Λεπτομέρειες αξιολόγησης

9.3 46 10 0.5
Call Girls 03 July, 2014 10964
Sex machine
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Μετα απο αρκετη σκεψη και αφοτου την ειχα βαλει αρκετο καιρο στο «ματι», αποφασισα να συναντηθω με την Δημητρα, ορμωμενος και απο τις πολυ καλες εως αριστες κριτικες που εχει. Αυτο που με «φρεναρε» μεχρι τωρα για να συναντηθω μαζι της ειναι πως ανηκει σε γραφειο μια και προσωπικα, προτιμω τις ανεξαρτητες κοπελες του χωρου. Οι οποιες αντιστασεις μου «καμφθηκαν» τελικα και πηρα τηλεφωνο, με την κοπελα που ηταν στις γραμμες εκεινη την ημερα να είναι πολύ εξυπηρετικη και υπομονετικη με τις οποιες «αποριες» μου, μια και ηταν η πρωτη μου φορα με γραφειο, έπειτα από αρκετα χρόνια. Το ραντεβου «κλειστηκε» για την επομενη και η αληθεια είναι πως ειχα αρκετο αγχος. Ένα ακομη στοιχειο που μου εκανε θετικη εντυπωση είναι πως την ημερα του ραντεβου, παροτι αργησα να φτασω λιγο λογω κινησης, εστειλα σχετικο «απολογιτικο» sms και η απαντηση ηταν ακρως ευγενικη, κατι που προσθέτει αρκετα συν στο γραφειο. Τελικα μολις εφτασα, εστειλα τον αριθμο και μετα από 5 λεπτα η Δημητρα ηταν στο δωματιο.
Εμφανισιακα, είναι εντυπωσιακη παρά τις petit αναλογιες της (1.65 υψος), προσωπο πολύ ομορφο με γωνίες και όχι το «στρογγυλεμενο» της κλασσικης ρουμάνικης σχολης, αρκετά αδυνατη αλλα όχι skinny, με πολύ ωραια επιδερμίδα και πολύ «ευπλαστη». Σημειο αναφορας πλεον, το νέο στηθος, το οποιο «δενει» πολύ ωραια με το υπολοιπο σωμα της, αν και δεν την ειχα δει με το φυσικο της. Στο δωματιο, μπηκε μεσα με «αέρα» με αποτελεσμα ο «παγος» να «σπασει» σε κλασματα του δευτερολεπτου. Μετα τις απαραιτητες συστασεις, καθισαμε και μιλησαμε σα να ημασταν δυο φιλαρακια, μεχρι να ερθουν αυτά που ειχαμε παραγγειλει οπου εκει, «ανακαλυψα» και το άλλο «πρόσωπο» της Δημητρας. Προκειται για εναν παρα πολύ ευχαριστο χαρακτηρα, απιστευτα φιλικό και προσχαρο, με τροπους και με μια απιστευτη «εμφυτη» ευγενεια ικανό, να σε κανει να ξεχασεις τα οποια προβληματα και να αφεθεις στα χερια της. Επισης πεντακαθαρη και ιδιαιτερα επιμελης στα θεματα υγιεινης που προσθέτει, ακομα περισσοτερα «συν» στην συνολικη «εικονα» της.
Οσον αφορα το σεξ, εκει η Δημητρα «μεταμορφώνεται». Σα να «παταει» ένα «κουμπι» και από την φιλη σου με την οποια μιλουσες πριν από λιγα λεπτα και περναγες ευχάριστα την ωρα σου, «μετατρεπεται» σε μια πραγματικη «μηχανή του σεξ». Ακουραστη, «διαβαζει» πολύ σωστα τα «θελω» του εκαστοτε πελατη και τον ικανοποιει σε υπερθετικό βαθμό. Σαν περιπτωση «εργαζομενης» κοπελας (προσωπικη άποψη), δε νομιζω να είναι από τις περιπτωσεις που θα φυγει κανεις με αναμεικτα συναισθηματα από το ραντεβου παρα μόνο, με μια απολυτη αισθηση ικανοποιησης. Δεν θα «αναλωθώ» στο τι καναμε με την ιδια κατά την διαρκεια του ραντεβου του τυπου «καναμε 69 κλπ», αλλά και γενικοτερα τι κανει η Δημητρα μια και πιστευω, πως οι δεκα κριτικες –εξαιρουμενης της δικης μου- με το εν λογω γραφειο και τις άλλες 6-7 που εχει με το προηγουμενο που δουλευε, «καλυπτουν» σχεδον όλη, αν όχι ολοκληρη, την απιστευτη γκαμα των υπηρεσιων της αν και πιστευω, πως είναι από τις κοπελες του χωρου πως οσο την γνωριζεις, «ανακαλυπτεις» και νεα πραγματα. Η ιδια το ζει στο 1000%, χωρις εισαγωγικα, κατι που φαινεται αλλωστε από τις αληθινες, και όχι αληθοφανεις, εκφρασεις και κραυγές της κατά την διάρκεια της συναντησης. «Σπαρταράει» σαν «ψαρι» τις στιγμες της «κορύφωσης» της (δεν εχω δει κατι παρομοιο από κοπελα του χωρου) και γενικοτερα, θελει να περασει καλα η ιδια και ο πελατης κατά την διαρκεια του ραντεβου. Εδώ να προσθεσω για τον χαρακτηρα της πως περαν των υπολοιπων, είναι και 1000% ντομπρα, αφου μολις ολοκληρωσαμε το ραντεβου και της εδωσα το αντιτιμο για τις 2 ωρες, μου λεει: «Εχεις 20 ευρω ρεστα». Ρωταω το γιατι και μου απαντα: «Θελω να ειμαι ενταξει με τους πελατες μου. Αυτό που καναμε, ηταν το απλο προγραμμα, οποτε είναι 140Χ2=280». Μαλιστα, επεμενε να μου τα δωσει παροτι της ειπα πως ΟΚ δειγμα, του ποσο εντάξει είναι. Τωρα, το τι ακριβως κανει στον «κανονικο» προγραμμα, δεν το γνωριζω. Ισως ζογκλερικα, την «πετάς» στο ταβάνι και επανέρχεται, θα σας γελασω (για να κανουμε και λίγο χιουμορ).
Εν κατακλειδι η Δημητρα, προκειται για μια κοπελα που αποτελει την «επιτομη» του vfm (προσωπικη αποψη) παρα την λιγο «τσουχτερη» τιμη της για αρκετους ισως λογω των δυσκολων καιρων που διανυουμε, αφου δεν νομιζω ότι καποιος δεν θα περασει καλα μαζι της. Προσωπικα παντως, βρηκα την «Ιθακη» μου που αναζητουσα εδώ και αρκετο καιρο.

Πληροφορίες

Ημερομηνία
April 24, 2015
Πόλη
Αθηνα
Χώρα
Αιγυπτος
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος €
280
Εξτρά €
23 το ξενοδοχειο
Service Style
GFE+PSE
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
  • Ξεσκούφωτη
  • Deep Throat
  • Mouth Fucking
A-level (πρωκτικό)
Δεν ζητήθηκε
Fetish
Ναι
Extra ball
Ναι
Πλαστικές επεμβάσεις
Στο στήθος
Dress Code
Τηρήθηκε
Οι φωτογραφίες ήταν:
Ακριβώς όπως είναι
Συμπεριφορά του γραφείου
Εξαιρετική!
Συνεννόηση με το γραφείο
Πολύ εύκολη
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Ordering
Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 May, 2015
η ρωγα της ερεθιζεται?
M
moularos
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Αποτελέσματα ανά σελίδα: