Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 11 10 0.5
XXX Bars 13 January, 2021 5941
Μιχαέλα - Το επόμενο βημα.......
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Ταχτικός θαμώνας πλέον στο μέγαρο της πλατείας, και γνωριμία με έμπειρους συναγωνιστές του χώρου, οι οποίοι μου μιλούσαν με τα καλύτερα λόγια για την Μιχαέλα, η οποια ούτως ή άλλως μου άρεσε εμφανισιακά.

Είναι μια νεαρή κοπέλα με ίσια μαύρα μαλλιά λίγο κάτω από τους ώμους περίπου, κάτι που κάνει εξαιρετική αντίθεση με τα ανοιχτόχρωμα μάτια της, που λογω του χαμηλού φωτισμού δεν μπορώ να προσδιορίσω το ακριβές χρώμα (γκριζοπράσινα, ή γαλάζια) λευκή επιδερμίδα. Ψηλή σχετικά, ωραίο σώμα. Αυτό όμως που κανει τα βλέμματα να «καρφωθούν» επάνω της είναι το πλούσιο φυσικό της στήθος.

Αρκετα φιλική και χαμογελαστή έσπασε τον πάγο της όποιας αμηχανίας, θα μπορούσε να δημιουργηθεί.
Στα της διαδικασίας ήταν πραγματικά πολύ αξιόλογη. Αρκετα τρυφερή, με πλούσια και σε μεγάλη διάρκεια προκαταρκτικά, με πολύ καλό στοματικό, δεκτική στα χάδια μου και στην περιποίηση μου.
Πολλες εναλλαγές στάσεων στο sex, χωρίς να φέρει καμία αντίρρηση, με πολύ καλή συμμετοχή, έκανε ότι χρειαζόταν για να μείνω ευχαριστημένος.

Η Μιχαελλα ανταποκρίθηκε πλήρως στην φήμη της. Είναι μια κοπέλα που προσπαθεί για την ικανοποίηση του άντρα που θα βρεθεί μαζί της. Υπομονετική, φιλότιμη, με καλή τεχνική, πρόθυμη σε κάθε λογική απαίτηση.
Θα μας αφήσει για λίγες ήμερες για τις διακοπές του Πάσχα.

Αυτά για την εμπειρία μου με την Μιχαέλλα , που σαφώς δεν σημαίνει ότι και πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη….

Πληροφορίες

Ημερομηνία
April 17, 2011
Κοπέλες διαθέσιμες / Διάθεση κόσμου
Πολλες....
Service κοπέλας
  • Χάδια
  • Φραπέ
  • Φραπέ με καλαμάκι
  • Μπριζόλα
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού