Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 29 10 0.5
Strip clubs 12 December, 2020 2845
Πολλές και ωραίες κοπέλες!
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Στο athens moulin bleu έχω πάει μερικές φορές ακόμα. Πλέον πιστεύω οτι έχω σχηματίσει μια ολοκληρωμένη άποψη για τον χώρο.

Μεγάλο και ευρύχωρο μαγαζί. Αναπαυτικοί καναπέδες. Εξυπηρετικό προσωπικό. Η πίστα είναι μεγάλη και ελαφρά υψωμένη. Στα μπροστινά τραπέζια έχεις κυριολεκτικά την κοπέλα σε απόσταση αναπνοής.

Κάθε φορά που πηγαίνω έχει πάρα πολλές κοπέλες. Ακόμα και εαν είναι καθημερινή. Οι περισσότερες είναι ωραίες παρουσίες. Για ολα τα γούστα, μελαχρινές, ξανθιές, πιπίνια, πιο γεμάτες. Εγώ ξεχώρισα την Αριάνα η οποία δήλωσε Ρωσίδα αν και εμένα μου έμοιαζε περισσότερο για Ρουμάνα. Εαν δούλευε εκτός, θα μου είχε φάει 50ρικα. Οι κοπέλες ήταν ευγενικές με καλό social time χωρίς να σε πιέζουν ιδιαίτερα για prive.

Όσον αφορά τους χορούς στην πίστα ήταν ικανοποιητικοί, αν και θα μπορούσαν να γίνουν καλύτεροι εαν οι κοπέλες δεν περιορίζονταν μόνο στο να βγάζουν το πάνω μέρος. Βέβαια αυτό δεν ισχύει μόνο για το συγκεκριμένο στριπ.

Θετικό για εμένα είναι οτι η μουσική πλέον δεν είναι σε πολύ δυνατή ένταση όπως παλιά και μπορείς να ανταλλάξεις μια κουβέντα σαν άνθρωπος. Ο dj πετάει ωραίες ατάκες που ανεβάζουν την διάθεση.

Στο "χορός πριβέ" των κοριτσιών δεν έβαλα βαθμό καθώς δεν πήρα οπότε δεν έχω άποψη!

Πάρκινγκ έχει άπλετο στην περιοχή και ποτέ δεν δυσκολεύτηκα να παρκάρω!

Είναι μια πολύ καλή επιλογή για να περάσεις το βράδυ.

Πληροφορίες

Ημερομηνία
August 20, 2011
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού