Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 6 10 0.5
Call Girls 18 December, 2020 805
ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΚΟΝΤΟΠΟΥΤΑΝΟ
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Ηθελα απο καιρο να δοκιμασω την αννουλα γιατι μου κανει πολυ κοντοπουτανο. Την ειχα βεβαια σαν τριτη επιλογη μετα απο κατια και λαουρα (αλλου γνωστου γραφειου).
Εφτασε με αρκετή καθυστερηση στο ξενοδοχειο. Βεβαια μου δικαιολογηθηκε λεγοντας οτι βρηκε πολυ κινηση στο κεντρο μιας και ειχαν απεργια ολα τα μεσα μαζικης μεταφορας. Επισης οτι ειχε ιδοποιηση το γραφειο αλλα αυτοι δεν με πηραν τηλ.
Για να μην μακρυγορο θα συμφωνησω οτι ειναι πετιτ και παιχνιδιαρα. Εχει πολυ ωραιο σωμα και πολυ καλη στο σοσιαλ, αλλα ελληνιδα δεν ειναι με τιποτα. Μαλλον καποιος τις εκανε μαθημα γιατι πριν ξεκινησουμε τις ειπα να συζητησουμε τα εξτρα γιατι δεν μου αρεσουν οι διακοπες πανω στην καβλα και μου ειπε οτι δεν κανει τετοια και δεν ξερει που το ακουσα και θα τα βρουμε στο τελος. Με την καθαριοτητα δεν ειχα προβλημα γιατι εκτος του οτι μωσχομυριζε οταν εφτασε, εκανε ντουζ στη αρχη, μεταξυ 1ου και 2ου γυρουκαι στο τελος πριν φυγει.
Στον αγωνα τωρα....Η πιπα αρκετα καλη και υγρη, η εναλλαγη στασεων χωρις κανενα ιδιαιτερο προβλημα και γενικα μια καλη εμπειρια. Στα αρνητικα ειναι οτι τα βογγητα της μου φανηκαν ψευτικα, αλλα οχι σε τετοι βαθμο που να με ξενερωσουν.
Γενικα τη θεωρω μια καλη επιλογη αν και κατι πρεπει να κανει το γραφειο με την τιμολογηση και τα εξτρα. Μια τιμη με ολα μεσα δεν θα ηταν ασχημη.
Υ.Γ.1: Η 1 ωρα ειχε 120 ευρω αλλ οταν ειπα για 2ωρο η κοπελα που κανονιζει τα ραντεβου μου ειπε αλλα 120. Αρα μαλλον η 2η ωρα = 100 ευρω δεν ισχυει.
Υ.Γ.2: Οταν της ζητησα να τελειωσω στο στομα της μου ειπε οτι δεν μπορει γιατι της φερνει αναγουλα.

Πληροφορίες

Ημερομηνία
September 27, 2011
Πόλη
ΑΘΗΝΑ
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
120
Εξτρά €
60
Service Style
GFE
Φιλί
Με γλώσσα
A-level (πρωκτικό)
Δεν ζητήθηκε
Extra ball
Ναι
Dress Code
Δεν ζητήθηκε
Οι φωτογραφίες ήταν:
Καλύτερη από τις φωτογραφίες
Συμπεριφορά του γραφείου
Μέτρια
Συνεννόηση με το γραφείο
Μέτρια
Θα την ξανάβλεπες?
Mπορεί..
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού