Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 3 10 0.5
Call Girls 16 October, 2015 1116
Με πολύ φινέτσα
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Όταν είδα την κοπέλα χαμογέλασα και σκέφτηκα "ό,τι είχα στο μυαλό μου και κάτι παραπάνω..."
Η Άννα, από τη Ρωσία, είναι μια γυναίκα σικ. Το ντύσιμό της, η φινέτσα της, οι τρόποι της
υποστηρίζουν ένα στυλάκι που ΔΕΝ παραπέμπει σε καταστάσεις μπουρδέλου. Το μουτράκι δεν γράφει
"σκίσε με, κάνω τα πάντα" αν και σέξυ. Όμορφο, από τα πολύ καλά που έχω δει στο χώρο, και
αριστοκρατικό, θυμίζει τη νεαρή κυρία των βορείων προαστείων που θα ήθελες να γαμήσεις.
Αυτό είναι το "όνειρο" στην περίπτωσή της, και νομίζω - πάντα προσωπικές απόψεις εκφράζουμε -
αν κάποιος ψάχνει για πολλές αγριάδες και αεροπλανικά μάλλον θα ατυχήσει. Πάντα στο νομίζω,
γιατί κάτι τέτοιο δεν το προσπάθησα καν οπότε και δεν μπορώ να πω με σιγουριά....
Σώμα εξαιρετικό, ξαναλέω εξαιρετικό, εκτός αν θέλεις μεγάλο στήθος οπότε δεν...μιλάμε για ένα
2αράκι που στέκεται καλά. Αλλά 2αράκι. Κατά τα άλλα φοβερός κώλος στα τέσσερα, όλα σφιχτά, πόδι
- κορμί λαμπάδα.
Πίπα χωρίς προφυλακτικό καλή, όπως και αναγράφει ο "κατασκευαστής" (γραφείο) ότι κάνει. Δε χτυπούσα
και το κεφάλι μου στον τοίχο (βλέπε Adelina) αλλά για κανένα 5λεπτο που την άφησα καλά πέρασα.
Στη συνέχεια είχαμε πάνω, κάτω και τέλος στα τέσσερα όπου ήρθε και το game over. Το landscape κώλος
πλάτη αξίζει πολλές φωτογραφίες !!
Λοιπόν
α. η Άννα χρησιμοποιεί ζελ (που προσωπικά με χαλάει). Παρόλαυτά πρέπει να πω ότι και με αυτό η αίσθηση
ήταν μιας πολύ στενής κοπέλας. Για την ακρίβεια πέρα από την αρχική "απογοήτευση" μετά ξεχνούσες
ότι έχει βάλει. Οπότε οκ.
β. η Άννα ξεκινάει με φιλιά "αέρας" και (πάλι) υποπτεύομαι/νομίζω ότι έτσι και συνεχίζει αν δεν υπάρχει
σχετική χημεία από την πλευρά της. Προσωπικά απόλαυσα βαθιά γλωσσόφιλα που ήρθαν σιγά σιγά μεν, αλλά
ήταν πολύ ευπρόσδεκτα δε. Και φιλάει καλά, πολύ καλά το άτιμο...
γ. Καλή στο κυρίως καθήκον και με αρκετά ως πολύ καλή συμμετοχή. Πάντα μιλάμε για GFE καταστάσεις.
Εν τάχει καλό σεξ με το ¨κορίτσι" σου θα το έλεγα.
δ. χερούκλες μέσα ξεχάστε ότι υπάρχουν. χημεία/ξεχημεία ευγενικά απαγορεύονται.
Ψάχνεις να γαμήσεις (καλά) όμορφη "πριγκιπέσσα"? Νιώθεις ότι θα έχεις χημεία για να απολαύσεις γλωσσόφιλα
και πάθος κοπέλας που γνώρισες προχθές και σε γουστάρει? Σ'αρέσει κορμί στεγνό-λαμπάδα (με τις καμπύλες του
ωστόσο, ο κώλος είναι στρογγυλός κι η μεσούλα πολύ όμορφα στενή) και το μικρό στήθος δε σε χαλάει?
Θες στην αγκαλιά σου σικάτη 25αρα γυναίκα ?
Όρμα...
Αν πάλι θες να αναπαραστάσεις το "παλαμάρι του βαρκάρη" και λοιπές PSE καταστάσεις, ψάχνεις βυζιά χωρίς αύριο,
χέρια - πόδια μέσα όλα και γενικότερα κοπέλα για "βαριές" εργασίες που να κάνει τα πάντα, νομίζω πως διάβασες
πολλές σειρές κείμενο χωρίς λόγο...
Εγώ πάντως, κι έχετε καταλάβει τι έψαχνα, θα την ξανασυναντούσα κάποια στιγμή.

Πληροφορίες

Ημερομηνία
July 01, 2016
Πόλη
athens
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
130
Service Style
GFE
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
Ξεσκούφωτη
Extra ball
Ναι
Οι φωτογραφίες ήταν:
Ακριβώς όπως είναι
Θα την ξανάβλεπες?
Mπορεί..
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Ordering
Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 July, 2016
Καλός ο Γιαννης και σαν κριτική, και σαν κριτική κοπέλας και της συνεύρεσης .
Άξιος αγωνιστής
Thanks
D
demonasg
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Αποτελέσματα ανά σελίδα: