Λεπτομέρειες αξιολόγησης

Call Girls A athensgirlsnetwork 05 September, 2016 422
Μελαχρινη ομορφια
Γενική βαθμολογία 

9.6
Εμφάνιση πρόσωπο 

9.0
Εμφάνιση σώμα 

9.0
Συμμετοχή 

10.0
Συμπεριφορά/Social time 

10.0
Καθαριότητα κοπέλας  

10.0
Σχέση απόδοσης/τιμής 

10.0
Χτεσινη συναντηση με την Αλεξια μετα απο ενα χρονο που ειχα κανει το ντουο μαζι με την Δημητρα.Αρχικα ηθελα να κλεισω για μιαμιση ωρα αλλα με τον χαμο που γινεται μετα την επιστροφη της αυτο δεν εγινε εφικτο.Ειναι και δυο μερες πριν κλεισμενη απο τι μου παν απο το γραφειο.Μπαινοντας στο δωματιο με θυμηθηκε αν και ειχε περασει ενας χρονος και και μονο μια φορα που την ειχα δει.Η εμφανιση της πολυ καλη και ηταν ακριβως οπως την θυμομουν και ακομα πιο ομορφη.Μαυρο ισιο μαλλι πολυ ομορφο και στρογγυλο προσωπο και καθολου kinky και αγριο οπως εχω διαβασει απο αλλους και ενα κορμι θανατηφορο.Καμπυλατη με ενα τουρλωτο και πανεμορφο κωλαρακι.Μετα το μπανακι της αρχισαμε και μεχρι να φυγει δεν σταματησαμε καθολου δεν καναμε ουτε διαλειμα για τσιγαρο.Ηθελα να την χορτασω οσο γινεται περισσοτερο.Βαθια γλωσσοφιλα και non stop sex σε διαφορες στασεις ειδικα στα τεσσερα η θεα της κωλαρας της απιστευτη.Οι υπηρεσιες της και το παθος που βγαζει μοιαζουν πολυ με της φιλης της Δημητρας.Η μια ωρα μαζι της πραματικα πολυ λιγη και περασε πολυ γρηγορα.Ανανεωσαμε το ραντεβου μας για δευτερο ντουο μαζι με την Δημητρα τον αλλο μηνα μιας και απο τι μου ειπε η τιμη δεν θα αλλαξει και θα παραμεινει ιδια γιατι απο τι μου ειπε πρωτα γουσταρουμε αυτο που κανουμε μαζι και τα λεφτα ερχονται σε δευτερη μοιρα.Αλεξια σε ευχαριστω πολυ για την πανεμορφη μια ωρα που μου χαρισες και θα τα ξαναπουμε συντομα.

Πληροφορίες

Ημερομηνία
April 22, 2019
Πόλη
Αθηνα
Χώρα
Ελλαδα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €