Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 4 10 0.5
Studio 01 December, 2020 686
Νικόλ - Η διεκπειραίωση μιας εκρεμμότητας.
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Την είχα συναντήσει στην περασμένη μου επίσκεψη στην Θεσσαλονίκη και μου είχε κάνει φοβερή εντύπωση. Έτσι λοιπόν στην νέα μου επίσκεψη στην συμπρωτεύουσα δεν έχασα την ευκαιρία για την στενότερη γνωριμία.
Milf, με ενισχυμένο στήθος μεγάλο σε μέγεθος, σαρκώδη χείλη, Ωραίο σώμα γελαστή και ευγενέστατη. Πρώην striper.
Γαλλίδα κατά δήλωση, και πρέπει να είναι αλήθεια.
Με περίμεναν δυο εκπλήξεις, στην διάρκεια της συνεδρίας μας.
Ήρθε στο δωμάτιο, γελαστή, φιλική, μιλήσαμε λίγο.
Πολύ καλά τα προκαταρκτικά της. Φιλιά και γλειψίματα στο λαιμό και τα αυτιά μου, Πιπίλισε για αρκετή ώρα τις θηλές μου και ανταπέδωσα και εγώ τις φιλοφρονήσεις, τις οποίες δεχόταν με εκφράσεις και αναστεναγμούς απόλαυσης,
Τέλειο καραμελωμα στα @@κια με μοναδική τεχνική.
Και να η πρώτη έκπληξη. Μου έκανε ελεύθερο στοματικό, κάτι που δεν περίμενα.
Εκ των υστέρων από τσάρκα που ακολουθησε, διαπίστωσα ότι το απλό πρόγραμμα κοστίζει 40 ευρώ, και στα 50 το ελεύθερο στοματικό σε κάποια studio. Εγώ είχα δώσει 50αρικο, δεν πήρα ρέστα από την ευγενέστατη υπηρεσία, υποθέτοντας πως θα τα έφερνε η κοπέλα.
Στο ζουμί: Το στοματικό της ήταν ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ. Έτσι δεν μπόρεσε να πρυτανευσει η λογική και δεν την σταμάτησα στο ελεύθερο στοματικό. Βαθύ, υγρό, άκρως ερεθιστικό, πραγματική μαστορισα. Εναλλαγές και με καραμελωμα, την σταμάτησα γιατί είχα φτάσει στα όρια μου.
Έβαλε με το στόμα το προφυλακτικό, λίγων ακόμα λεπτών στοματικό, και ανέβηκε επάνω μου για το ξεκίνημα του sex.
Μοναδική συμμετοχή, την γύρισα σε ιεραποστολικό. Την φιλούσα στα στήθη και στο λαιμό και να η δεύτερη έκπληξη.
Με πιάνει από το κεφάλι και με φιλάει στο στόμα, με πολύ πάθος και με άριστη χρήση της γλώσσας.
Ούτε και εκεί μπόρεσα να κρατηθώ και σε ένα τέτοιο κλίμα ήρθε το τέλος.

Έκατσε δίπλα μου γελαστή μιλήσαμε για λίγο. Με ευχαρίστησε με φίλησε και έφυγε,

Μια από τις καλύτερες εμπειρίες μου. Άψογη επαγγελματίας, έμπειρη γυναίκα, είναι για μένα η καλύτερη συνεύρεση που είχα ποτέ στα studio της Θεσσαλονίκης,
Ανταγωνίζεται άνετα τα δυνατά ονόματα, που έχω συναντήσει στην Αθήνα,
Το μόνο σίγουρο είναι πως όποτε έρχομαι στην Βόρεια Ελλάδα ,θα επιβάλλεται μια επίσκεψη στην Νικολ.

Αυτά για την εμπειρία μου με την Νικόλ, που σαφώς δεν σημαίνει ότι και πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη….

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Νικόλ
Ημερομηνία
January 07, 2011
Τιμή €
40
Εξτρά €
+10 ελευθερο στοματικο
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
  • Ξεσκούφωτη
Πλαστικές επεμβάσεις
  • στα χείλη
  • στα στήθη
Service Style
GFE
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 1

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού