Λεπτομέρειες αξιολόγησης

0K1A5930
Call Girls A athensgirlsnetwork 20 September, 2018 255
Απροσμενα καλη
Γενική βαθμολογία 

8.1
Εμφάνιση πρόσωπο 

7.5
Εμφάνιση σώμα 

7.5
Συμμετοχή 

8.5
Συμπεριφορά/Social time 

8.5
Καθαριότητα κοπέλας  

8.5
Σχέση απόδοσης/τιμής 

8.5
Ειπα να παω μια φορα στα τυφλα και δεν το μετανιωσα
Με το που ανοιξε η πορτα ενα γλυκο προσωπακι μου χαμογελασε και σαν διαισθηση απο μεσα μου ειπα πως θα περασω καλα
Με υποθεχτηκε με ενα ωραιο ολοσωμο εσωρουχο με φιλησε και πηγαινοντας για μπανιο ημουν ειδη ετοιμος
Βγαινοντας αρχισαμε κατευθειαν τα φιλια και τα χουφτοματα εκατερωθεν και αρχισα να της βγαζω το εσωρουχο ενω αυτη ειχε
ειδη αρχισει να παιζει με τον πουτσο μου εχοντας βαλει το χερι μεσα απο το εσωρουχο πραγμα που με τρελενει
Αρχισε μια αρκετα καλη πιπα με φτυσηματα και λιγη πιεση απο εμενα στο κεφαλι της χωρις να πει τιποτα
Τα φιλια και τα δαγκωματακια στο λαιμο ηταν το κατι αλλο και ετσι ανεβηκε απο επανω μου αρχισαμε το σεχ
Χοροπηδουσε για πολη ωρα και αρκετα καλα σε αυτη τη σταση μετα αλλαξαμε σε ιεραποστολικο οπου εγινε και η πρωτη καταθεση
Μπανακι και απο τους δυο μας αγκαλιες και χαδια ενδιαμεσα και ενας δευτερος γυρος φωτια σε διαφορες στασεις
κοιταγματα και απο τους δυο μας σε φαση σκισεμε αυτη και αρκετο παιχνιδι με ολο της το σωμα επανω μου
καταθεσα για αλλη μια φορα στο προφυλακτικο οπωτε δεν εχω αποψει για τo cim αλλα με ολο αυτο το παιχνιδι μου ηταν αρκετο
Επειδη μου εκανε το κλικ σε εμενα οπως ειπα και στην αρχη δε ξερω πως θα ειναι με αλλους αλλα εγω εγραψα οτι ακριβως περασα και ενοιωσα δηλαδη
Πολυ φιλικα μια διαθεση να σε ευχαριστησει και μια χαδιαρα κοπελα περι τα 23 ετη με χαμογελο και ναζι
Αυτα απο εμενα για την γατουλα

Πληροφορίες

Ημερομηνία
September 02, 2018
Πόλη
Αθηνα
Χώρα
Ελλαδα
Χώρος
Incall
Διάρκεια
1 ώρα