Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 24 10 0.5
Call Girls 07 January, 2021 7158
Το πρώτο μου ντουέτο...
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Το νόημα μιας δεύτερης κριτικής για μια συνεύρεση είναι αν υπάρχει κάποια αλλαγή, θετική ή αρνητική, σε σχέση με την πρώτη κριτική, ώστε να ενημερώσεις το φόρουμ. Στην περίπτωση της Αναστασίας η αλλαγή είναι ότι αυτή τη φορά την πήρα ντουέτο με φίλη της. Για εμένα ήταν η πρώτη μου φορά με δυο γυναίκες (είχε προηγηθεί άλλη μια σε μπουρδέλο, αλλά τελείωσα στην πίπα επάνω, οπότε δεν ήταν «ολοκληρωμένη»).

Για την εμφάνιση της Αναστασίας τα έχουμε πει. Η φίλη της στο ίδιο ύψος περίπου, πιο όμορφη από την Αναστασία στο πρόσωπο, ίδια ηλικία, με ωραίο στήθος, αλλά μικρό και λίγο μεγάλη περιφέρεια.

Ημερομηνία συνάντησης ενδεικτική και το κόστος και για τις δυο μαζί στα 100 ευρώ.

Χωρίς να μπω σε πολλές λεπτομέρειες να πω ότι οι δυο γυναίκες έκαναν γλυψίματα μεταξύ τους – όχι γλυφομούνι – με φιλάκια στο λαιμό και γλυψίματα η μια στα στήθη της άλλης. Φανταστική double blowjob και τελείωμα στο στόμα. Πολύ καλή συμμετοχή και στο γαμήσι, χωρίς μα και μου. Πρωκτικό δεν ξέρω αν προσφέρουν, δεν με ενδιαφέρει.

Πολύ ευχαριστημένος και μάλλον θα ξαναπαίξω «μπάλα» μαζί τους κάποια στιγμή.

Καλά να περνάμε.

Πληροφορίες

Ημερομηνία
September 01, 2011
Πόλη
Καλλιθέα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
100
Service Style
GFE+PSE
Φιλί
Με γλώσσα
A-level (πρωκτικό)
Δεν ζητήθηκε
Extra ball
Ναι
Οι φωτογραφίες ήταν:
Ακριβώς όπως είναι
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 2 1

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Ordering
Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 September, 2011
φιλε μου μπορεις να μου πεις το ονομα της φιλης της?
A
andrianno
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Αποτελέσματα ανά σελίδα: