Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.6 24 10 0.5
Call Girls 15 February, 2016 16186
Αννούλα
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Συνάντηση με την Αννούλα στο "πίσω-απο-το-νοσοκομείο" ξενοδοχείο,λοιπόν,μετά από πολύ καιρό εσωτερικής αναποφασιστικότητας (κυρίως λόγω μέρους γιατί δεν έρχεται στα αγαπημένα κεντρικά Μεταξουργειακά ξενοδοχεία) που είχε μπει στη λίστα με τα "του ντου".Έχω διαβάσει πολύ κολακευτικά σχόλια και για τις υπηρεσίες και για την συμπεριφορά (είμαι του gfe) της εν λόγω δεσποινίδος και έχω να δηλώσω πως είναι 100% αληθινά.Πρώτα από όλα έχει προσωπάρα (το πρώτο που κοιτάω προσωπικά),σε φάση "ναι γειά σου με πατρεύεσαι??Τώρα!!!!Να έχω μαζί μου και ένα μονόπετρο!!Ώπ που βρέθηκε ο παπάς?!Κοίτα να δείς σύμπτωση!!".Χαμογελαστή πρόσχαρη και πολύ γλυκιά και στην ομιλία και στις εκφράσεις τις και ομιλητικότατη και με χιούμορ.Από σώμα αδύνατη χωρίς να την λες σκινυ,μικρό στήθος,δε νομίζω να γυμνάζεται αλλά δεν το χρειάζεται ακόμα (κατά τη γνώμη μου) και λευκή απαλή επιδερμίδα.Ήρθε με ένα όμορφο φορεματάκι κοντό και με μαύρες γόβες και μετά τις συστάσεις και τα μπανάκια, επιστροφή μόνο με τις γόβες στο κρεβάτι.Από πρόγραμμα πολύ καλό στοματικό,εναλλαγή στάσεων και πρωτοβουλίες.2 ημίχρονα με ανέλπιστη επιτυχία σκορ και θεάματος και ας ήμουν καπάκι από δουλειά.Η συνάντηση έλαβε τέλος και θα δωθεί επαναληπτικό ματς με την πρώτη ευκαιρία!

Πληροφορίες

Ημερομηνία
April 03, 2017
Πόλη
Αθήνα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
100
Service Style
GFE
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
Ξεσκούφωτη
Extra ball
Ναι
Οι φωτογραφίες ήταν:
Ακριβώς όπως είναι
Συμπεριφορά του γραφείου
Εξαιρετική!
Συνεννόηση με το γραφείο
Πολύ εύκολη
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Ordering
Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 May, 2017
se parakalo mporo na exo to kinito tis.
A
alani8
12 May, 2017
Σε παρακαλω μπορεις να μου στειλεις το κινιτο της κοπελας?
A
alani8
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Αποτελέσματα ανά σελίδα: