Λεπτομέρειες αξιολόγησης

IMG_20181012_224020-1
Call Girls K kalxas 20 July, 2018 8919
Αλίκη θεά
Γενική βαθμολογία 

9.7
Εμφάνιση πρόσωπο 

9.0
Εμφάνιση σώμα 

10.0
Συμμετοχή 

10.0
Συμπεριφορά/Social time 

10.0
Καθαριότητα κοπέλας  

10.0
Σχέση απόδοσης/τιμής 

9.5
Συναντησα την κοπελα στο hotel attiki. Ειχα δει τις φωτογραφιες της εδω και καιρο και με ειχαν εντυπωσιασει αλλα δεν την ειχα πετυχει διαθεσιμη. Ειναι πραγματικα πανεμορφη, με σωματαρα βελουδινη. Ηρθε οπως ζητηθηκε με προκλητικο μαυρο μινι φορεμα που τονιζε τις ποδαρες της και γενικα το υπεροχο μελαχρινο κορμι της. Απο καθαριοτητα ηταν αψογη. Την ειδα πολυ ευδιαθετη και με ορεξη για κουβεντα και αμεσως πεσαμε με τα μουτρα στα γλωσσοφιλα τα οποια ειναι παθιασμενα και βαθια. Μετα μου εκανε μια πολυ ωραια πιπα αργη και αισθησιακη. Κανει και αλλα καυλωτικα κολπα οπως γλυψιμο στο λαιμο. Την εγλυψα κ εγω και ειχε ενα απο τα καθαροτερα μουνια που μου εχουν τυχει. Εδειχνε να της αρεσε πολυ οπως και να της βαζω δαχτυλο. Της εβαλα 2 και το απολαμβανε. Υγρανθηκε κιολας με το δαχτυλιασμα. Μετα απο αρκετη ωρα προκαταρκτικων ειπα να μου ανεβει εκεινη πανω μου και η καταθεση δεν αργησε να ερθει. Μετα χαλαρωσαμε λιγο με κουβεντουλα και πανω στην κουβεντα αρχισα να της ξαναβαζω δαχτυλο οσπου ειχε φτιαχτει και ειχε γινει μουσκεμα. Με εγλυψε και μενα και στον πουτσο και μετα σε λαιμο χερια οποτε με καυλωσε παλι αυτο και ηθελα να τελειωσω οποτε εκεινη ανοιξε το στομα για να της τα ριξω. Η κοπελα ειναι αλλου επιπεδου ακομπλεξαριστη χωρις μα και μου. Της αρεσει αυτο που κανει. Ηταν μια ωρα γεματη μεχρι το τελευταιο δευτερολεπτο. Συμπληρωσαμε κανονικη ωρα και οχι ξεπετα στο 40λεπτο (ακουτε τα αλλα γραφεια ρε?) και στα λεφτα ηταν πολυ διακριτικη αφου της τα αφησα στη ληξη του αγωνα. Ειχα πολυ καιρο να περασω τοσο καλα σε ραντεβου μετα απο τοσες φολες που ειχα φαει. Τελος θα ηθελα να ευχαριστησω και το γραφειο για τα πανεμορφα κοριτσια που φερνει και για τις ποιοτηκοτατες υπηρεσιες που παρεχουν.

Πληροφορίες

Ημερομηνία
November 12, 2018
Πόλη
Αθήνα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
140
Service Style