήταν:
Παλιές
Συμπεριφορά του γραφείου
Εξαιρετική!
Συνεννόηση με το γραφείο
Πολύ εύκολη
Θα την ξανάβλεπες?
Mπορεί..
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού