Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 2 10 0.5
Call Girls 12 March, 2016 966
αλλη μια γνωριμη απο τα παλια
Γενική βαθμολογία
 
8.0
συναντηση με την αμαντα πριν αρκετο καιρο....
απο τα λιγα που θυμαμαι....ηρθε στην ωρα της με μαυρο παντελονι και μπουζακι απο πανω..
καλα ντυμενη αλλα οχι προκλητικα.....μολις γνωριστικαμε και ειπαμε τα τυπικα καταλαβαμε και οι δυο
οτι ειχαμε βρεθει πριν κατι χρονια παλι....με αλλο γραφειο τοτε....τυπου αγγελια sexlist me fake foto ....
προσωπο καλο με εντονα ματια.....μαλλι περιποιημενο στη πεννα...γενικα σου δειχνει κοπελα που φροντιζει την εξωτερικη της εμφανιση....
σωμα μοντελε οπως τις φωτο...σε καποιους ισως φανει skinny....σφυχτο με οχι και πολυ απαλη επιδερμιδα ομως....
και ισως λιγο παραπανω τριχοφυια απο αυτο που θελουμε.... στηθος αρκετα μικρο στητο....
στον αγωνα απο αυτα που θυμαμαι φιλια δεν θα σου ορμηξεις να σου δωσει σαν καποιες αλλες , αλλα δεν την ειδα και πολυ αρνητικη.....
σε περιποιηται/ γλυφει στο σωμα ....πιπ@ αρκετα καλη με πολλα παιχνιδια με τη γλωσσα αν θυμαμαι καλα, κανει και περασμα απο @@ οκ
στο σεξ καλη συμμετοχη ακολουθει σε γενικες γραμμες χωρις ομως να παιρνει πρωτοβουλιες.....
για cim οταν ρωτησα μου ειπε πως δεν κανει ενω στο σαιτ εγραφε εχτρα +20
αναλ το ειχε βγαλει απ το μενου τοτε αλλα εκανε παλαιοτερα μου ειπε....
καπνιζει ...ζητησε να καπνισει....
μιση ελληνιδα απο οτι μου ειχε πει την πρωτη φορα , και αλλη μιση με χωρα που συνορευει με την βορεια ελλαδα.....ελληνικα πολυ καλα αλλα με καποια προφορα...
σε γενικες γραμμες μια καλη συναντηση θα ελεγα χωρις πολλες συγκινησεις.....

υγ1 παλαιοτερα νομιζω τοτε στο sexlist ηταν 100 ε χωρις εχτραμπαλλ κ owo......

υγ2 το δωρο το πηρε στο τελος ,...

Πληροφορίες

Ημερομηνία
October 28, 2016
Πόλη
αθηνα
Χώρα
ελλαδα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1½ ώρα
Κόστος €
140
Εξτρά €
οχι
Service Style
PSE
Φιλί
Χώρις γλώσα
Πίπα
Ξεσκούφωτη
Extra ball
Ναι
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού