Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 9 10 0.5
Call Girls 04 January, 2016 11523
μια αδιαφορη συναντηση
Γενική βαθμολογία
 
7.1
στις γιορτες καταφερα επιτελους να επικοινωνησω με την Αννα που ειχα πολυ καιρο στο wishlist μου και κλεισαμε ενα ραντεβου στον πριαμο. για κακη μου τυχη ταλαιπωρηθηκα παρα πολυ μεχρι να την συναντησω 1.5 ωρα αργοτερα στο μπιλ τελικα, γιατι στο πριαμο ζηταγαν ταυτοτητα και αφου διεσχισα το κεντρο εν μεσω ποριας. στα αρνητικα οτι 10 λεπτα πριν το προκαθορισμενο αρχικο ραντεβου δεν ειχε ξεκινησει απο το πλυγωνο που μου ειπε οτι ηταν, οποτε θα αργουσε σιγουρα αν δεν ειχα τα ευτραπελα με την ταυτοτητα.
μιας και το μπιλ ηταν φουλ την συναντησα στο σαλονι το ξενοδοχειου και απο εμφανιση μου φανηκεκαλο μιλφ της διπλανης πορτας, αδυνατισμενη σε σχεση με τις φωτο κατι που με χαλασε, μιας και μου αρεσουν τα ζουμπυρλουδικα μωρα, ενω με χαλασαν και τα δοντια της περιεργως.
στον αγωνα δεν πηρε πρωτοβουλιες, αλλα δεν ειπα οχι σε τιποτα. στοματικο καλο, αλλα οχι κατι εξαιρετικο,λιγο σεκαξι σε διαφορες στασεις και εμτα πρωκτικο χωρις σαλια και τζελ και σε εμενα, στηνσ ταση που ηθελα και χωρις μα και μου. λοφω της ολης ταλαιπωριας και κουρασης ειχαμε μονο εναν μεγαλο γυρο με τελειωμα στο στομ οπου και πηγε στο μπανιο να τα φτυσει. καναμε και λιγη κουβεντουλα περι ανεμων και υδατων, οπου βολευει οτι ειναι ελληνιδα και οχι χαζοπιπινι.

συνολικα δεν νομιζω να την ξαναδω, γιατι η ολη ιδεα που ειχα γιαυτη απο εμφφανιση και σερβις ( ζουμπουρλουδικο pse) δεν επιβεβαιωθηκε δυστηχως

Πληροφορίες

Ημερομηνία
April 20, 2017
Πόλη
Αθηνα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
80
Service Style
GFE+PSE
Φιλί
καθόλου
Πίπα
Ξεσκούφωτη
A-level (πρωκτικό)
Ναι
Extra ball
Δεν ζητήθηκε
Οι φωτογραφίες ήταν:
Παλιές
Συμπεριφορά του γραφείου
Καλή
Συνεννόηση με το γραφείο
Δύσκολη
Θα την ξανάβλεπες?
Σε καμία περίπτωση!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού