Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 2 10 0.5
Studio Girls 14 May, 2018 5015
Μοντελάκι!
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Η Βανέσα είναι ένα πολύ όμορφο κορίτσι,μετρίου προς κοντού αναστήματος,με piercing,μαύρα μαλλιά και petite σώμα. Λάτρης των συγκεκριμένων χαρακτηριστικών,εισήλθα μετά απο προτροπή της υπηρεσίας στον επάνω όροφο εν αναμονή της κορασίδος.Να σημειώσω οτι η υπηρεσία ήταν πολύ ευγενική,προσέφερε και απεριτίφ (εγώ επέλεξα νεράκι απο τον ψύκτη). Επίσης το στούντιο είναι πολύ καθαρό,με πετσέτες μιας χρήσεως,παντο(ύ)φλες,σαπούνια,μωρομάντηλα και άλλα αγαθά.
Τακουνάρες στη σκάλα,νοκ νοκ η πόρτα και εμφάνιση της Βανέσας με ευγενικό χαμόγελο.Σύσταση και φιλιά στο λαιμό.Δε χρειάστηκαν και πολλά μιας και η κοπέλα είναι αστέρι,πέρασμα λατεξ και γλυκοσάλισμα.Εναλλαγή 2 στάσεων με εκείνη απο κάτω και στα 4,βογγητά προσποιητά μεν "ανεβαστικά" δε και κατάθεση.
Γενικά πολύ όμορφη κοπέλα και με διάθεση,ενώ στα θετικά ότι έκατσε και λίγο,στο τέλος

Πληροφορίες

Studio συνάντησης
ORIENTAL PALACE
Ημερομηνία
April 01, 2018
Βάρδια
Απογευματινή
Τιμή €
50
Φιλί
Δεν ζητήθηκε
Πίπα
Με σκούφο
Service Style
PSE
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού

6 thoughts on “ΒΑΝΕΣΑ Athens Studio Girl”

  1. Ο/Η λέει:

    @supermichael 
    Ακόμα πιστεύεις οτι είναι από την Κρήτη; Αχαχαχαχα
    Κάτι παραπάνω δεν θα  ξέρω από σένα, μιας και είχα το προσωπικό της τηλέφωνο, το οποίο έχει διακοπεί.
     
     
     

  2. Ο/Η λέει:

    Παραμύθια της χαλιμάς, το μωρό είναι ζήτημα να εχει δώσει κωλο σε 5-6 άτομα συνολικά γιατί
    1. ΔΕΝ της άρεσε ο κωλος, και ούτε ο πόνος
    2. Ήταν πολυ στενή από πίσω και σε 20-30 λεπτά δεν μπορείς να προετοιμάσεις γυναίκα. Μόνο σε πολύωρα υπήρχε πιθανότητα να πάρεις και μόνο για να σε ευχαριστήσει αν σε γούσταρε. 
    3. Πάντα μετρούσε το μέγεθος και φοβόταν τους προικισμένους. Αν το είχες γαριδάκι ….. δεν είχε πρόβλημα 🤣 
    4. Ηταν πραγματικά bi και στην προσωπική της ζωή ειχε σχέση με αλλη γυναίκα. Ηταν σούπερ σε παρτουζα!
     
    Τώρα γιατί ασχολούμαστε με μωρό που εχει σταματήσει δεν το καταλαβαίνω.
     
     

  3. Ο/Η λέει:

    @mad-or-bad 
    Αχαχαχαχα και όμως πολλές μου το προσφέρανε και δεν τα γράφω! !

  4. MaD or BaD Ο/Η MaD or BaD λέει:
    Posted by: @nico78

    Την τελευταία φορά που την είδα είχε βάλει και άλλες μουτζούρες που μου φάνηκε οτι άρχισε να καίγεται από αυτή την δουλειά.

    Δεν νομίζω ότι είναι Ελλάδα.

     

    ΥΓ οσο για το κωλαρακι της το έδινε επιλεκτικά! Αχαχαχαχα

    Αν εισαι εσύ η επιλογή καήκαμε αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

  5. Ο/Η λέει:

    Την τελευταία φορά που την είδα είχε βάλει και άλλες μουτζούρες που μου φάνηκε οτι άρχισε να καίγεται από αυτή την δουλειά.
    Δεν νομίζω ότι είναι Ελλάδα.
     
    ΥΓ οσο για το κωλαρακι της το έδινε επιλεκτικά! Αχαχαχαχα

  6. MaD or BaD Ο/Η MaD or BaD λέει:

    ακομα δουλεύει αυτή?

Comments are closed.