Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.6 2 10 0.5
Call Girls 08 June, 2015 676
Μόνο για μια φορά
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Μετά το πρόσφατο χοντρό ξενέρωμα που έφαγα με την Μπιάνκα του ίδιου πρακτορείου, εμπιστεύθηκα το ένστικτό μου και την προτροπή της ευγενέστατης τηλεφωνήτριας Δώρας.
Λοιπόν το κορίτσι Κέλλυ, έχει τρομερή διάθεση για "τα πάντα ΟΛΑ"΄στο γαμήσι. Στα αρνητικά η εμμονή της να υποκρίνεται Μολδαβική εθνικότητα και να μην γνωρίζει λέξη από ΡουμανοΜολδάβικα. Καθόλου δεν με χαλάει η εΘνικότητα -όποια κι αν είναι.
Συμπαθητικό πρόσωπο, νεαρή 20-23χρ, σώμα με λίγα τατουάζ & ελάχιστα παραπάνω κιλά απ όσο γουστάρω. Never mind.... Η διάθεση και το "πάθος" της για γαμήσι, γλειψήματα, χάδια εκατέρωθεν (τρυφερά/βίαια) το υπερκάλυψαν.
Ήρθε στο συμφωνηθέντα χρόνο, με χαμόγελο και καλή διάθεση. Αμέσως με ρούφηξε στο πούτσο -ήμουν μπανιαρισμένος- κι επειδή θάχυνα, πέρασμα καπότας και γαμήσι. Σκληρό, βίαιο με προστυχόλογα εκατέρωθεν κι εναλλαγή στάσεων. Καρεκλάτο, στο μπάνιο, στα όρθια, πλαγιαστό, πισωκολητό, ιεραποστολικό. Εδώ της έβαλα στον ώμο μου το αριστερό της ποδι και κατέθεσα στη μουνάρα της τα χύσια μου. Είπε πως δεν έχει ξαναγαμηθεί σε τέτοια στάση.
Ντουζάκι και τσιγάρο για ξεκούραση και πέρασμα στο δεύτερο μέρος. Έκανε μασάζ άτεχνο, αλλά το στόμα της όταν ανέλαβε με ξανάκανε ...τούρμπο! Γαμήθηκε πάνω μου ανελέητα. Είχε καβλώσει στο έπακρο και τα μουνόζουμά της μουσκεψαν τ'αρχίδια μου... Την ξανάβαλα από κάτω, με το κεφάλι της κάτω κι έξω απ το στρώμα να κοιταζόμαστε στον καθρέφτι. Ερωτικότατη πορνοεικόνα.Rockon
Μ' αυτά και μ'αυτά ο ανελέητος χρόνος πέρασε... Ντύθηκε κι αποχώρησε ευχαριστώντας με.

Πληροφορίες

Ημερομηνία
August 10, 2015
Πόλη
Αθήνα
Χώρα
Ελλάδα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1½ ώρα
Κόστος €
110E
Εξτρά €
20.ΗΟΤΕL
Service Style
PSE
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
  • Ξεσκούφωτη
  • Deep Throat
  • Τα καταπίνει
  • Mouth Fucking
A-level (πρωκτικό)
Δεν ζητήθηκε
Extra ball
Ναι
Dress Code
Τηρήθηκε
Οι φωτογραφίες ήταν:
Πραγματικές με αρκετό photoshop
Συμπεριφορά του γραφείου
Μέτρια
Συνεννόηση με το γραφείο
Εύκολη
Θα την ξανάβλεπες?
Δύσκολα..
Ηλικία Πελάτη
50
YA
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού