Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 8 10 0.5
Call Girls 13 May, 2015 2597
Πέρασε και δεν άγγιξε...
Γενική βαθμολογία
 
7.3
στην διαρκή αναζήτηση για ένα ακόμα στανταράκι, είπα αυθόρμητα να τη δοκιμάσω...νέα, ελληνίδα...καλό ακουγόταν. Όμως πέρασε και δεν με άγγιξε καθόλου....
Το πρόσωπο καλούτσικο: αθώο, φρέσκο, νεανικό
Το σώμα όμως με χάλασε πολύ: παχουλό, πλαδαρό, χωρίς αναλογίες, τεράστιο και χωρίς χάρη. Προτιμώ τα πιο λεπτά σώματα . Μου έχει τύχει όμως να απολαύσω και μπαμπάτσικα σώματα που τα πιάνεις και χορταίνεις σφιχτή σάρκα, σώματα γεμάτα που κινούνται σαγηνευτικά, κορμιά XL που ξέρουν να κλέβουν την παράσταση.
Το συγκεκριμένο κορίτσι δεν μου έδειξε τίποτα από αυτά. Μονοκόμματη, άκαμπτη, χωρίς τσαχπινιά.
Πίπα άχαρη, σχεδόν ...επώδυνη. Περισσότερο σε μαλακία έφερνε (πολλή δουλειά με χέρι) παρά σε στοματικό.
Και μετά απλή διεκπεραίωση....λίγο από πάνω μου με το στήθος να κρέμεται και τελείωμα...με ανακούφιση από τη πλευρά μου (ουφ...πάει τα κατάφερα)
Το σοσιαλ...ανύπαρκτο! Οι πρωτοβουλίες....ποιές;;;

Σίγουρα θα πρέπει να της αναγνωρίσω αρκετά ελαφρυντικά:
-σύντομη /πρώτη συνάντηση που μια κοπέλα με μικρή εμπειρία δεν μπορεί να διαχειριστεί και ίσως επηρέασε την απόδοση της
-το ότι με χάλασε ο σωματότυπός της, με έκανε να μη ασχοληθώ μαζί της και ίσως αυτό την πάγωσε....ειδικά αφού μάλλον είναι πολύ άπειρη
-η συνάντηση έγινε πολύ αργά και ήταν σε μια από τις πρώτες μέρες που είχε εμφανιστεί (η ημερομηνία φυσικά δεν ισχύει) και μάλλον ήταν κουρασμένη ή/και ασυντόνιστη.
- η έλλειψη εμπειρίας....ναι, σίγουρα αυτή!!!!

Όπως και να έχει....ήθελα να περάσω όμορφα αλλά δεν πήρα αυτό που ήθελα. Ίσως βελτιωθεί, αλλά δεν θα το ρισκάρω πάλι μαζί της.

Πληροφορίες

Ημερομηνία
May 01, 2015
Πόλη
Αθηνα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
120
Service Style
GFE
Φιλί
Χώρις γλώσα
Πίπα
  • Ξεσκούφωτη
  • Τα φτύνει
Extra ball
Δεν ζητήθηκε
Οι φωτογραφίες ήταν:
Πραγματικές με αρκετό photoshop
Συμπεριφορά του γραφείου
Εξαιρετική!
Συνεννόηση με το γραφείο
Πολύ εύκολη
Θα την ξανάβλεπες?
Δύσκολα..
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού