Λεπτομέρειες αξιολόγησης

9.3 32 10 0.5
Call Girls 05 September, 2016 11189
Ode to the Queen
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Αν ανακηρυσσόταν κάποια ως βασίλισσα των cg της Αθήνας, βάσει διάρκειας και μύθου γύρω από το όνομα της πιστεύω ότι αυτή θα ήταν η Αλέξια. Θεωρώ ότι δεν έχει ανάγκη την δική μου κριτική, ωστόσο ταυτόχρονα νιώθω χρέος μου προς την ίδια να την καταθέσω. Όντας άτομο της στιγμής, που σπάνια προγραμματίζω αρκετά πριν τις συναντήσεις μου, δύσκολα μπορούσα να βάλω την Αλέξια στο πρόγραμμα γι' αυτό και καθυστέρησα να την συναντήσω. Δις είχα προσπαθήσει πιο παλιά να κλείσω ραντεβού, η μια αυθημερόν και η άλλη την προηγούμενη μέρα, ωστόσο αμφότερες η κοπέλα ήταν fully booked, ώσπου αποφάσισα πρόσφατα να κάνω εξαίρεση και να κλείσω ραντεβού 3 μέρες πριν για να δοκιμάσω το φαινόμενο Αλέξια. Όπερ και εγένετο.

Ανοίγοντας την πόρτα του δωματίου αντικρύζω μπροστά μου μια κομψότατη και γλυκύτατη κυρία. Το κυρία δεν το λέω με καμία κακή έννοια, αντίθετα, απλά η κοπέλα δεν είναι κανένα 20χρονο κοριτσάκι, αλλά μια όμορφη, καλοδιατηρημένη και κομψή 30αρα, την οποία προσωπικά σίγουρα στο δρόμο θα γύριζα να κοιτάξω. Έτυχε να διαβάσω σε κριτικές για "σκληρό" πρόσωπο, κάτι το οποίο δεν ισχύει καθόλου κατά την άποψη μου. Βρήκα το πρόσωπο της γλυκό και με πολύ όμορφο χαμόγελο, απλά θεωρώ θα ήταν άδικο για την ίδια να το συγκρίνω με τη φρεσκάδα ενός "μοντελοπιπινακίου". Το ίδιο και το σώμα το οποίο διατηρεί σε πολύ καλό επίπεδο, αν και γενικά δεν είμαι φαν του "πλαστικού" στήθους.

Κουβεντούλα να σπάσει ο πάγος, όπου η ευγένεια και η διαχυτικότητα της σε κάνει να νιώθεις άνετα μαζί της στο δευτερόλεπτο, σαν να γνωρίζεσαι μαζί της από πριν. Μπανάκι και μετά ξεκινάει ο πρώτος γύρος, όπου απόλαυσα μια από τις πιο τέλειες πίπες που μου έχουν πάρει ποτέ. Καθηγήτρια στην τεχνική και λίγα λέω. Στο κυρίως πιάτο παίζει σε φουλ ένταση συνέχεια, με τέρμα το ρυθμό και να ζητάει κι άλλο, διάφορες εναλλαγές στάσεων ενώ η φράση "ενεργή συμμετοχή από μέρους της" πιστεύω είναι λίγη για να περιγράψει τη δική της δράση στον αγώνα καθώς και τη μαεστρική καθοδήγηση του παρτενέρ στην κορύφωση. Μαζί της ένιωθα σαν να τρέχω 100ρι παρατεταμένα. Μετά το τέλος του γύρου, η κοριτσάρα ήταν καταιδρωμένη με τη φράση "ιδρώνει τη φανέλα" να βρίσκει απόλυτη και κυριολεκτική εφαρμογή στην περίπτωση της. Πραγματικά δεν συνίσταται για καρδιακούς, ούτε αν κάποιος δεν είναι απόλυτα ξεκούραστος πριν το ραντεβού. Ή καλύτερα μάλλον, πάλι θα περάσει πολύ καλά, αλλά δεν θα ζήσει την εμπειρία Αλέξια στο έπακρο.

Επίσης θα ήθελα να τονίσω ότι πέραν του προφανούς, αυτού που υπερτονίζεται σε όλες τις κριτικές της, ότι δηλαδή η κοπέλα είναι δυναμίτης στο κρεβάτι, εξαιρετικά θετική εντύπωση μου έκανε ο χαρακτήρας της, η καλοσύνη και η μετριοφροσύνη της και γενικά το πόσο ευχάριστη είναι ως παρέα. Καταφέρνει να κάνει το 2ωρο μαζί της να φαίνεται αρκετά λίγο. Όπως αφήνω να νοηθεί πιο πάνω, η κουβεντούλα ενδιάμεσα των γύρων μαζί της πολύ ευχάριστη, ωστόσο πάντα απώτερος σκοπός της ίδιας να περάσει ο παρτενέρ όσο καλύτερα γίνεται σε όλα τα επίπεδα, έτσι δεν θα αφήσει να ξεφύγει χρονικά το διάλειμμα αλλά θα παροτρύνει η ίδια την έναρξη του επόμενου γύρου, στον οποίο θα παίξει με την ίδια αμείωτη ένταση. Απόλυτη επαγγελματίας.

Γενικά πιστεύω ότι ο κάθε συναγωνιστής πρέπει να ζήσει την εμπειρία Αλέξια τουλάχιστον για μια φορά. Εγώ ήδη πλάθω σενάρια στο μυαλό μου για την επόμενη φορά...

Πληροφορίες

Ημερομηνία
January 06, 1990
Πόλη
Athens
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος €
300
Service Style
PSE
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
Ξεσκούφωτη
Extra ball
Ναι
Πλαστικές επεμβάσεις
Στο στήθος
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού