Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 4 10 0.5
Call Girls 21 October, 2017 2062
Αξίζει
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Θ’ αφήσω πίσω το πρόβλημα που δημιουργήθηκε και το ποιος φταίει, ότι έγινε έγινε, δυστυχώς αυτά συμβαίνουν, νευριάζεις την ίδια μέρα αλλά την επόμενη που είσαι πιο ήρεμος τα βλέπεις διαφορετικά. Τελικά έγινε συνάντηση δύο ημέρες μετά, το γραφείο μάλιστα πλήρωσε και το ξενοδοχείο. Ευχαριστώ λοιπόν το γραφείο για την προσφορά του αυτή και ξεχνάω τελείως τα προηγούμενα.

Την Καίτη που συνάντησα την πρωτοείδα στο πάρτυ μας. Εκεί είδα ένα κορίτσι χαμογελαστό, ευγενικό, με καλό σώμα και μ’ ένα πολύ σέξι προσωπάκι. Δύο φορές μάλιστα που την κάλεσα να τη ρωτήσω κάτι αμέσως ήρθε με το χαμόγελο, πολύ καλή παρουσία. Θα πρέπει να καταλάβουν τα κορίτσια του συγκεκριμένου χώρου ότι με τη συμμετοχή τους σε τέτοια πάρτυ μόνο κέρδη θα αποκομίσουν.

Η Καίτη ήρθε στην ώρα της και προσπάθησε με επιμονή να μου εξηγήσει τους λόγους της καθυστέρησής της πριν δυο μέρες, φυσικά δεν την άφησα να συνεχίσει. Της έκλεισα το στοματάκι της με φιλιά. Ήρθε με ντύσιμο της προτίμησής μου, όπως το ζήτησα.

Το κορίτσι έχει σύμφωνα με τα γούστα μου πολύ σέξι πρόσωπο, καλό λεπτό σώμα με στήθος μικρό αλλά στητό. Φυλάει πολύ καλά, δίνει δηλαδή καλά γλωσσόφιλα και γενικά το έχει με τα προκαταρκτικά, μου έβαλε και αλοιφή που είχε φέρει μαζί της σε λαιμό, στήθος και με τρέλανε στα φιλιά. Φιλιά παντού, στήθος λαιμό, πόδια.
Όσον αφορά την καθαριότητα, το κορίτσι έκανε ντουζ στην αρχή ενδιάμεσα και πριν φύγει και δε διαπίστωσα καμία δυσάρεστη μυρωδιά.

Το στοματικό της δεν περιλαμβάνει Deep Throat και Mouth Fucking όμως χρησιμοποιεί πολύ καλά τη γλώσσα της, επίσης γλείφει πολύ καλά και τα μπαλάκια.
Στάσεις στο σεξ δεν έχεις κανένα πρόβλημα, λόγω της σωματοδομής της που βοηθάει σ’ αυτό. Δέχεται και της αρέσει να την περιποιείσαι. Αν και δεν ήμουν σε φόρμα η διάθεσή της και επιμονή της έφερα καλό αποτέλεσμα. Να σημειώσω ότι το κορίτσι κάνει πολύ καλό CIM, στον στραγγίζει στην κυριολεξία.

Εν κατακλείδι, η Καίτη είναι ένα συνειδητοποιημένο κορίτσι σ’ αυτό που κάνει, έχει διάθεση, θέληση και κυρίως υπομονή για να σε ικανοποιήσει, προσθέστε και την ευγένεια που την χαρακτηρίζει. Εγώ, όπως έγραψα και σε σχόλιο, απόλαυσα όχι μόνο το σεξ αλλά και την όλη παρουσία της καθώς και τη συζήτηση μας.

Πληροφορίες

Ημερομηνία
November 09, 2017
Πόλη
Αθήνα
Χώρα
Ελλάδα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
--
Εξτρά €
--
Service Style
GFE+PSE
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
  • Ξεσκούφωτη
  • Τα φτύνει
A-level (πρωκτικό)
Δεν ζητήθηκε
Extra ball
Δεν ζητήθηκε
Dress Code
Τηρήθηκε
Οι φωτογραφίες ήταν:
Ακριβώς όπως είναι
Συμπεριφορά του γραφείου
Καλή
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Ηλικία Πελάτη
53
Οικογενειακή Κατάσταση Πελάτη
Σχέση-Παντρεμένος
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού