Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 5 10 0.5
Call Girls 16 September, 2016 2509
Ερωτεύσιμη.......
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Η κριτική μου αυτή αφορά την τρίτη μου συνάντηση με την συγκεκριμένη κοπέλα. Ο λόγος που έκανα δίωρη συνάντηση(συνήθως τις αποφεύγω και για οικονομικούς αλλά και για λόγους βαρεμάρας) είναι ότι πραγματικά μια ώρα δε φτάνει μαζί της. Η γυναίκα είναι δυναμίτης. Από την πρώτη στιγμή που μπαίνει στο δωμάτιο μέχρι να φύγει. Ήταν σίγουρα μια από τις πιο αξιομνημόνευτες συναντήσεις που είχα ποτέ. Ίσως είναι και θέμα χημείας. Ταιριάξαμε πολύ. Δε νομίζω ότι χρειάζεται να μπω σε λεπτομέρειες. Συμφωνώ κι επαυξάνω με τ' αναγραφόμενα των συναγωνιστών που πρόλαβαν κι έγραψαν κριτικές πριν από μένα. Μακάρι όλες οι κοπέλες να είχαν αυτή τη διάθεση. Αυτό μετράει μάγκες στο σεξ. Η διάθεση. να υπάρχει διαδραστικότητα. Να πάνε να χεστούν οι νερόβραστες πιτσιρίκες και οι γλυκανάλατες μοντέλες. Λες και χρωστάμε χάρη επειδή είναι όμορφες και μας αφήνουν να τις αγγίζουμε. Όταν τελειώνεις πρέπει να είστε και οι δύο ιδρωμένοι σα να πήγατε για προπόνηση σε γυμναστήριο. Γι' αυτό πληρώνουμε. Για πάθος και ένταση!!!

Πληροφορίες

Ημερομηνία
November 26, 2016
Πόλη
ΑΘΗΝΑ
Χώρα
ΕΛΛΑΔΑ
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος €
220
Service Style
GFE+PSE
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
Ξεσκούφωτη
Extra ball
Ναι
Dress Code
Δεν ζητήθηκε
Οι φωτογραφίες ήταν:
Ακριβώς όπως είναι
Συμπεριφορά του γραφείου
Εξαιρετική!
Συνεννόηση με το γραφείο
Πολύ εύκολη
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού