Αναζήτηση

Review Detail

8.2 4 10 0.5
Call Girls October 20, 2017 1013
θέλει να σε ικανοποιήσει !!!
Overall rating

7.9
η συνάντηση με το κορίτσι έγινε στα πλαίσια του τεστ από το σάιτ.
ήρθε στο δωμάτιο με ελάχιστη καθυστέρηση απλά ντυμένη. πρόκειται για μία κοπέλα αδύνατη όχι σκίνυ, όπως φαίνεται στις φωτογραφίες. έχει πρόσωπο αρκετά συμπαθητικό, κορμάκι καλό, βυζάκι μικρό στητό και κωλαράκι αρκετά μικρό.
το αρνητικό πάνω της γι΄ αυτό και έβαλα 5 στην καθαριότητα, ήταν ότι ενώ έκανε ντουζ και πλύθηκε (προφανώς στα επίμαχα σημεία) μύριζαν ελαφρώς οι μασχάλες της. όπως μάλιστα μου είπε, ήταν το πρώτο της ραντεβού γενικά με το γραφείο, γεγονός που δεν δικαιολογεί με τίποτα την μυρωδιά αυτή. ευτυχώς δεν ήταν έντονη και το ξεπέρασα και δεν το μετάνιωσα.
το μωρό μετά από κάποια φιλιά κατέβηκε χαμηλά και άρχισε μία πίπα χωρίς dt ή mf καθώς με έντεχνο τρόπο τον έπαιρνε πλάγια στο στόμα της, αλλά με τρόπο καυλωτικό!!!
άφηνε δάχτυλα και της άρεσε ιδιαίτερα το παιχνίδι με το μουνάκι της που έγινε μούσκεμα.
λάστιχο και είσοδος στο μουνάκι της στα 4 ενώ δεχόταν με άνεση τα σκαμπίλια στο κωλί της. μετά από λίγη ώρα και αφού έπαιζα με το δάχτυλο την πίσω τρυπούλα της, έγινε η είσοδος στο κωλί της με λίγο σάλιο.
το κωλογαμήσι που ακολούθησε ήταν συνεχόμενο με ένα διάλειμμα για πίπα ενδιάμεσα, σε ότι στάση μας ερχόταν στο κρεβάτι, στην πολυθρόνα, στα όρθια.....
το κωλί της είχε ανοίξει και δεχόταν αδιαμαρτύρητα το γαμήσι συμμετέχοντας ενεργά και ζητώντας και άλλο....
το τέλος ήρθε στο στόμα της όπου πραγματικά τον στράγγιξε. τα έφτυσε στο μπάνιο και ήρθε και μου ζήτησε να κάνουμε μπάνιο μαζί να ξεπλυθούμε. με έπλυνε!!! και μετά αφού ντύθηκε με ευχαρίστησε γιατί πέρασε ωραία όπως είπε και έφυγε....
αν δεν υπήρχε το θέμα με την ελαφριά μυρωδιά που ήταν το μοναδικό αρνητικό, θα ήταν ένα από τα καλύτερα γαμήσια που έχω κάνει.
το μωρό αξίζει!!!

Πληροφορίες

Ημερομηνία
October 25, 2017
Πόλη
Αθήνα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
80 τεστ