Λεπτομέρειες αξιολόγησης

9.3 32 10 0.5
Call Girls 05 September, 2016 11186
Το απόλυτο τεστ κοπώσεως
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση πρόσωπο
 
8.0
Εμφάνιση σώμα
 
9.0
Συμμετοχή
 
10.0
Συμπεριφορά/Social time
 
10.0
Καθαριότητα κοπέλας
 
10.0
Σχέση απόδοσης/τιμής
 
9.0
Την Αλεξία την θυμάμαι από τον καιρό που δούλευε σαν Nicole στο Yourangels και έκανε τα τρομερά δίδυμα με την κορυφαία εταίρα όλων των εποχών ( Veronica αχ μωρό μου πόσο μας λείπεις !!). Μάλιστα πιο εύκολα έβρισκα την V τότε παρά την Αλεξία. Από τότε που άρχισε να δουλεύει με το AGN την έχω συναντήσει κάμποσες φορές και πάντοτε έχω μείνει ικανοποιημένος.
Η Αλεξία έχει ύψος κοντά στο 1.65, κιλά γύρω στα 55, ηλικία στα 35 περίπου, γυμνασμένη με κορμί που λατρεύει ο έλληνας ψιλομπαμπάτσικο δηλαδή και πολύ γερή κατασκευή (λίγο χαλάρωση στην κωλάρα της και λίγο κυτταρίτιδα δεν χαλάνε την γενική εντύπωση), μακριά μαύρα μαλλιά, χειλάρες, βυζάρες (σιλικονάτες αλλά πολύ καλή δουλειά) καυλιάρικο πρόσωπο και τρελή διάθεση για έρωτα. Χωρίς να φοράει κάτι πρόστυχο με το που μπαίνει μέσα θέλεις να αρχίσεις να πηδάς μέχρι να λιποθυμίσεις. Με λίγα λόγια, είναι ο ορισμός του μιλφο-τούμπανου.
Επιδερμίδα απαλή σα βελούδο, λεπτό κατάλευκο δερματάκι που το περιποιείται αρκετά, χείλια να μην τα χορταίνεις, ρώγες κάγκελο, μουνοχειλάκια να μην μπορείς να ξεκολλήσεις από εκεί, λυσσασμένα γλωσόφιλλα και ξεκινά το παιχνίδι με το που έκλεισε η πόρτα πίσω της. Με την Αλεξία νομίζεις ότι είσαι πρωταγωνιστής σε τσόντα ...υψηλού επιπέδου. Είναι 100% μαζί σου στο ραντεβού, επικοινωνιακή, άψογη επαγγελματίας και δεν αφήνει το ραντεβού να κάνει κοιλιά. Στο social δεν θα λύσουμε το κυπριακό αλλά κυλάει πολύ ευχάριστα η ώρα μαζί της. Άσε που δεν θα πεις και πολλά. Πηγαίνει το μπαλαμούτι σύννεφο. Η γλώσσα της πάει παντού. Δεν έχω συναντήσει άλλη να φιλάει και να γλύφει με τέτοια λύσσα !!!

Στα του σεξ τώρα δεν έχω να προσθέσω και πολλά. Τι να γράψω δηλαδή? Ότι σε βάζει κάτω και ξεχνάς πώς σε λένε στο τέλος ?? Δεν είναι τόσο μανιτζέβελη όσο η Δήμητρα, αλλά λόγω ...τεχνικής και ευλυγισίας, δεν έχεις θέμα. Γαμάς όσο αντέχεις, όσες φορές θέλεις, τον βάζεις σε όποια τρύπα θέλεις, μπινελίκια, φωνές, γλωσόφιλλα δίχως αύριο, δάχτυλα παντού, χύνεις όπου θέλεις, δεν έχει μα και μου, απλά στο τέλος μαζεύεις τα κομμάτια σου και προσπαθείς να βρεις την αναπνοή σου. Η γυναίκα είναι το απόλυτο τεστ κοπώσεως. Άμα την βγάλεις καθαρή πάει να πει ότι είσαι οκ ...καρδιολογικώς !!! Μπορεί να βγάλει άνετα και αγαπησιάρικο πρόγραμμα με γούτσου γούτσου και αγκαλίτσες, αλλά νομίζω ότι με την καύλα της και το ταμπεραμέντο της θα σε παρασύρει να γαμήσεις πάνω από αυτό που μπορείς και αντέχεις. Αυτή είναι και η ουσία στις συνευρέσεις με την Αλεξία. Θα τεστάρεις τα όριά σου, φτάνει να της δώσεις τα κλειδιά και να οδηγήσει αυτή γιατί μπορεί και ξέρει να σε πάει. Φυσικά και ακολουθεί σε ότι της πεις και θα σε ικανοποιήσει απόλυτα ότι κι αν της ζητήσεις, αλλά όταν η γκόμενα ξέρει την δουλειά της, μπορεί να σε ταξιδέψει και να το ευχαριστηθείς ίσως και περισσότερο.
Στα αρνητικά θα έβαζα μόνο την τιμή, αλλά τώρα ρε παιδιά είπαμε όταν το κάθε τσαχλοκούδουνο ζητάει 150 ευρώ ή το σιτιτούρι που έρχεται με ύφος χιλίων καρδιναλίων πώς σου κάνει χάρη όταν την γαμάς, η Αλεξία τι πρέπει να ζητήσει ??? Και εδώ που τα λέμε η κοπέλα τα δουλεύει τα λεφτά της μέχρι τελευταίας δεκάρας, μέχρι που θα μπει στο ασανσέρ να φύγει. Τώρα ένα τατού που έχει χαμηλά δεξιά ή το ότι θα καπνίσει 2 τσιγάρα δεν χαλάνε την γενική εικόνα.
Κλείνοντας θα σας έλεγα ότι βρήκα πολλά κοινά στοιχεία με την Δήμητρα. Είναι κι αυτή γαμώ τα παιδιά, κωλογούσταρα δηλαδή για να το πούμε λαϊκά, και γενικά προτείνεται σε όλους ανεξαρτήτως προτιμήσεων και ηλικίας, δεν νομίζω ότι από τη συνεύρεση θα βρεθεί άνθρωπος να φύγει δυσαρεστημένος !

Το γραφείο όπως πάντα άψογο. Καλό κουράγιο στα κορίτσια στο τηλέφωνο που προσπαθούν να μας βολέψουν όλους !! Χα χα!
Καλά να περνάτε!

ΥΓ. 1 Όταν χαμογελάει και βλέπω τα λακάκια της και τα χειλάκια της και τα ματάκια της καθώς κρατάω το προσωπάκι της με τα χέρια μου, μου θύμιζε την Δήμητρα Ματσούκα ! Δεν ξέρω, μπορεί να φταίει και η κάβλα της στιγμής, αλλά τι να πώ ? Μου τη θύμισε!!
ΥΓ. 2 Αν υπάρχει συναγωνιστής που έχει πάρει Αλεξία - Δήμητρα σε DUO για πάνω από δίωρο, παρακαλώ όπως ενημερώσει το νήμα και δώσει συμβουλές πώς την βγάζεις καθαρή !! Ευχαριστώ εκ των προτέρων !!
ΥΓ. 3 Τα κορίτσια δεν είναι κρέας για να ξεσπάει πάνω τους ο κάθε κακογαμημένος, κομπλεξικός που τον δέρνει η γυναίκα του ή τον γαμάει το αφεντικό του. Αγοράζουμε τον χρόνο τους και μόνο, όχι αυτές τις ίδιες. Επιτελούν λειτούργημα για όσους δεν το έχουν καταλάβει. Είναι πιο χρήσιμες κι από ψυχίατρο. Αυτά!

Πληροφορίες

Ημερομηνία
May 25, 2019
Πόλη
Αθήνα
Χώρα
Ελλάδα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος €
340
Service Style
GFE+PSE
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
  • Ξεσκούφωτη
  • Deep Throat
  • Τα φτύνει
  • Mouth Fucking
Extra ball
Ναι
Πλαστικές επεμβάσεις
Στο στήθος
Οι φωτογραφίες ήταν:
Πραγματικές με λίγο photoshop
Συμπεριφορά του γραφείου
Εξαιρετική!
Συνεννόηση με το γραφείο
Πολύ εύκολη
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Ηλικία Πελάτη
49
Οικογενειακή Κατάσταση Πελάτη
Ελεύθερος
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού