Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 4 10 0.5
Studio Girls 31 December, 2020 1901
Καλή περίπτωση
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Η Αντρέα είναι από τις καλές περιπτώσεις στο χώρο που εμένα κατά τα άλλα εμένα προσωπικά δε μου αρέσει (το στούντιο). Γενικώς όλη αυτή η διαδικασία του να κάνεις ολόκληρο ταξίδι (αν είναι μακριά απο εκεί που μένεις) και να σκέφτεσαι να πας και να μην έχει κόσμο, αυτό που κυκλοφορείς σε μια γειτονιά και σε βλέπει ο κόσμος που μπαίνεις/βγαίνεις κ.λ.π κ.λ.π είναι στοιχεία που δε μου αρέσουν (για άλλους δεν πάιζει ρόλο). Επίσης τα στούντιο γενικά δεν νομίζω ότι είναι value for money. Την Αντρέα λοιπόν την έχω συναντήσει κάποιες φορές στο Τριγγέτα 3 και κάποιες φορές στο Συγγρού 144. Η ημερομηνία της κριτικής ενδεικτική. Συνήθως κάνει πρωινο-απογευματινές βάρδιες. Μελαχρινή γύρω στο 1.75 με ωραίο πρόσωπο, καστανοπράσινα μάτια και σιλικονάτο στήθος με πολύ καλή αίσθηση (πραγματικά δεν το καταλαβαίνεις ότι δεν είναι φυσικό).

Πριν ξεκινήσει οτιδήποτε θα κάνει ντουζάκι μπροστά σου και μετά έρχεται και σου βάζει την κασέττα με το πρόγραμμα που πήρες και ότι δεν της αρέσει να την δαγκώνουν στο στήθος (στάνταρ σε όλους) και αν θες μασάζ πριν ή μετά. Γενικώς στο πρόγραμμα έχει μια στάνταρ χογογραφία, αλληλουχία υπηρεσιών: θα ξεκινήσει να σε χαιδεύει να στον σηκώσει, θα σου κάνει ισπανικό μονολογώντας τί της κάνεις (εμένα αυτά με αφήνουν αδιάφορα, άλλους μπορεί να τους φτιάχνουν), μετά θα σου φορέσει προφυλακτικό και θα ξεκινήσει στοματικό με στοιχεία PSE, να χτυπάει τον πούτσο στο μαγουλό της/στη γλώσσα κ.λ.π. και μετά θα σε ρωτήσει πώς θες να την πάρεις. Δέχεται περιποίηση και κάποιες φορές έχει τελειώσει πειστικά (;), άλλες φορές με έχει σταματήσει (είναι ανάλογα με τις μέρες της). Γενικά δε θα σου παραπονεθεί αν τη ζορίσεις λίγο στο σφυροκόπημα, ίσα ίσα θα πετάξει και κάνα βρωμόλογο να σε φτιάξει. Βέβαια αυτά όλα σε όρια. Γενικώς ούτε ξεφεύγει πολύ, ούτε κάνει αεροπλανικά, έχει ένα γενικότερο κοντρόλ στην συμμετοχή της, δεν είναι υπερβολική (καθαρός επαγγελματισμός πιστεύω).

Μετά στο χρόνο που μένει θα μιλήσει μαζί σου, όπου καταλαβαίνεις ότι είναι πολύ καλό παιδί και απλή. Ο χώρος είναι ΟΚ στο Συγγρού όχι κάτι ιδαίτερο. Το Τριγγέτα είναι λίγο πιο παλιό το οίκημα αλλά και τα δύο στούντιο πάνω κάτω στο επίπεδο καθαριότητας είναι το ίδιο (ανεκτό). Τα σεντόνια δεν νομίζω να τα αλλάζουν και υπάρχει καμιά φορά κάποια πετσέτα στο κρεβάτι που παίζει και να ακουμπάνε όλοι (μπλιαχ). Οι υπηρεσίες και στα δύο στούντιο είναι συμπαθείς. Πέρισυ η Αντρέα ήταν αρκετά πιο fit. Τελευταία που την είδα πριν λίγους μήνες έχει πάρει κιλά που είναι εμφανή (κοιλιά, μπούτια) και καλό είναι να τα ρίξει. Επίσης η απόδοσή της ήτανε πιο πεσμένη σε σχέση με παλιότερες συνευρέσεις (ίσως τυχαίο, ίσως να είναι σε φάση ζωής που γενικώς την κάνει λιγότερο δοτική στη δουλειά). Συνολικά όμως είναι αξιόλογη παρουσία λόγω εμφάνισης και συμπεριφοράς (κυρίως όταν είναι στις καλές της). Η τελευταία συνάντηση όμως με έβαλε σε σκέψεις για το αν θα την ξαναδώ. Value for money τα 100 για μισή ώρα που την παίρνω όταν τη βλέπω για να έχουμε χρόνο να κάνουμε 5 πράγματα δεν το λες βέβαια σε καμιά περίπτωση, αλλά αυτό είναι γενικότερο πρόβλημα των στούντιο.

Πληροφορίες

Studio συνάντησης
Συγγρού 144
Ημερομηνία
June 30, 2015
Βάρδια
Απογευματινή
Τιμή €
100
Φιλί
Δεν φιλάει
Πίπα
Με σκούφο
A-level (πρωκτικό)
Οχι
Πλαστικές επεμβάσεις
στα στήθη
Service Style
GFE+PSE
Θα την ξανάβλεπες?
Mπορεί..
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού