Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 11 10 0.5
XXX Bars 13 January, 2021 5941
Άννα – Στροφή στα αριστερά
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Είναι αρκετός καιρός που συχνάζω στο μέγαρο και μια από τις κοπέλες που μου έχουν κεντρίσει το ενδιαφέρον ειναι η Άννα.
Μια όμορφη κοπελα,γυρω στα 27 με μακριά σπαστά πυρόξανθα μαλλιά, περίπου στο ύψος της ωμοπλάτης. Φυσικό στήθος ελαφρά πεσμένο, ψηλή με ωραία περιφερεια, ωραία πόδια και αριστοκρατικά χαρακτηριστικά προσωπου. Ενα κορίτσι της «αριστερής» πλευράς.

Πολύ κοινωνική, αρκετά ομιλητική και επικοινωνιακή αρχίσαμε να μιλάμε από την στιγμή που φτάσαμε στην ρεσεψιόν του ξενοδοχείου, και η κουβέντα μας συνεχίστηκε μέχρι να ξεκινήσουν τα απαραίτητα ντους πριν από την συνεδρία μας.
Λίγα τα προκαταρκτικά της που επικεντρωθήκαν σε φιλιά στο στήθος μου. Με δική της πρωτοβουλία συνεχίσαμε με 69.
Εναλλαγές sex και στοματικού καθόλα την διάρκεια της συνάντησης μας.
Μας συνάντησης την οποία δεν απήλαυσα όσο θα ήθελα και αυτό είναι αποκλειστικά δική μου ευθύνη, μιας και ήμουν αρκετά κουρασμένος και είχαν προηγηθεί αρκετές καταθέσεις τις προηγούμενες ήμερες.
Η Άννα από πλευράς της έκανε ότι μπορούσε για να με ευχαριστήσει με αρκετή δόση υπομονής.
Κουβεντιάσαμε αρκετά όσο ντυνόμασταν και ετοιμαζόταν για να επιστέψουμε στο Amnesia

Η Άννα είναι μια πολύ καλή επαγγελματίας. Κάνει αυτά που πρέπει με πολύ υπομονή για να ικανοποιήσει τον επισκέπτη της, ζηταει προτροπή από τον παρτενέρ της για τυχόν υπηρεσίες που θα ήθελε, φτάνει να είναι μέσα στα όρια τα οποία η ιδια βάζει. Όμως είναι αρκετά τυπική, δεν κάνει τίποτα το ακραίο και δεν σε αφήνει σε καμία στιγμή να «ξεχαστείς». Ίσως μερικές φόρες σε προσγειώνει απότομα.
Αυτό για κάποιους δεν είναι απαραίτητα κακο. Όπως έγραψα και παραπάνω η συνεδρια μας δεν ήταν από τις καλύτερες της «καριέρας» μου αλλά γι' αυτό ειμαι εγώ ο υπεύθυνος. Ενδεχομένως να μην ταίριαξε και η χημεία μας, χωρίς απαραίτητα να φταίει κάποιος γι' αυτό. Είναι πράγματα που συμβαίνουν.

Αυτά για την εμπειρία μου με την Άννα, που σαφώς δεν σημαίνει ότι και πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη….

Πληροφορίες

Ημερομηνία
August 03, 2011
Κοπέλες διαθέσιμες / Διάθεση κόσμου
Πολλες.....
Service κοπέλας
  • Χάδια
  • Φραπέ
  • Φραπέ με καλαμάκι
  • Μπριζόλα
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού