Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 4 10 0.5
Call Girls 20 May, 2017 8530
Σεξ με την γυναικάρα
(Updated: 26 July, 2024)
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση πρόσωπο
 
8.0
Εμφάνιση σώμα
 
7.0
Συμμετοχή
 
9.0
Συμπεριφορά/Social time
 
10.0
Καθαριότητα κοπέλας
 
9.0
Σχέση απόδοσης/τιμής
 
10.0
Συνάντηση με την περιβόητη Ιzzabella λοιπόν. Το ραντεβού κλείστηκε εύκολα και ήρθε ακριβώς στην ώρα της. Iδιαίτερη εντύπωση μου έκανε ότι προσέχει να μην ενοχλεί βραδινές ώρες, για να μην δημιουργηθούν παρεξηγήσεις κτλ. Πολύ σωστή επαγγελματίας. Ας ξεκινήσουμε λοιπόν την εξερεύνηση της Ιζαμπέλλας...
Πρόκειται για μια πολύ όμορφη γυναικάρα. Τονίζω το άρα...
Μια ξανθιά γυναίκα(όχι κοπέλα, αλλά γυναίκα) ύψους 1,71 με ένα πολύ όμορφο πρόσωπο και ένα πολύ ωραίο σώμα. Καταγωγή : Ρουμανία. Να πω την αλήθεια μου, δεν περίμενα τόσο όμορφη εμφάνιση, ειδικά το πρόσωπο της άψογο..
Το δυνατό της σημείο είναι η απίστευτη, μα απίστευτη κωλάρα της. Παναγία μου τι κώλος ήταν αυτός, θα μπορούσα να γράφω ώρες. Όποιος δεν τον έχει δει- ακουμπήσει, δεν μπορεί να το καταλάβει. Απο την άλλη αν υπάρχει ένα μειονέκτημα στο σώμα της είναι ότι υπάρχει μια σχετική χαλαρότητα στην κοιλιά λόγω και των κιλών που έχει χάσει όλο αυτόν τον καιρό. Κατα τα άλλα το σώμα της είναι πληθωρικό, όσο πρέπει, δεν έχει κοιλιά κτλ ή κάτι περιττό. Για μένα το σώμα της είναι όπως πρέπει να είναι μιας ωραίας γυναίκας, δηλαδή με πιασίματα, όμορφα όμως , όχι άσχημα. Όποιος προτιμάει αδύνατες ή γυμνασμένες κοπέλες καλύτερα να κοιτάξει αλλού. Εδώ μιλάμε για νταρντανογυναίκα , με όμορφα κατανεμημένα κιλά, όχι περιττά κιλά, το τονίζω.
Στο πρόγραμμα η ΙΖΖΑ τα σπάει. Παίρνει πολλές πρωτοβουλίες, είναι πάρα πολύ ευγενική και πρόθυμη σε όλα. Ανταποκρίνεται σε όλες τις καταστάσεις, στάσεις κτλ , ενώ σε τρελαίνει με τα γλωσσόφιλα της . Φιλιά σε όλο το σώμα πάνω κάτω , ενώ δεν έλειψαν στο μπάνιο που κάναμε μαζί και τα πουτσοτριψίματα.......... Σε όλες τις στάσεις , η συμμετοχή της και η διάθεση της ήταν άνω του μετρίου.
Στην επικοινωνία είναι πολύ φιλική, άνετη, προσγειωμένη θα έλεγα γυναίκα, δεν κοιτάει τον χρόνο,αντίθετα εγώ το κοίταξα 2φορές και μου είπε να μην αγχώνομαι, έκατσε και ένα 15 λεπτο παραπάνω.
Συνοψίζοντας , θεωρώ την Izza μακράν απο τις καλύτερες, αν όχι την καλύτερη ανεξάρτητη κοπέλα με πρόγραμμα κάτω των 100 ευρώ , όχι μόνο απο οικονομικής άποψης , αλλά και με βάση τα όσα προσφέρει που δεν μπορεί να αφήσει κανέναν παραπονεμένο. Είναι μια όμορφη γυναίκα με όμορφο πρόσωπο, που σίγουρα θα γύρναγες Έλληνα γύπα μου , να την κοιτάξεις και όχι μόνο... Τα λεφτά της τα δωσα στο τέλος , δεν μου τα ζήτησε εκείνη.
Αυτά καλά να περνάτε , καλά να γαμάτε και να έχετε όλοι μια υπέροχη χρονιά.

Πληροφορίες

Ημερομηνία
January 26, 2020
Πόλη
Aθήνα
Χώρα
Ελλάδα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
70,00
Service Style
GFE
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
Με σκούφο
Extra ball
Ναι
Dress Code
Τηρήθηκε
Οι φωτογραφίες ήταν:
Καλύτερη από τις φωτογραφίες
Συμπεριφορά του γραφείου
Εξαιρετική!
Συνεννόηση με το γραφείο
Πολύ εύκολη
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Ordering
Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 January, 2020
επειδή ειναι χρόνια στην δουλειά και οι φώτο ειναι παλιές, έχει αδυνατίσει ή έχει πάρει ?
M
mad-or-bad
31 January, 2020
Έχει αδυνατίσει και απο ότι μου είπε θέλει να χάσει και άλλα κιλά. Προσωπικά πάντως νομίζω ότι δεν χρειάζεται να χάσει άλλα κιλά.
Αυτό που δεν περίμενα , μιας που δεν φαίνεται στις φωτογραφιες είναι το πρόσωπο της. Πάρα πολύ καλό.
K
kostas-papadopoulos-2
01 February, 2020
Καλησπέρα!! Υπάρχει κάποιο λινκ ή τηλ για την Ιζαμπέλα?

Σχόλιο Αντμιν: ζήτα το στο φόρουμ φίλε μου
A
akis_tsoufishotmail-com
02 February, 2020
Kαλησπέρα φίλε φυσικά και υπάρχει .
https://www.xxxxxx-2/
Σχόλιο Αντιν: Οποιος θέλει στοιχεία να τα ζητάει εντός του φόρουμ.
Εδώ ειναι αποκλειστικά σχόλια για τις κριτικές.
K
kostas-papadopoulos-2
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Αποτελέσματα ανά σελίδα:

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *