Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 8 10 0.5
Call Girls 13 May, 2015 2574
Your millage may vary ...
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Λοιπόν μια και έχουν γίνει αντικείμενο συζητήσεις η Κωνσταντίνα και η Αφροδίτη, να γράψω την γνώμη μου και ένα μίνι συγκριτικό μια και έχω συναρτήσει και τις δύο.

Όσα γράφω είναι 100% υποκειμενικά και φυσικά ο καθένας μπορεί και πρέπει να έχει άλλες εμπειρίες και απόψεις.

Για όσους βαριούνται να διαβάσουν: περιληπτικά με άριστα το 10 και η δύο κοπέλες σαν σύνολο είναι στο 8 με 8.5 στην καλύτερη. Στα σημεία θα έδινα το προβάδισμα στην Κων/να αλλά την έχω συναντήσει περισσότερες φορές, οπότε μπορεί να είμαι και λίγο άδικος. Γενικά έχω γνωρίσει και ομορφότερες και με καλύτερο σέρβις Ελληνίδες. Για ξένες δεν το συζητάω καν.

Στο θέμα της εμφάνισης η Αφροδίτη είναι μια ψιλή και μπαμπάτσικη κοπέλα με πλούσια τα ελέη που όμως αν δεν προσέξει στο όχι μακρινό μέλλον θα έχει θέμα. Για την ώρα την σώζει η ηλικία της. Πρόσωπό συμπαθητικό. Εδώ θα βάλω 7.5 και στις δύο μια και δεν είναι ο σωματότυπος που με ενθουσιάζει.

Στο σεξ τώρα η Αφροδίτη πιο άπειρη, αλλά αυτό σε κάποιους θα αρέσει. Η πίπα της απλά ικανοποιητική αλλά πιστεύω με τον καιρό θα βελτιωθεί. Πρωτοβουλίες έπαιρνε και γενικά της αρέσει το σεξ και αν υπάρχει χημεία σίγουρα καταλαβαίνω ως ένα βαθμό τα σχόλια των άλλον, αλλά παιδιά ηρεμίστε λίγο. Τα 9 και 10 είναι κατά την γνώμη μου υπερβολικά. Καθαρά GFE η Αφροδίτη, ενώ η Κων/να παίζει στο GFE/PSE. Εγώ θα έβαζα 8.5 σε Κων/να και 8.0 στην Αφροδίτη λόγο απειρίας.

Στο θέμα της καθαριότητας πολύ καλά με μπανάκι πριν και μετά.

Στο social θα έδινα και πάλι στο προβάδισμα στην Κων/να και πάλι λίγο ωριμότητας από μεριάς της και απειρίας στην Αφροδίτη αν και σε πολλούς δεν έχει και σημασία το social αλλά εμένα μου αρέσει να λέω και βλακεία στα διαλλείματά.

Γενικά δεν θα περάσει άσχημα κάποιος αλλά όχι και 9+ ρε παιδία. Υπάρχουν και πολύ καλύτερες κατά την γνώμη μου. Μην μπούμε σε τίποτα αντιπαραθέσεις εγώ την γνώμη μου λέω άλλος μπορεί να τις θεωρεί για 10 με γεια του και χαρά του και καλά να περνάει.

Ελπίζω να βοήθησα να περνάτε καλά και να πηδάτε καλύτερα!

Πληροφορίες

Ημερομηνία
May 18, 2015
Πόλη
Αθήνα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
120
Service Style
GFE
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
Ξεσκούφωτη
A-level (πρωκτικό)
Οχι
Extra ball
Ναι
Dress Code
Δεν ζητήθηκε
Οι φωτογραφίες ήταν:
Πραγματικές με λίγο photoshop
Συμπεριφορά του γραφείου
Καλή
Συνεννόηση με το γραφείο
Εύκολη
Θα την ξανάβλεπες?
Mπορεί..
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού