Λεπτομέρειες αξιολόγησης

9.1 1 10 0.5
Anna Your Angels
Call Girls 21 April, 2022 954
Blade Runner
Γενική βαθμολογία
 
9.1
Εμφάνιση πρόσωπο
 
8.0
Εμφάνιση σώμα
 
9.0
Συμμετοχή
 
10.0
Συμπεριφορά/Social time
 
10.0
Καθαριότητα κοπέλας
 
10.0
Σχέση απόδοσης/τιμής
 
8.0
--Μετά από Πάσχα άρχισαν τα βεγγαλικά να σκάνε χωρίς σταματημό, Αννα φιγουράρει εδώ και καιρό στους αγγέλους χωρίς να την έχει τιμήσει κανένας, μένοντας με την απορία, είχε όμως όλα τα ιδανικά σωματομετρικά στοιχειά ώστε το χέρι μου να έχει αρχίσει να γράφει μήνυμα κλείνοντας το ραντεβουδάκι μας στο γνωστό πορνό κατώφλι για αναστάσιμη εμπειρία χαχαχαχαχαχαχα.
--Άρχισα να παρφουμαρίζομαι, ξαπλώνω στο πόρνο κρεβάτι κοιτάζοντας της φωτός τις μου θύμιζε σαν αυτές σε μια σκηνή στο blade runner λέω λες να ειναι κάνα μουνάκι τρελό από άλλο γαλαξία, εκεί χτυπαει η πόρτα ανοίγοντας την αντικρίζω μια χαμογελαστή πιτσιρικά στα όρια τις amateur σκηνής με το ζόρι την έκανα 22 χρονών με βαμμένο μαλλί όπως των φωτογραφιών και πρόσωπο ολόιδιο με τις φωτός ντυμένη με ένα αέρινο φορεματάκι και καθώς κοιτάζω τι να δω ήταν δεμένη γύρω της και στα μπουτάκια τις με κάτι λουριά με κρίκους λέω τι ειναι τούτο πάλι αυτό που μου έσκασε μάλλον καμια καινούργια μόδα, τέλος πάντων κατευθείαν μου έβαλε όλη την γλωσσά της μέσα στο στόμα μου νιώθοντας την μπίλια από το piercieng στην γλωσσίτσα τις γούσταρα τρελά άλλα επίσης και αυτή δεν μπορούσαμε να βγάλουμε νόημα με την καθομιλούμενη οπότε αφήσαμε να μιλήσουν τα κορμιά μας, Καθώς άρχισε να γδύνεται μπουρδουκλώθηκε για λίγο με τους κρίκους οπότε άρχισα και εγώ να προσπαθώ να την ξεμπερδέψω αλλιώς θα μπερδεύαμε τις τρύπες χαχαχαχαχαχ, αφού λύθηκε από τα λουριά βάλαμε κάτι γέλια και άρχισα να την γδύνω δηλαδή τι να γδύσω πιο πολύ παιδευτικά με τα λουριά παρά με το φόρεμα, όταν έφυγαν όλα από πάνω τις φανερώθηκε ένα σώμα λεπτό μικροκαμωμενο νεανικό κανονικής πιτσιρικάς μαζί με piercieng στα στητά ολοστρόγγυλα 2+ βυζάκια τις και στον ομφαλό της με άκρα περιποιημένα και νύχια να ξεπερνούν ακόμα και το μητσάρα χαχαχαχαχα.
--Είχε τρελαθεί τόσο η πιτσιρίκα που μάλλον θα είχε πιει λίγο παραπάνω, με βούτηξε στο κρεβάτι με μανία σαν ήθελε να εκραγεί μαζί μου η αλυσοδεμένη τρελιάρα δεν έχασα χρόνο την φύλαγα σε όλο το φιδίσιο κορμάκι τις σαν ήθελα να την ρουφήξω πιπιλίζοντας τις ρόγες τις μαζί με τα μπιχλιμπίδια της, κατέβηκα χαμηλά και άρχισα να παίζω με το μουνάκι τις έχοντας τα δάχτυλα μου μονίμως και στις δυο τρυπούλες μόλις είχαν αρχίσει τα βεγγαλικά να σκάνε το ένα πίσω από το άλλο τα υγρά κατεβαίναν με ορμή οπότε γυριζω σε στάση 69 και βύθισα τον μητσαρα όλο μέσα γλείφοντας τον και γυαλίζοντας τον με μανία αλλά και σε γονατιστή θέση δεν άντεξα ειχα πάρει φωτιά από τα βεγγαλικά σκουφί κάθομαι γονατιστός υποδέχομαι τα υπέροχα μπουτάκι της σαν ακορντεόν έσκαγαν πάνω στα δικά μου κατευθείαν την γυριζω φάτσα κάρτα στο καθρέφτη με τουρλώνω κώλο της και είσοδος με το καυλί μου στο μουνί της με ανελέητα σφυροκοπήματα και λάγνα βλέμματα από την μεριά της όπου έδωσα και τον τίτλο τέλους του πρώτου γύρου σε μια φάση μου έπιασε το στόμα για μην φωνάξω από την καύλα λέω άλλο τούτο πάλι αυτό θα μας τρελάνει το πιτσιρίκι χαχαχαχαχαχ.
--Ντουζάκι και πίσω στο κρεβάτι αλλά κουβέντες δεν έβγαιναν μόνο χαζό γελάκια από την πλευρά τις δεν με πείραξε ίσα ίσα την χάζευα και εγώ έτσι δεν άργησα δεύτερος γύρος με γλυφομούνι στα όρια χυσίματος, οπότε έβαλε πλώρη για τον μητσάρα γλείφοντας τον και γυαλίζοντας τον ξανά, δεν άντεξα σκουφί και είσοδος στο υγρό μουνάκι τις με αυτήν μπρούμυτα ρίχνοντας και το τελευταίο βεγγαλικό που μου είχε απομείνει σε σύντομο χρονικό διάστημα. Πήγε για μ πανάκι τις άφησα το αντίτιμο κάτω από το κινητό της και ξανά άρχισε να τυλίγεται με τα λουριά και τους κρίκους, την κοιτούσα με απορία λέγοντας της γιατι το κάνεις αυτό απαντώντας μου αρέσει σε κάποιους λέω δεν ήξερα ότι είχαμε και βιτσιόζους στο άθλημα αυτό αλλά τι να κάνουμε βίτσια ειναι αυτά χαχαχαχαχα άνοιξα την πόρτα και εξαφανίστηκε στο υπερπέραν.
--Λοιπόν το πιτσιρίκι αυτό ειναι ζήτημα αν ειναι 22 χρονών όπως μου είπε αδικείτε όμως στις φωτός έμενα μου άρεσε πιο πολύ από κοντά ειναι όμορφη με ιδιαίτερα χαρακτηριστικά και ιδικά το μαλλί σε παραπέμπει σε blade runner φάση σώμα άψογο βυζί δεν το χόρταινα επίσης ειναι amateur φάση οπότε τα λουριά γύρω τις ειναι διακοσμητικά στοιχειά αλλιώς τώρα θα κρεμόμασταν από τα ταβάνια χαχαχαχαχ συσταίνεται ανεπιφύλακτα στους λάτρεις των πιπινιών με κλειστά τα μάτια σπεύστε γιατι φεύγει σύντομα αυτά από εμένα ελπίζω να βοήθησα στην επόμενη επιλογη σας. @(Written at adult Forum).

Πληροφορίες

Ημερομηνία
April 26, 2022
Πόλη
αθηνα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
140
Service Style
GFE
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
  • Ξεσκούφωτη
  • Deep Throat
  • Mouth Fucking
Extra ball
Ναι
Οι φωτογραφίες ήταν:
Ακριβώς όπως είναι
Συμπεριφορά του γραφείου
Εξαιρετική!
Συνεννόηση με το γραφείο
Εύκολη
Θα την ξανάβλεπες?
Mπορεί..
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 2 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού