Λεπτομέρειες αξιολόγησης

2η συνάντηση για αναλ
Γενική βαθμολογία 

9.1
Εμφάνιση πρόσωπο 

7.0
Εμφάνιση σώμα 

9.0
Συμμετοχή 

10.0
Συμπεριφορά/Social time 

10.0
Καθαριότητα κοπέλας  

10.0
Σχέση απόδοσης/τιμής 

10.0
Η ημερομηνία ενδεικτική. Μετά από την πρώτη συνάντηση που πέρασα τόσο καλά μου είχε μπει ιδέα να ξαναπάρω την Αλίκη. Αυτή τη φορά όμως ήθελα οπωσδήποτε να γαμήσω το κωλαράκι της. Το αναλ δεν το συνηθίζω αλλά η σκέψη να πηδήξω από πίσω ένα μινιον αθλητικό κορμί όπως της Αλίκης με εξίταρε. Έρχεται και με το που με βλέπει σκάει ένα χαμόγελο και μου λέει πως με θυμάται και πως χάρηκε που την ξανασυνάντησα. Μπαίνει μέσα, κλείνω την πόρτα και η Αλίκη γονατάει αμέσως, μου κατεβάζει τα παντελόνια και αρχίζει να γλύφει την πόυτσα. Ήθελε να πει ενα γειά στην πούτσα που της είχε λείψει τόσο πολυ όπως χαρακτηριστικά είπε. Όταν τέλειωσε με τους "ασπασμούς" ανέβασα τα παντελόνια και καθίσαμε για σόσιαλ. Μπήκε στο μπάνιο και όταν βγήκε άρχισε αμέσως τις πίπες. Περιποιημένες, όπως και στο πρώτο ραντεβού. Με μπόλικο σάλιο ενώ δεν έλειψε φυσικά να πάρει στο στόμα της και τα αρχίδια. Μετά αρχίσαμε τα χαμουρέματα και εκεί της είπα ψιθυριστά στο αυτί ότι θέλω να της πάρω από πίσω αυτή την φορά. Εκείνη έδειξε να διστάζει για ένα δευτερόλεπτο και μετά μου είπε ότι με έτσι μέγεθος κανονικά δεν πρέπει να με αφήσει αλλά επειδη το γουστάρει και αυτή να την γαμήσω από το κώλο θα το δεκτεί. Αλήθεια ή ψέματα εγώ καύλωσα μόνο και μονο που μου είπε αυτό..
Άρχισα το γλυφομούνι και παράλληλα της έβαζα κωλοδάκτυλο. Μετά άρχισα να βάζω δύο δάκτυλα. Εκεί ψιλοσκουντισε λίγο αλλά το πρόσωπο της έδειχνε να το γουστάρε. Πρότεινα λιπαντικό το οποίο φυσικά και δέκτηκε. Την έβαλα σε ιεραποστολική θέση και εκείνη άνοιξε διάπλατα τα πόδια και καρφώνει τα μάτια της πάνω μου και μου λέει με διατακτικά να τις σκίσω τον κώλο. Ποιός είμαι εγώ που θα πώ όχι; χεχε
Στην προσπάθεια μου να το βάλω η αλήθεια είναι ότι δυσκολεύτηκα. Η Αλίκη βλέπεται έχει πολύ στενή τρυπούλα. Οι φαν του είδους θα την λατρέψουν σίγουρααα!!! Στα πολλά αν και ο πούτσος μου ήταν πολύ σκληρός απογοητεύτικα που δεν τα κατάφερνα και τις πρότεινα να το ακυρώσουμε το αναλ γιατί πίστευα ότι δεν θα γινόταν η δουλειά. Αυτή όμως ήταν αρνητική. Μου είπε ότι θέλει πραγματικά να τις γαμήσω το κώλο γιατί το ευχαριστιέται και η ίδια. Μου πρότεινε να αλλάξουμε στάση και στήθηκε στα 4. Εκεί μπήκε επιτέλους. Η αίσθηση ήταν μοναδική. Η κωλοτρυπίδα πραγματικά μου έπνιγε την πούτσα. Εκεί γούσταρα και άρχισα με λύσσα να την γαμάω. Εκείνη ούρλιαζε από ηδονή και μου έλεγε με πνικτη φωνή βρωμόλογα το πόσο θέλει να τελείώσω μέσα της. Εγώ καθώς την έπερνα από πίσω την έπιασα από το λαιμό και αρχίσαμε τα γλωσσόφιλα ενώ δεν σταματησε να με βλέπει στα μάτια. Όταν έχυσα άρχισαν να παίζουν καμπάνες γύρω μου.. ή μάλλον έτσι μου φάνηκε χεχε
Αποκαματισμένος της έδωσα ένα φιλί και ξάπλωσα. Αυτή όμως κατευθείαν μου έβγαλε το προφυλακτικό και άρχισε να γλύφει τα χύσια ενώ μου έκανε μασααζ στα μπαλάκια. Μιλήσαμε λίγο και μπήκε για μπάνιο. Όταν επέστρεψε άρχισε ξανά τα τσιμπούκια. Δυστυχώς όμως δεν με πέρναν τα πόδια μου για δεύτερο γύρο οπότε αρχίσαμε σόσιαλ. Ωραίο πράγμα το ραντεβού σου πέρα από το γαμήσι να μπορεί να πιάνει ωραίες, σοβαρές συζητήσεις.
Τελείωσε η ώρα, ντύθηκε και καθώς την ξεπροβόδιζα στην πόρτα γυρνάει και με άρχισε στα γλωσσόφιλα και όπως στην αρχή γονατάει εκεί στην εξώπορτα μου κατεβάζει το παντελόνι και άρχισε να με γλυφεί. Για να το αποχαιρετήσει όπως μου είπε.
Πιστεύω η Αλίκη είναι ένα πολύ καλό ραντεβού για όλες τις περιστάσεις. GFE, GFE+PSE η και καθαρό PSE.

Πληροφορίες

Ημερομηνία
September 02, 2018
Πόλη
Αθήνα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
140
Εξτρά €